Белая котичка• 09 января 2025
Прошу поради щодо навчання дитини в Англії
Дівчатка, доброго ранку.
Знаю, що ви все знаєте, тому прошу поради.
Донька зараз навчається в 10 класі в Києві, але є велике бажання навчатись в університеті в Англії. Дивимось на програму спонсорство для українців. Якщо зараз по ній отримати візи чи реально буде восени піти до коледжу та через рік спробувати вступити в університет? Школу в Україні може закінчити онлайн. Справа в тому, що я там лишатись не можу є менша дитина, яка в молодшій школі, чоловік та хороша робота вдома.
Чи можемо ми туди поїхати оформитись та лишити її саму навчатись? Як там з безпекою? Я буду їздити до неї десь раз на два місяці.
Там живе також її двоюрідна сесртра.
Дякую.
Там живе також її двоюрідна сесртра.
Дякую.
Царевна в уггах• 09 января 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Люди які вступають в Англію, або готуються до цього забагато років, все знають і збирають гроші, або просто мають багато грошей. Англія це не ваш варіант.
Ні , раніше було так як ви пишите , а зараз доступно .
Моя сестра поїхала з 3 дітьми на початку війни в Англію , маючи в гаманці 200 уе.
Mrs.Sexuality• 09 января 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
І де діти навчаються? Школа є безкоштовною, про навчання після школи вже написали тут.
Mrs.Sexuality• 09 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Навчання в Англії вартує грошей, на Мальті буде в два рази дешевше та сама освіта
Можна детальніше про Мальту?
Можу брикнути• 09 января 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Можна детальніше про Мальту?
Це бувша колонія Британії, тому університети англійські, освіта прирівнюється до університету Англії, англомовна. Мальта країна студентів через вартість навчання, значно дешевше, 5-6 тис на рік можна вступити
Можу брикнути• 09 января 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
І що ? Що 200 євро. При чому тут платна освіта, до поїхала з дітьми в Англію біженкою
Королева краси• 09 января 2025
Дівчата, а про Ірладію які думки. Ще до вступу далеко, але порадьте де шукати інформаю? Розумію, що треба визнаяитись з країною, щоб вивчати мову. Поки шо вільно тільки англ, польська на рівні школи, але вона легка.
Можу брикнути• 09 января 2025
Ответ дляКоролева краси
В Ірландії можна вступити безкоштовно.
Единорог помог• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Ми так і хотіли б, рік в проф коледжі, а потім університет.
Дякую.
Спочатку школа . Хто буде опікуном ?
Белая котичка
• 09 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Спочатку школа . Хто буде опікуном ?
Я теж отримаю візу, і просто буду до неї іздити.
Белая котичка
• 09 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Якщо є гроші на університет в Англії , нащо Вам порадниця?
На повну вартість навчання грошей немає, навчання на умовах як для англійців є.
Единорог помог• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Ви не зможете залишити дитину саму , це заборонено . Проживання з опікуном .
Единорог помог• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Та їздити кожні 2 місяці це занадто .
Почнітьь з Польщі
Mrs.Sexuality• 09 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Дякую
Mrs.Sexuality• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Це поки діє статус. А навчання не один рік. Готові ризикувати?
ПлюшкамиБалуюсь• 09 января 2025
Автор, дочка подруги поступила в этом году по укр. Аттестату. На foundation year . Почему на первый курс не взяли не знаю.
Ваш план немного не понятен. Для универа надо будет А level или укр аттестат. Разве можно после года колледжа идти в универ?
Белая котичка
• 09 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Наступного року в неї буде атастат, і вона зможе вступити. Хочемо спробувати по віку (їй вже 16) спробувати вступити на foundation year.
Единорог помог• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
В Англії школу закінчують к 20 рокам . Хоть трохи пошукайте інфу в Гугле . Які 16 років .
Можу брикнути• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Не зможе. Хочемо тут не спрацює
IQ 80• 09 января 2025
Ответ дляБелая котичка
Ні, вона не зможе. Британія відмовила у візі навіть її рідному брату.
Яка причина відмови?