Стервочка• 08 января 2025
Кожен день мені доводиться ходити пішки 17 хв на роботу
І з роботи також 17 хв
Втомилась, наче й небагато, втомилась капець
Скокмоно - стокнуно• 08 января 2025
Хочу такую работу, а то или удалена или 2-3 часа в один конец
Місячне Сяйво• 08 января 2025
Ответ дляМальовнича даль
Как это у Вас получается? У меня на такой маршрут уходит 40 минут.
1 км вы идёте 40 минут? Вы ползете?
Залатавая• 08 января 2025
Ответ дляКицюююня
Люди и по 2 часа на работу едут на электричке
А до електрички ще ж дійти треба, не на вокзалі ж вони живуть
Прокачую сідниці• 08 января 2025
Ответ дляМіні-бікіні
А де холодина? В Дніпрі сьогодні +12 було
Еще половина зимы впереди. Да и не все живут у вас в городе.
Міні-бікіні• 08 января 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Так а де холодно? По всій Україні до сьогодні лічені дні було трохи нижче нуля і то переважно вночі
ПлюшкамиБалуюсь• 08 января 2025
Ответ дляМальовнича даль
Нормальным шагом. До 20 может занимать, если со светофором не повезет
Замулена ріка• 08 января 2025
Я -40 минут на орбитреке, потом добиваю ещё 10 минут дорожкой. Это помимо повседневных походов в магазин, на учёбу и т.д. Это я так нервы успокаиваю.
Мне Вас не понять.
ТихоЯ• 08 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Кожен день гуляю пішки 2 години. Схудла на 11 кг.
Не втомилась.
Мені якраз в самий раз побути на одинці, свої думки подумати.
Мігрень майже пройшла .
Не втомилась.
Мігрень майже пройшла .
Я з вами. Теж 11, а коли починала ходити, я не могла пройти і круг. Спина грижа, суглоби жесть. А феретин не давав ноги переставляти взагалі, але о чудо саме з початком хотьби, в мене почало засвоюватись залізо.
ТихоЯ• 08 января 2025
Автор, або я сліпа, або якого песта ви видаєте все по краплі. 17 хв йдете, а їдете скільки? Якщо дві години в один кінець, стоячи трьома видами транспорту, з двома пересадками, а в тривогу все тепло стоїть співчуваю. В іншому випадку ні.
Стервочка
• 08 января 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Яку
Стервочка
• 08 января 2025
Ответ дляТихоЯ
17 хв йти і їхати 10 хв
ТихоЯ• 08 января 2025
Ответ дляСтервочка
17 хв йти і їхати 10 хв
Це мрія кожного стільки добиратись на роботу.
Стервочка
• 08 января 2025
Ответ дляТихоЯ
В чому мрія?
Мрія не працювати взагалі і шикарно жити
Або люкс авто
Кондуктор троллейбуса• 08 января 2025
Я Вам заздрю. На попередню роботу я шла дуже швидкою ходою 20 хв чи чуть більше , але не найкращою дорогою. Я буда у відмінній формі і економила на транспорті. Зараз моя робота в рази дальше , тому змушена телепатися в маршрутці.