«Залишив все та з голою сракою пішов за кордон! Без права повернення тобі і твоїм дітям!» - Надєжда Савчєнко розповіла на яких умовах чоловіки мають виїзджати за кордон.
Ответ дляParalelno
Якщо людина готова лишити свій дім і обирає життя, а не будинок? Вільна ж країна, чи не так?
Дом ее где? В Украине? Там Украина или дом? Или дом в Украине? Не будет Украины, не будет ни дома, ничего не будет без страны которую сносят кацапы под фундамент! А трусливое мужичье драпает как паршивые тараканы из страны!
Ответ дляНіка Найз
А жінкам можна виїжджати? А рівність гендерна як же ж? Феміністки століттями добивались рівності з чоловіками.
Тут половина форума пише, що ’штани’ не потрібні зовсім... то чого ви так вчепились в тих чоловіків? Йдіть захищайте себе самі, ніхто вам нічого не винен.
Запахло подвійними стандартами)))
Ответ дляParalelno
Запахло подвійними стандартами)))
Была б я презом, запретила бы выезд всем из страны как Сталин в 1941 г! Слишком много демокоратии в Украине во время войны!
Ответ дляНіка Найз
В результате получается что одни защищают Украину, а вторые смотались за кордон и ждут окончания войны. А потом они вернуться обратно в Украину и будут жить тут как ни в чем не бывало! Так где справедливость , о которой так активно говорят в этой теме?!
А есть ещё и третьи, неприкасаемые, типа дети ТЦКашников, чиновников, руководителей медучреждений! Та одни депутаты с липовыми инвалидностями и миллионными состояниями чего только стоят. Если один закон для всех, то в нем не должно быть избранных !
Ответ дляДАР и Я
Стоит изменить одних избранных на других законного не законно избранных и снова появляются избранные!
Как же так! ? Шош такое?!
Ответ дляНіка Найз
Пока есть куча мужиков 18-25 я никуда не пойду
напоминаю девиз форума
Никто Никому Ничего Не Должен
Кто угодно главное не я
Моя хата с краю
напоминаю девиз форума
Никто Никому Ничего Не Должен
Кто угодно главное не я
Моя хата с краю
То ви тільки незнайомих чужих для вас людей на війну посилаєте?
А як же ваш патріотизм? Не гоже такій патріотичній жіночці писати з дивана, а не з горящого танка
Ответ дляНіка Найз
Никогда она там не была, потому что служила военным летчиком Ми-24.
Була, після повернення з полону. Нащо тут неправду пишите..це раз.. і друге, нащо тиражуєте слова людини, яка є психічноневрівожанею, це два. І три: приєднуюсь до слів вище: а нехай проведуть дослід і реально відкриють кордони)).. і подивимось на результат цього досліду
Тпісля звільнення Надії Савченко з російського полону, вона пережила важкі емоційні і психологічні потрясіння, що, ймовірно, було результатом її тривалого утримання в російському полоні та поганих умов утримання. У 2018 році вона потрапила до психіатричної лікарні в Україні після того, як її стан здоров´я викликав занепокоєння.
Її лікування в психіатричній лікарні стало частиною її адаптаційного процесу після тривалого перебування в неволі. Раніше були повідомлення про те, що Савченко переживала стрес, депресію та інші психічні проблеми, пов´язані з її досвідом у російському полоні.
Lady luck21• 09 января 2025
мой согласен. мы и так все потеряли. куда надьке звонить чтобы выпустили
Lady luck21• 09 января 2025
Ответ дляНіка Найз
В любой ТЦК!
в тцк-это на утилизацию. а нам в другую сторону
Ответ дляНіка Найз
А чого ви не в окопі?
Також плануєте відсидітися і потім жити?
В Україні немає дискримінації за статевою ознакою.
Ответ дляНіка Найз
напоминаю девиз форума
Никто Никому Ничего Не Должен
Кто угодно главное не я
Моя хата с краю
напоминаю девиз форума
Никто Никому Ничего Не Должен
Кто угодно главное не я
Моя хата с краю
А, так ви лицемірка звичайна.
Хто завгодно, тільки не сама. Бо хочеться жити, а не вмерти чи інвалідом залишиться
Вам ніхто нічим не зобов´язаний.
Marinamariana• 09 января 2025
Ответ дляНіка Найз
К ее чести она воюет и защищает Украину!
Она давно завербована ФСБ . Это было видно с первого дня как ее с плена выпустили , у нее мозгов не хватило это скрыть
Marinamariana• 09 января 2025
Ответ дляParalelno
Про здоровий глузд і права людини слишалі?
Защита свой страны это и есть здоровый грузд
Ответ дляНіка Найз
Вот после войны и пусть радуются! А пока пусть идут и выполняют свой конституционный и мужской долго по защите Украины!
Надя вже віддає. Не хвилюйтеся
А ми не ростимо дітей для іхніх війн; і мами наших чоловіків теж, доречі. У нас нормальні мами в основному. Для війни рожают в другомі місці
Ответ дляНіка Найз
А от тут - здоровий глузд, про який ви кажете що не чули, би ти ба, є закони
То може деожава зараз цими законами оживить людей, що вже НЕ будуть жити, коли інші повернуться ЖИТИ?!?!?!