Ща как дам• 08 января в 12:14
Коли люди не вітаються
Уявимо, що ви - надаєте сервіс. Неважливо, хто ви. Лікар приватний, викладач, майстер манікюру, перукар.
Чи буде вам неприємно, якщо клієнт вам пише повідомлення без «доброго дня».
Просто, наприклад: «давай запис зробимо на 31.01» або «сьогодні не зможу прийти, відміняю».
Якщо ні, чому, таке спілкування для вас норм? Якщо так, то як будете відповідати такій людині?
Альфасамка• 08 января в 12:15
приємно. Не вважаю вітатись в повідомлені доречним. Лиш спам. Вітатись лише в житті можна
Та_все_ок_будет• 08 января в 12:16
Иногда грешу таким. Не от злости или вредности. Забываю,когда что-то нужно по делу
Садова гойдалка• 08 января в 12:16
В месенджерах чи по смс цілком нормальним є не вітатися, а писати по суті. При особистому контакті, звісно, всі вітаються
Люблю порядок• 08 января в 12:18
я завжди ввтаюсь але в такій переписці вважаю нормальним писати коротко і по суті
вона для того і придумана
я б не звернула увагу якби хтось не вітався в переписці
хоча читала тут теми бахнутих які відмовляли в сервісі людям що не віталися чи в неробочий час писали
вважаю таких людей трохи відсталими від сучасних реалій
вона для того і придумана
Треба ось так• 08 января в 12:19
Мне главное чтобы я сама так не делала и мои дети. А всех не воспитаешь. Это их заботы. Отвечу по делу, мне все равно, лишь бы моя услуга и работа были оплачены
Силиконочка• 08 января в 12:20
Люблю когда пишут коротко и по делу, без расшаркиваний - сразу понятно что от тебя надо.
Особенно когда это мастера на потоке, некогда здороваться
Ща как дам
• 08 января в 12:20
Які різні думки) Мені хоч вбий, але так неприємні такі повідомлення. Я сама в житті нікому не напишу, не привітавшись! Тим паче, якщо це людина із розряду лікар/викладач, має ж бути якась повага. Це ж не подрузі пишеш. Може все в мене в голові…
Силиконочка• 08 января в 12:22
Ответ дляЩа как дам
Сорри, автор, но с такими ’нежными’ людьми очень сложно общаться - не знаешь какое слово или оборот проявит ’неуважение’))
Ща как дам
• 08 января в 12:23
Ответ дляСиликоночка
А що тут складного?
Надрукувати слово «привіт» вартує мега зусиль? Не знаю, може я по-іншому вихована.
Силиконочка• 08 января в 12:27
Ответ дляЩа как дам
А що тут складного?
Сложного ничего нет, но и необходимости тоже нет.
Запрос должен быть коротким - когда можно записаться, когда прийти.... имхо.
Вы так лихо сейчас выгуливаете белое пальто - ’може я по-іншому вихована’)))
Вы просто зануда и душнила, болезненно реагирующая на любое не соответствие вашим взглядам, прям хотят вас унизить отсутствием ’драсьте’ в переписке)))
СОРРИ
Ms. Доброта• 08 января в 12:35
Ответ дляЩа как дам
А що тут складного?
Ага.. А ви потім напишете тему де скажите, що слово ’привіт’ то фамільярність, що без поваги😁 Так лише з друзями і рідними вітатися можна. А з лікарем чи викладачем треба вітатися більш з повагою.🤔
А наступна тема буде про спір як правило вітатися ’добрий день’ чи ’доброго дня’😁 Бо тут навіть думки у людей різні.
Жартую якщо що.😁
Але я на таке не звертаю уваги.
Хоча сама завжди вітаюся.
Принаймні на початку переписки, коли знайомитеся.
Потім якщо лише задати уточнююче запитання то можу і не вітатися.
Жартую якщо що.😁
Але я на таке не звертаю уваги.
Хоча сама завжди вітаюся.
Капуста Маша• 08 января в 12:36
Ответ дляЩа как дам
Авторе,я така як Ви. Мене це коробить. І на таке повідомлення я вітаються, а потім пишу відповідь.
Капуста Маша• 08 января в 12:37
Ответ дляСиликоночка
СОРРИ
Тобто не має необхідності? Це є невихованість.
Як міряти?• 08 января в 12:39
Вітатися в переписці-є нормою
Всі,хто так не роблять-не мають культури спілкування
З власного досвіду продаж можу сказати,що такі покупці є потім наглими і неприємними і далі в спілкуванні,не вдячними
Переходять на «ти»
І такі себе тут так поводять
За кордоном-вітаються ще й як
І чемні і на дорогах,і з сусідами і т.д.
А тут,вдома-хамло
Переходять на «ти»
І такі себе тут так поводять
За кордоном-вітаються ще й як
А тут,вдома-хамло
Ms. Доброта• 08 января в 12:40
Ответ дляСиликоночка
СОРРИ
В переписці з вами автор точно буде знати, що її хочуть принизити.🤦
Силиконочка• 08 января в 12:41
Ответ дляКапуста Маша
Мы, наверно, говорим о разной интенсивности переписки.
Я на работе имею поток переписок с ’многоуважаемыми и при должностях’ людьми)... там можно пол дня переписываться и уточнять детали, и когда все выяснили, извинившись пишут - Добрый день)))
Т.е. если вам надо отправить одно сообщение, одному человеку, то написать ’Драсьте’ не сложно, а когда у тебя поток, то не до этого
вентиляторная• 08 января в 12:48
Я не здороваясь. Вернее сначала пишу сообщение, потом здороваюсь ради приличия
Силиконочка• 08 января в 12:49
Девочки, иногда надо быть проще).. такое впечатление что вы ищите в любом слове подтверждения вашей значимости) Неужели так сложно предположить почему человек не поздоровался? Это не всегда неуважение, очень часто это просто интенсивность жизни и желание быстро порешать вопрос... имхо
Біле пальто• 08 января в 13:11
Теж таке помітила. Шкода, що у нас в культурі невихованість вважається нормою. Зараз працюю за кордоном, тут завжди вітаються і сусіди, і по роботі, і друзі. Навіть іноді незнайомі люди на вулиці вітаються в це дуже мило.
Плекаю думи• 08 января в 13:42
Есть люди что здороваются а потом выносят мозг.
Я зачастую и не помню кто здоровался кто нет на работе.
Одно дело когда это светский разговор, а другое когда тебе звонят и одновременно на письмо отвечаешь и тут уже следующий звонок, то больше важно лаконичность и четкость запросов.
Спасу мир• 09 января в 08:03
Ответ дляЩа как дам
полностью с вами согласна. Я тоже всегда здороваюсь в переписке, даже если это запись на маникюр или стрижку.
Меня подруга подвозит на работу, утром всегда пишет на машите она сегодня или нет, то и она и я пишем ’Доброе утро’ и это ни грамма не напрягает.