«Залишив все та з голою сракою пішов за кордон! Без права повернення тобі і твоїм дітям!» - Надєжда Савчєнко розповіла на яких умовах чоловіки мають виїзджати за кордон.
Просто всіх под одну гребінку , це якось не дуже виходить. Один пахав усе життя і щось у своєму житті вже має, квартиру, машину, дачу, а інший йшов по життю з девізом ’та якось буде’, то його тепер і закордон давайте відпустимо, він усе своє ( труси з діркою) залишить Україні.
Ответ дляEliva777
Так слава Богу совка уже нет почти 30 лет! Каждый сам себе заработает на жизнь и само собой крутиться как может в рамках СВОИХ возможностей! Никакой уравниловки!
Ответ дляEliva777
А з яких пір хтось має вирішувати куди людині їхати? І чому ’закордон’ методично й цілеспрямовано притягають за вуха до привілеїв? Кто куди хоче туди і їде - кріпацтво відмінили.
Виктория-1980• 09 января 2025
Ответ дляEliva777
Ну так пусть тот у которого все есть и идёт это защищать. А то получается что то откупился, то экономическая бронь, а сантехник Вася это защищать должен.
Ответ дляParalelno
Так з цим не посперечаєшся, але маємо те що маємо. Всіх чоловікіа не пускають. Президенту про кріпацтво напишіть, а не мені
Виктория-1980• 09 января 2025
Ответ дляНіка Найз
А в чем разница между этими мужчинами, кроме того, что оба гражданина Украины?
В том что начхать на конституцию,- это всего лишь бумажка, а люди жить хотят.
Ответ дляВиктория-1980
В результате получается что одни защищают Украину, а вторые смотались за кордон и ждут окончания войны. А потом они вернуться обратно в Украину и будут жить тут как ни в чем не бывало! Так где справедливость , о которой так активно говорят в этой теме?!
Виктория-1980• 09 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Я не про справедливость- ее нет, а про здравый смысл.
Виктория-1980• 09 января 2025
Ответ дляНіка Найз
На войне такое понятие не работает!
Да что вы говорите)