Міняйловна• 08 января в 23:02
Підозра на інсульт, перенесений на ногах. Київ. Де шукати гарного лікаря?
Дівчата, мені 50 років, є підозра, що був інсульт. Живу сама. Тому зреагувати вчасно ніхто поруч не зміг, а я списала на втому та нерви останній час.
У середу наче півобличчя спазмувало, в четвер рука права онеміла, в пятницю знудило та лопнув сосуд в правому оці.
Відбувалось поступово, як бачите, тому не одразу це зрозуміла.
Звернулась в Києві в клініку АЦМД, але там такий невролог, що йому самому допомога потрібна першечоргово. Направив на МРТ, сказав прокоментує по вайберу, я зробила в їх клініці, йому написала, але "не ответа ні привета".
До кого у Києві звернутися, щоб дієво допомогли і не ходити самій не робити МРТ та розшифровувати його?
Міняйловна
• 08 января в 23:06
Ответ дляSo_so
А что по результатам МРТ?
Лейкоареоз
Церебральная микроангиопатия 1ст
Міняйловна
• 08 января в 23:40
Ответ дляЗаставляличка
Вам в попередній вашій темі вже давали відповідь.
))
в якій? Ви впенені, що то моя тема?
Міняйловна
• 08 января в 23:40
Ответ дляMurzeelka
Едьте в добробут. Не стоит в вашем случае искать подешевле.
так, про Добробут чула. Але до будь якого лікаря? чи знаєте конкретного?
Міняйловна
• 08 января в 23:46
Ответ дляПушка заряджена
Розкажіть детальніше про діагноз невролога?
попередній діагноз від невролога (до МРТ): синдром запаморочення неуточнений, психогенне?, коньюктивальний крововилив.
На МРТ діагноз вказаний: Лейкоареоз. Хронична судинна недостатність. Церебральная микроангиопатия 1ст
Після МРТ невролог не надав відповіді.
Нехай щастить• 08 января в 23:56
Ответ дляМіняйловна
Після МРТ невролог не надав відповіді.
У мене при підвищеному або високому тиску оніміння лівої руки і лівої половини обличчя, нудота, може лопнути судина в оці, запаморочення, посилюється порушення координації. А підвищується тиск щодня. Є зміни на МРТ головного мозку і ХНМК.
Хронічна судинна недостатність і є причиною мікроангіопатії.
Пройдіть УЗД судин шиї і голови - а саме дуплексне сканування судин брахіоцефальної ділянки судин шиї + транскраніальна доплерографія судин голови.
При такому заключенні МРТ ГМ ймовірний діагноз може бути дисциркуляторна енцефалопатія.
Пушка заряджена• 08 января в 23:57
Ответ дляМіняйловна
Після МРТ невролог не надав відповіді.
Та ні, ви казали, що йому треба термінова допомога
Нехай щастить• 09 января в 00:08
Ответ дляМіняйловна
Після МРТ невролог не надав відповіді.
Церебральна мікроангіопатія Fazekas 1 вказує на мінімальні невеликі зміни у білій речовині мозку, початкові зміни.
Лейкоареоз - це вогнища в білій речовині, який часто виникає біля шлуночків мозку.
Який написано лейкоареоз - перивентрикулярний?
У мене, коли були симптоми ТІА, то було декілька симптомів. Але це відбулося на фоні гіпертонічного кризу.
Міняйловна
• 09 января в 00:21
Ответ дляНехай щастить
так, лейкоареоз - перивентрикулярний
Міняйловна
• 09 января в 00:27
Ответ дляНехай щастить
я так розумію, що крововилив в око - це і був високий тиск.
Нехай щастить• 09 января в 00:28
Ответ дляМіняйловна
так, лейкоареоз - перивентрикулярний
За даними МРТ головного мозку початкова стадія Fazekas 1 і церебральна мікроангіопатія 1 ст.
У знайомої подібне заключення МРТ головного мозку було, то встановили дисциркуляторну енцефалопатію, ВБН у вигляді вестибуло-атактичного синдрому.
Чи буває іноді підвищення тиску?
У мене ДЕП гіпертонічна форма з друбновогнищево. неврологічною симптматикою зправа, ХНМК у вигляді вестибуло-атактичного синдрому.
Пройдіть дуплексне сканування судин брахіоцефальної ділянки судин шиї + транскраніальна доплерографія судин голови.
Чи буває іноді підвищення тиску?
Міняйловна
• 09 января в 00:29
Ответ дляНехай щастить
Чи буває іноді підвищення тиску?
КТ не треба?
Нехай щастить• 09 января в 00:29
Ответ дляМіняйловна
Так, в око крововилив.Чи є гіпертонія?
Нехай щастить• 09 января в 00:31
Ответ дляМіняйловна
КТ не треба?
Не треба.
Симптоматика схожа на ті, що у мене бувають при високому тиску.
Краще пройти дуплексне сканування судин брахіоцефальної ділянки судин шиї + транскраніальна доплерографія судин голови, щоб виключити стенозування сонної артерії бляшкою.
Нехай щастить• 09 января в 01:56
Ответ дляМіняйловна
Може бути причиною високого артеріального тиску.
У мене так було декілька разів. То були гіпертонічні кризи.
Контролюйте АТ (вимірюйте тиск вранці і ввечері).
Вподобайден• 09 января в 03:17
Ответ дляSo_so
Так не там никакого инсульта и по Вашим жалобам нет.
Сходите вот к Светлане Геннадьевне, мне кажется, она Вам поможет
Хороший доктор?
Сколько прием стоит?
Нехай щастить• 09 января в 03:32
Ответ дляВподобайден
Хороший доктор?
Сколько прием стоит?
На сайті подивіться Послуги і ціни - Консультативно-діагностична допомога - Консультація первинна - Консульттація невролога
Міняйловна
• 09 января в 11:30
Ответ дляНехай щастить
Так, в око крововилив.Чи є гіпертонія?
ні, немає гіпертонії. Гіпотонія.
Нехай щастить• 09 января в 18:27
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Нехай щастить• 09 января в 22:04
Ответ дляМіняйловна
Прочитайте публікацію офтальмологічнго центру Субкон´юнктивальний крововилив (Червоне око, крововилив під кон´юнктиву)
У піблікації пишеться, що субкон´юнктивальний крововилив є абсолютно безпечним. Про це написано у другому абзаці і у розділі - лікування.
Але у мене після того, як декілька разів лопала судина у правому оці, іноді з´являється ріжучий біль, при доторкуванні до ока виникає також біль. У мене причиною був високий тиск.