Усі читають новини, усі бачили, які заяви генерує новий очільник США Дональд Трамп - приєднати Канаду 51м штатом, приєднати Гренландію, захопити Панамську протоку.
Хто що думає з цього приводу? Подискутуємо, куди це все приведе?
Шоколадный торт• 08 января в 18:54
Ответ дляliss
Она писала в белгороде))
Чесно, я людей з такою думкою не знаю в житті реальному. Це хтось проплачений владою, бо неможливо настільки не розуміти реальних речей. Або в Німеччинах сидять і Польщах
Ответ дляШоколадный торт
Посмотрите на ее аккаунт , сначала нормальные темы , а потом муть пошла .. Видимо акк у другого человека)) кто то решил зарабатывать на вбросах
Olga Zelenyak• 08 января в 18:57
Ответ дляШоколадный торт
Так найсильніша країна - Америка. І за результатами виборів справи в нас не дуже. Просто здадуть окуповане і все. І доводьте кому хочте свою справедливість.
С 2014 года никто не признал оккупированные территории российскими и дальше никто не признает. Доказывать особо ничего не надо. И вопрос совершенно не в них, раша их и так контролировала и никто туда не совался, чтобы их вернуть назад.
Основной вопрос глобальнее оккупированного Донбасса. Вот как он будет решаться, время покажет. Судя по тому, что 24 часа превратились в полгода, пока никто не знает, как гарантировать, что война не начнется вновь и как обеспечить мир.
krasotalisa• 08 января в 19:01
Ответ дляKolibri_18
Мене особливо цікавить думка тих, хто чекав на Трампа, як на месію. Все за планом?
він хвора людина, дуже жаль США, хоча самі винуваті, вибрали фріка, жирік №2 глибоке дно, як в кіно. Не віриться що ми зараз проживаємо все це, а поштовхом було рішення ше одного хворого лайна напасти на суверенну державу, а інші просто проковтнули. Тепер маємо що маємо, вже нічого не дивує.
Olga Zelenyak• 08 января в 19:04
Ответ для7_кг_рыбы
США уже захватывали и Панаму и их канал вполне военным способом с помощью танков и самолётов. Захватом больше захватом меньше, не первый раз короче..
Ну да, осталось еще Канаду с Гренландией захватить и все будет ок)
Шоколадный торт• 08 января в 19:08
Ответ дляOlga Zelenyak
Їх можна не визнавати, але факт залишається фактом - вони не під нашою владою і ми їх не контролюємо. Донбас уже нашим теж не буде. Про 24 години в закінчення війни буде вірити хіба дитина. Це звичайна популістська передвиборна агіатція
Olga Zelenyak• 08 января в 19:10
Ответ дляШоколадный торт
Тем ни менее этот факт путина не устроил и он таки начал войну. Оккупация части территории никогда не была основной проблемой этот войны. Ее проблема в том, что она затевалась не ради оккупации 2 областей. Соотвественно даже контроль над ними ничего глобально в этой войне не меняет. Она будет продолжаться и дальше. А как ее остановить никто не знает.
Мама Никитки-2• 08 января в 19:55
Ответ дляKolibri_18
Для мене це виглядає, що Трамп готовий перетворити світ на групу диктатур, створюючи навколо свою групу впливу. Саме задля того він погрожує Канаді, Гренландії. На черзі, мабуть, Індія, оскільки вона має тісні економічні зв´язки з США. Громадяни США, які віддали свій голос за цю особу, шукали зменшення цін на пару центів, і не хотіли бути втягнуті у війну. Натомість все йде або до 3ї світової, або до появи великих конгломератів з диктатур. Про права людини можна буде забути. Громадяни США купилися на байку про дешеву ковбасу, і виміняли на не неї свою свободу, а разом з нею свободу всього світу.
Розвиток подій стає неконтрольованим. Тут або реально буде низка наддержав, з порядком в кожній як у Північній Кореї. Але до пори, до часу. Поки кожному з диктаторів цих наддержав стане сумно, і не захочеться ще. І тоді 3 світова неминуча.
10 січня Трампу оголосять вирок по судовому позову. Якщо його не приберуть з посади, тоді почнеться реальний період турбуленції в світі
З посади не приберут . Судя вже чітко висловилась.
