Сегодня сержусь• 09 декабря 2024

Як гуляти з собакою не 4 рази на день, а три?

Ми з приватного будинку переїхали в квартиру на 5 поверх без ліфту і я трохи заїб…ся бігати по міцно гуляти з ним.
Я працюю віддалено на двох роботах, тому мені не зручно днем двічі виходити ( бо я маю попереджати на роботі що я не на робочому місці, але цього не роблю, і це до пори до часу)
Вранці встаю зразу гуляємо ( десь 7-8 ранку) 30 хвилин приблизно.
Потам кормлю його і через дві години він вже проситься до туалету- вибігаю га 15 хвилин мінімум
В 15 годині він знову гуляє 15-20 хвилин
І ввечері гуляю годину десь в 19
Потім прихожу і зразу даю їсти
Що не так? Як скоротити ці походи?
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Собаці 1 рік і 3 місяці
Скорая помощь• 09 декабря 2024
Лайфхак: можно вообще не гулять с собакой, но для этого нужно ее не заводить
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Дякую за такий мудрий коментар.
Алгонавт• 09 декабря 2024
Я не кинолог конечно, но наверно уже никак, она так привыкла и ей будет сложно терпеть.
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
Та мусить бути вихід, бо моє життя перетворюється не на моє життя ((
Глаза_в_3_карата• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Зверніться до кінолога
Бачте, тут великі розумійки сидять, відразу про ´не заводь собору починаються.
САМ_ТАКОЙ• 09 декабря 2024
А що за порода?
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А що за порода?
Француз
Не їм після шостої• 09 декабря 2024
Моя в этом возрасте уже на 2 раза в день перешла. Может утром подольше гулять?
Глаза_в_3_карата• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Француз
У моєї приятельки француз, то взагалі два рази гуляють
Ламборджини• 09 декабря 2024
Потрохи зсувати проміжки між прогулянками. Робити це поступово, бо поміняти звички дуже важко. Але можна виробити нові звички. Спробуйте другий раз виводити на прогулянку на 15-20 хв пізніше. Потім ще трошки пізніше і так собака навчиться терпіти до вигулу.
Дехто не має змоги вигулювати навіть три рази і собака чудово терпить. В нашого сусіда така собака. Вона настільки звикла до дворазових прогулянок, що коли він вихідний і хоче вивести її в обід, вона просто не вилазить з ліжка. В нього джек рассел, дівчинка 7 років. Дуже спокійна дама)
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Не можу ніяк( я лягаю дуже пізно, я в 7 ледь встаю і в 9 починається робочий день.
Мені потрібно помитися, сніданок собі і дитині приготувати. Я за годину це не встигну. Та навіть якщо я 40 хвилин буду гуляти з ним, він після сніданку знову попроситься на вулицю а потім це знову в обід (
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Блін (((
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляЛамборджини
Дякую, мій також лежить зі мною до останнього але ж потрібно починати працювати і підготуватися до цього дня. То у 7 зазвичай встаю
Не кую, не мелю• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Зазвичай, собак годують перед вигулом,а не після
Голодаю• 09 декабря 2024
Сделайте перерывы ровными.
Очень большой ночной.
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ні) це дуже не корисно - почитайте.
Як собака вранці без активності має поїсти, а потім на повний шлунок гуляти
Це дуже не корисно
Не їм після шостої• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
У вас дистанционная работа же. У меня рабочий день в 9 начинается, ребенка в школу отправила и сейчас еще в постели последние минуты долёживаю. Вы с 7 до 9 вполне 40-50 минут можете выделить на собаку. И у вас еще больше часа остается.
Не кую, не мелю• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Ні) це дуже не корисно - почитайте.
Це дуже не корисно
Тому ваш собака і потребує вигулу частіше.
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Сделайте перерывы ровными.
Очень большой ночной.
Виходити в 3 години ночі?)
САМ_ТАКОЙ• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Француз
Привчіть хоча б раз на день на пелюшку одноразову сходити. І по 30 хв гуляти - то не обов´язково. Особливо в холодну пору. Це ж не гонча якась. Достатньо і 10 хв буде. Взагалі не розумію оцього собачого ’рабства’.
Голодаю• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Виходити в 3 години ночі?)
Но не в 19.00, не утрируйте. 12 часов перерыва, это много.
Наберитесь терпения, собаке надо привыкнуть.
Мои соседи с 25 этажа своих любимцев выводят, не зависимо от света, по режиму.
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ні. Так не виходить. Я маю себе привести також до порядку. постійні мітинги. Маю гарно виглядати. Мінімум 30 хвилин збори у мене. Плюс дитину відправити до школи .,
Не їм після шостої• 09 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Ну чего, мой шитцу утром выходит в 11-12, вечером в 19. Отлично терпит, не просится. Иногда доставать из-под кровати приходится, не торопится бежать гулять, когда зовут.
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
От і мені це як рабство вже (((
Не можу навчити на пелюшку.
Вчила і на балкон виходити і на пелюшку і у душову ((( три місяці і ніяких успіхів. Дивиться на двері і виє (
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляГолодаю
Всі так гуляють. Зазвичай ранішній і вечірній вигул 12 годин. Двічі на добу зазвичай гуляють
Тобто один раз на 12 годин і все
автор Сегодня сержусь • 09 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ех)))
Голодаю• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
От і мені це як рабство вже (((
Не можу навчити на пелюшку.
Он так привык, что улица всегда была доступна. Перестроится.
Голодаю• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Тобто один раз на 12 годин і все
Может и Ваш бы так гулял, если изначально приучали его к этому.
У Вашего ещё нет режима, он ещё не перестроился. На пеленку Вы вообще может и не сможете приучить.
САМ_ТАКОЙ• 09 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
От і мені це як рабство вже (((
Не можу навчити на пелюшку.
Впертий який. Ну це він просто на вулицю хоче, а не в туалет. І така поведінка через те, що ви вдома і він розуміє, що ви можете його вивести. Якщо б ви були зранку і до вечора на роботі, як більшість людей, він би терпів прекрасно.