Стервочка• 18 декабря 2024

Порадьте, будь ласка, безкоштовного психолога

Доброго дня.
Порадьте, будь ласка, безкоштовного психолога. В інтернеті знайти не можу. Дякую, хто відгукнеться
Рву и мечу• 18 декабря 2024
Бутылка вина и советчица. Лучше не придумаешь
Распутница• 18 декабря 2024
Они сидят в каждой поликлинике Записывайтесь и вперёд.
Две знакомые так работают.
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
А чому саме безкоштовного, можна поцікавитись?
Аnnеt• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
а догадайтесь
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
Є група психологів України в фейсбук.
Там можна задати питання..
Також там можна подати запит щоб вас вели для кейс- менеджменту. Тобто ви будете піддослідним кроликом. Але там ваш запит має підпасти під кейс
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
а догадайтесь
Грошей шкода? Психолог це не професія?
Аnnеt• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Грошей шкода? Психолог це не професія?
предлагаете брать кредит на психолога, если нет на него денег?
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Так само як і з карієсом. Хочете кредит беріть. Хочете з карієсом ходіть
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Дійсно, це ж така загадка, що ніхто б не додумався.
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Грошей шкода? Психолог це не професія?
Ви не повірите, зараз навіть адвокати безкоштовно консультують по тій же причині.
Помогалочка• 18 декабря 2024
Попробуйте узнать у семейного врача, в поликлинике принимают бесплатно по направлению
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Цікавлюсь бо послуга психолога також послуга як і всі інші.
Ніхто не створює тему - порадьте безкоштовного репетитора, косметолога, автослюсаря
Помогалочка• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
То что вы привели в пример, без этого можно обойтись
Аnnеt• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
нет, платить по тысяче за приём.
Жінка з перцем• 18 декабря 2024
безкоштовний психолог з держ. лікарні - 3 хв. послухає і випише гліцисед або т.д., немає сенсу витрачати час
Твоя космішна• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А нічого, що їм оплачують інші?
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Мене і моїх дітей, як переселенку безкоштовно лікувала платна стоматологія, уявляєте? Це я про карієс. Консультував адвокат теж безкоштовно. Всі дуже допомогли.
Так буває, якщо ти нормальна людина. А як згоден тільки за гроші допомагати, то сиди мовчки і чекай своїх клієнтів.
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Адвокати консультують при певних го або бф.
Тоді їх роботу оплачує донор.
При. Таких же фондах є і психологи, але по-перше вони працюють з певними групами населення.
І в їх послуги може входити первинна консультація або швидка психологічна допомога
Твоя космішна• 18 декабря 2024
Є і безкоштовні при ГО.
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
А нічого, що їм оплачують інші?
Ні, є які дійсно консультують певну ланку населення безкоштовно. Я не про тіх, кому держава сплачує, чи інші структури.
Твоя космішна• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Яке місто і назва центру? Адвокату хто оплачує аренду?
Твоя космішна• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Тобто 2тис людей безкоштовно один лікар. Ну ну
Коленная ложечка• 18 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Семенівни сусідка• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Можна поцікавитись. Адвокати ви обрали якого захотіли, чи він все ж працював при ГО?
автор Стервочка • 18 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Дякую, але від деяких порад тут, точно краще не стане, забагато злості у людей
автор Стервочка • 18 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Две знакомые так работают.
Дякую
Твоя космішна• 18 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Удалено администрацией...
автор Стервочка • 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Є група психологів України в фейсбук.
Там можна задати питання..
Дякую
Аnnеt• 18 декабря 2024
Каждый украинец и украинка могут получить как психологическую, так и психиатрическую помощь бесплатно по Программе медицинских гарантий.

По вопросам здоровья, в том числе ментального, нужно обращаться только к специалистам. Напоминаем полезные номера, все звонки бесплатны.

Линия Национальной психологической ассоциации – 0800-100-102 (с 10.00 до 20.00 каждый день)
Линия кризисной помощи и поддержки Украинского ветеранского фонда при Минветеранов – 0 800 33 20 29 (круглосуточно)
Линия международной гуманитарной организации ’Человек в беде’ - 0 800 210 160 (круглосуточно)
Национальная горячая линия по предупреждению домашнего насилия, торговли людьми и гендерной дискриминации ОО ’Ла Страда-Украина’ - 0 800 500 335 (с мобильного или стационарного) или 116 123 (с мобильного) (круглосуточно)
Национальная горячая линия для детей и молодежи ОО ’Ла Страда-Украина’ - 800 500 225

(с мобильного или стационарного) или 116111 (с мобильного) (круглосуточно)
автор Стервочка • 18 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ви психолог і Вам не хочуть платити? Дої...до чоловіка,якщо він у вас є звісно