Вирок винесено ще влітку- присяжними. Це просто оголошення вироку суддею.
Мама Никитки-2• 08 января в 19:58
Ответ дляNYC
Судить будет по делам, а не по словам.
Говорить он может все, что угодно.
По яким ділам? Ви його прес-конференцію бачили? План намічено. В очах купа ноликів. Я правда не знаю, чому цьому дурню і досі не сказали, що Байден прийняв закон чи що там у них, з посиланням на поправку Конституції, щодо заборони видобування вуглеводів в прибережній і заповідній зоні. І суть тої поправки, що відмінити тепер це рішення Байдена ніхто не може. Ні суд, ні конгрес з сенатом ні президент.
Мама Никитки-2• 08 января в 19:59
Ответ дляДана-Нирвана
Ну Трамп официально еще не президент, поэтому все его заявления сейчас - обычное бла-бла-бла и эпатаж. Он ведь уже был президентом и тогда особой дичи не натворил. Поэтому если не обезумел, думаю, все ограничится изменениями во внутренней политике.
Минулої каденції Трампа в конгресі і сенаті була більшість демократів.
Ну дебіла маска поряд не спостерігалося.
Мама Никитки-2• 08 января в 20:03
Ответ дляЗарина.
Найдите хоть одного мексиканца в Калифорнии, который не доволен, что Калифорния стала штатом США))), а там одни мексиканцы. Знаю, жила там. Про Тексас то же самое. Искренне не понимаю Канаду.
Да? Ви хочете порівняти рівень Мексики і Канади?
А чого ж тоді трампуша не хоче і Мексику заодно приєднати?
От хто вже точно дотаційний.
Мама Никитки-2• 08 января в 20:04
Ответ дляMrs.Ochmonek
А як ваші знайомі пояснюють , що віддали за нього голос? У вас лише один варіант ’ обіцяв дешеву ковбасу’, а вони що кажуть?
Ото вони і кажуть. На ковбасу по 2:20 повелись, слухаючи обіцянки донні знизити ціни на продукти харчування.
Ответ дляLudaSHS
Оце про ядерну є пару тез у Пекаря, про які писали і тут
Про силу і ескалацію,
ВОЗВРАЩЕНИЕ «МАТЕРИ ГОРОДОВ»
Третий вариант развития событий предполагает, в дополнение к занятию юго-востока, установление контроля над Киевом и центральными областями. [...] Россия возвращает себе контроль над старейшим центром русской духовности и государственности. [...] все основные бои развернутся на ее подступах. В этом случае возможна крайняя радикализация действий с обеих сторон. Целью сухопутных мобильных соединений и воздушных армий в таком случае станет поскорее отрезать Киев от коммуникаций, связывающих город с западными областями, чтобы не допустить наводнения города танкоопасной живой силой в лице западноукраинского ополчения и затягивания городских боев. [...] Демонстрационный воздушный ядерный удар в стратосфере в районе южной части Припятских болот, произведенный ночью, чрезвычайно помог бы в этом случае. [...] Он был бы виден в ненавидящем «москалей» Львове и даже в Польше. Он сразу отрезвил бы горячие головы, ясно продемонстрировав нешуточную решимость Кремля. (С)
Искала эту статью из Русского журнала за 2008 (Механический апельсин) , а нашла большой выбор интересных планов
Мама Никитки-2• 08 января в 20:09
Ответ дляLudaSHS
Нова ера
Біограф маска пише що той куку.
А привести може до світового хаосу і 3 світової.
Архітектура безпеки, світового права тютю
Бо популісти керують, а не профі.
Нарциси, егоцентріки, хайпожери, диктатори
Біограф маска пише що той куку.
Бо популісти керують, а не профі.
Те, що маск ку-ку вже давно видно.
А з канадою все логічно. Найбагатша людина на планеті хоче стати президентом штатів. А за Конституцією це можливо лише коли Канада стане 51 штатом і Ілоночка стане американцем за народженням.
Тому і гойдають вони ситуацію з канадою.
