Сливочная пенка• 08 января в 15:09

Випуклі плями на задній стінці горла

Тиждень тому перехворіла на простуду, суто горло і нежить. Зараз помітила на задній стінці горла як наче випуклі плями і на деяких з них маленькі білі крапки. Чи може це бути наслідком відновлення організму після хвороби, чи на що схоже?
До лікаря піду, але запису ще треба чекати. Фото в коментарях
автор Сливочная пенка • 08 января в 15:09
Фима Собак• 08 января в 16:07
Горло як горло. Організмсамовідновлюється, дайте йому час
автор Сливочная пенка • 08 января в 16:16
Ответ дляФима Собак
Я вже тут переживаю чи то не ангіна, вона ж може бути без температури
автор Сливочная пенка • 08 января в 16:17
Ответ дляФима Собак
Тут теж трохи видно білу крапку