наКоблучках• 09 января 2025
Скільки ви платите за заняття в спортзалі з тренером?
І чи входить в цю суму відвідування спортзалу чи тільки послуги тренера?
З бісиками• 09 января 2025
крім абонемента одне занятта година 600 грн. Три рази сходила, більше не хочу. Воно того не варте
Я такая - жду трамвая• 09 января 2025
Я платила 500+ абонемент, донька в іншому залі 1000+ абонемент. Залежить і від залу і від статусу тренера
наКоблучках
• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Не вижу смысла в тренере
Ну хоча б пару разів, аби показав техніку виконання
наКоблучках
• 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Спортзал того не вартий чи заняття з тренером?
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ длянаКоблучках
Ознакомительное было бесплатно
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ длянаКоблучках
Занятия с тренером
Королева ганделику• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Не вижу смысла в тренере
немного не соглашусь с вами
разве что вы профи и других можете учить
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
немного не соглашусь с вами
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
Для техники не нужен постоянно тренер. Жалеют? А зачем тогда идут?
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
немного не соглашусь с вами
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
И это, есть куча тренеров у которых подопечные неправильно делают упражнения, а оно в телефон залипло
наКоблучках
• 09 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
немного не соглашусь с вами
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
’никаких 3 по 20’
А скільки треба для новачка?
Стриптизерка• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Ознакомительное было бесплатно
Ознайомче це одна назва
Королева ганделику• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
идут - потому что все ходят, и она ходит
З бісиками• 09 января 2025
Ответ длянаКоблучках
пару разів Вам нічого не дасть, якщо Ви перед цим не займалися. Якщо ходити, то ходити - з програмою занять і харчування. А якщо просто щоб показав - Ви за декілька раз не зможете досконало навчитися виконувати вправи це раз, по друге цю інфу і в неті можна знайти та в описі до тринажеру.
З бісиками• 09 января 2025
Ответ длянаКоблучках
спортзал звичайно вартий, заняття з тренером, бо на 2-3 рази в тиждень на індивідуалки фінанси не дозволяють, а декілька разів це ні про що. До того ж мені не сподобався тренер.
З бісиками• 09 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
немного не соглашусь с вами
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
многие не правильно делают упражнения
жалеют себя, никаких 3 по 20 и т д
та я як гляну, то половина не вірно роблять вправи, а тренера і слова не скажуть. Людина прямо суглоби в колінах руйнує, але ніхто нікому нічого не підкаже без оплати. Але я і з тренером бачу, що роблю не вірно, але йому все одно. Ніхто ж за два заняття не зацікавлений навчити досконало виконувати вправи
З бісиками• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
так отож, а гроші не такі вже й малі. І це поголовно так.
Бандитка Сью• 09 января 2025
8000 грн. За 8 тренировок и 4 массажа. Зал у тренера свой, кроме меня на мое время там никого нет
Чеширская кошечка• 09 января 2025
Абонемент годовой, тренировка 1000 грн. Кто пишет смысла в личном тренере нет, явно не занимались спортом. Я 5 лет с тренером. До этого ходила на групповые 2 года потраченного времени. С тренером через 6 месяцев уже стала видеть результаты, через год стала выглядеть как куколка. Контролит моё питание, тренировки 3 раза в неделю
Бабуся мороз• 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Так більшість тренерів самі цього не знають. Шукали тренера на фітнес, так із 10 тільки один знав що робити якщо судома ноги буде в людини. Уявіть собі, це ж елементарно. То хіба ж вони знають про ті коліна і взагалі щось про суглоби. Я ходила по цим горе тренерам, поки раз нне попала в зал де наглядала тренер реабілітолог. Вона зауважила, що я взагалі не правильно дихала під час вправ. Бляха, займалась за гроші індивідуально з трьома різними тренерамт, жоден навіть не обмовився про дихання. То ж для мене це качки- самоучки без елементарних знань.
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Это. Добрая половина тренеров-качки самоучки с образование педучилище. Они сами нифига не понимают в технике и безопасном выполнении
Винник• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Не вижу смысла в тренере
по мне смысл как раз в тренере, но не нравится что надо купить абонемент и отдельно платить тренеру
Винник• 09 января 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
за 1000 он и готовить вам должен
Душа компанії• 09 января 2025
як завжди))
Тренер не потрібен
Косметолог не потрібен
Психолог в топку
Репетитор нафіг не здався
Прибирання помічницею- фігня
І так далі)
Тренер не потрібен
Косметолог не потрібен
Психолог в топку
Репетитор нафіг не здався
Прибирання помічницею- фігня
І так далі)
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ дляДуша компанії
як завжди))
Тренер не потрібен
Косметолог не потрібен
Психолог в топку
Репетитор нафіг не здався
Прибирання помічницею- фігня
І так далі)
Тренер не потрібен
Косметолог не потрібен
Психолог в топку
Репетитор нафіг не здався
Прибирання помічницею- фігня
І так далі)
Для меня из этого актуальны :косметолог, помощница, и репетитор. Остальное -фигня
Душа компанії• 09 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Тренер це репетитор тіла)
Сусідка знизу• 09 января 2025
Ответ дляДуша компанії
Тренер це репетитор тіла)
Я легко заменяю таких репетиторов как математик и физик, тренера тоже могу.
Не понимаю хождения к тренеру годами. Или вы не в состоянии запомнить комплекс ?