сЛАдКОежКА• 08 января 2025
Чи дійсно там стільки платять?
Спеціаліст(-ка) інвентаризаційної комісії (Ревізор)
20 000 — 28 000 ₴
сЛАдКОежКА
• 08 января 2025
Продавець-консультант у магазин електронних приладів та техніки
25 000 — 33 000 ₴
сЛАдКОежКА
• 08 января 2025
Продавець-консультант ювелірних прикрас
15 000 — 25 000 ₴ Середня зп, ставка + %, після співбесіди
сЛАдКОежКА
• 08 января 2025
Регіональний спеціаліст з продажу мобільних гаджетів та відкриття нових магазинів
45 000 — 60 000 ₴ бонуси,премії
МЕСТО_Встречи• 08 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
45 000 — 60 000 ₴ бонуси,премії
Там эти деньги платят, но для того геморра и их мало, если честно. Это бесконечные командировки по городам и весям, дома не бываешь, и надо развивать какие-то торговые точки в разных географических дырах.
За ким я буду?• 08 января 2025
еще и ночніе инвентаризации с командировками по несколько дней. холодніе складі и весь день на холодніх складах ворочать ящики. та еще радость ревизором работать
Мир Мир Мир!• 08 января 2025
Часто в оголошеннях вказують максимально можливі суми з урахуванням % бонусів та премій.
А на практиці перші 3 місяці виробувального терміну ставка нижча, премія не передбачена. Ще й після закінчення випробувального терміну виконати, приміром, норму продаж і заробити бонуси не реально.
Наприклад, на моїй теперішній роботі можна отримати бонуси 40% від окладу, але на практиці мій бонус/премія не більше 800 грн/міс. Але це зовсім не виключає того, що колись на моє місце прийде працівник, який легко заробить ці 40% бонусів. Правда надовго не затримається, із своїми вміннями шукатиме кращу роботу.
сама себе прекрасная• 08 января 2025
во-первых, это не такие уж большие зарплаты.
во-вторых, где написано бонусы, премии, реальная зарплата будет меньше, т.к. зависит от продаж, выполнения плана и т.д. планы часто завышены. ту же ювелирку вряд ли сейчас сильно гребут
Указка• 08 января 2025
А що вас власне дивує?
Чи бувають такі зарплати? Бувають, але результат має бути
Скромняшка• 08 января 2025
Мне платят 52 тыс за то, что я две таблички сравниваю и два -три письма пишу по них
Поверю