Тож питання, в кого там старческий маразм в Байдена чи все ж таки у Трампа.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 20:10
Ответ дляМама Никитки-2
Він і таке обіцяв? Чула тільки про нафту і сприяння бізнесу
Мама Никитки-2• 08 января в 20:10
Ответ дляWill_Be...
Я не сторонник Трампа, но напишу, на что уповали те из украинцев, которые так, или иначе, ЗА него: 1. У чувака очень раздутое самомнение, он не выносит, если что-то делают не так, как он говорит, с ресурсами Америки он может диктовать условия, и плешивому, в том числе, и, ой, я не завидую тому, если он не согласится с Трампом. Второй момент - в Америке, все-таки, демократия, и президент это не царь. Он будет под присмотром, как поставят, так и снимут, если будет нужно.
Хто знімати то буде? Повний контроль, навіть над верховним судом.
Mrs.Ochmonek• 08 января в 20:11
Ответ дляmari_klim
ВОЗВРАЩЕНИЕ «МАТЕРИ ГОРОДОВ»
Так, все давно було сплановано
Мама Никитки-2• 08 января в 20:15
Ответ дляKolibri_18
Я не спілкуюся з ними. Це родичі родичів, просто розповідали про їх вибір мої родичі, які в Україні. Ніби, що трамп обіцяв покращення для громадян США, ’Америка для американців’, і т.д.
При цьому в Мар-а-Лаго весь обслуговуючий персонал- мекси. 🤣
Реднекі не будуть працювати від слова взагалі. Білі мачо не для цього народились.
Єдиний + від Трампа тільки в тому, що повертається 2 поли- жіночий і чоловічий. І це вже відчувається. Навіть Дісней закрив свої сумнівні проекти з трансами і іншим непотребом.
Мама Никитки-2• 08 января в 20:17
Ответ дляMrs.Ochmonek
Аргентинський же . Змінив там за рік реформ дуже багато реально. Та і виступ його в ООН можна напам´ять заучуваити як приклад здорового глузду
Нє, ну звільнити більшість чиновників, знизити соцвиплати то Да- профіцит бюджету Аргентини гарантований. Тікі чогось % в банках не падають
Екатерина27• 08 января в 20:19
Ответ дляМимо_шла
В ближайшее ГОДЫ?)
как у нас по людям в армии, хватает?
Ещё есть резерв добровольцев?
как у нас по людям в армии, хватает?
Ещё есть резерв добровольцев?
А кому это интересно? Вообще, скажите, кто нас будет спрашивать? Добровольцев нет. Людей не хватает, финансирование урежут до минимума, но Зеленский все равно не отступит и на переговоры не пойдет. Да собственно, его и не зовёт никто.
Екатерина27• 08 января в 20:21
Ответ дляПавела
Так, засмутило. Я, як кожна нормальна людина, чекаю якнайшвидшого закінчення війни. Розумію, що передумов немає, але я сподіваюсь на якесь ’диво’. Це нормальне бажання.
Надеяться на чудо и закрывать глаза на реальные события это разные вещи.
Мама Никитки-2• 08 января в 20:23
Ответ дляFlower Girl23
Нас, к сожалению никто не спрашивать не будет... И если на промежуточных выборах в Конгресс победят демократы, даже боюсь подумать, что будет дальше с Украиной...
А що буде через місяць не боїтесь? Я там пам’ятаю, ви свято вірили в закінчення війни Трампом? І шо? Може через півроку розпочнуть переговори. І то не факт. Особливо не факт, шо Трамп ще буде президентом через півроку. А Венс, якщо ви не в курсі, полюбляє гітлера і член куклус-клана.
Екатерина27• 08 января в 20:28
Ответ дляМама Никитки-2
Итого, делаем вывод ( который ясен-понятен уже давным-давно), что ничего не закончится ни а этом, ни в следующем году.
Мама Никитки-2• 08 января в 20:28
Ответ дляKolibri_18
Переговори будуть звучати так: Зеленській, погоджуйся на все, що хоче пуйло, а то буде ядерна війна. Далі: Трамп відбирає Гренландію і Канаду, і каже: а що, пуйлу можна, а мені ні? Далі усі живуть в тоталітарному світі.
Ви забули панамський канал. І там вже відкрита погроза від Трампа забирати військовим шляхом.