Барвіночка• 09 января 2025

Як миритеся з тим, що в житті все йде не за планом?

Ну, наприклад, хотіли жити в селі, а вийшло в місті, хотіли будинок, а вийшло, що в маленькій квартирі, не там працюєте і т.д. Чи задоволені своїм життям?
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Не знаю, я особисто ні на кого сподіватися не можу
Настойчивые ожидания надо убрать, конечно. Но в тоже время быть открытой всему прекрасному вокруг и верить своему миру, тогда и будут происходить маленькие чудеса - главное замечать и радоваться!
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
То починайте з того, що ви хочете жити не просто в селі, а мати класний, сучасний будинок і так далі. Бо в селі різні люди живіть, і типу виходить же жити в них там 😂 не напрягаючить взагалі.
Ой ніні, зовсім не про це, я стараюся і хочу краще, і напрягаюся постійно. Але х теперішніми цінами, напевно, недостатньо
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Когда все события воспринимаешь, как позитивные, то так вследствии и происходит. Это работает!
Хочу так навчитись!
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я теж вірю в позитивне мислення, силу думки, але все ж як ні як її потрібно підкріплювати діями.
Бо під лежачий камінь….
Конечно действовать, но не привязываться к результатам, не гнуть упорно свою линию, а дать течь, как идет.
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Бо під лежачий камінь….
Я щось роблю, але думки негативні шось(
Протру пилюку• 09 января 2025
Якщо коротко - то прийняти, що є речі, які ви не в змозі контролювати і робити те, що можете для покращення життя в тих обставинах, в яких опинилися. По суті - стратегія жабки, яка билася-билася і збила таки масло.
Якщо більш розширено - то це питання не одного коментаря на форумі. Можу порадити почитати ’тонке мистецтво пофігізму’ - книга не нова і не сказати що дуже глибока, але допомагає освіжити думки в цьому напрямку та і знайти її не проблема.
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Життя випробовує на міцність)
А Ви не здавайтесь!
Не можу( розкисла, нічого не виходить в мене
Свекруховна• 09 января 2025
После начала войны никаких планов. Съёмная квартира и непонятно что будет дальше.
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Щось у мене депресняк з того всього
Ну вы чего? На обучение профессии мы тратим 10 лет в школе и еще 5-10 в институтах, а на познать устройство этого мира и нашу в нем роль жалеем времени. Этот путь и есть наша жизнь и цель
Херсон це Україна• 09 января 2025
У меня все желания как-то крутятся вокруг меня только, мне все равно где жить территориально (в городе, селе), но мне нужен спортзал, например. Или тренажеры дома. И возможность покупать хорошие продукты. Но я за рулем, поэтому не проблема куда-то поехать и так далее.
Мне важен внутренний баланс, чтобы я была довольна сама собой. А что вокруг уже вторично
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Хочу так навчитись!
Луиза Хей, Вадим Зеланд (аудиокниги уже есть)
В конце концов, Татьяна Мужицкая и Ирина Ковалева - научат мега позитивно воспринимать реальность.
Зажуженная Жужжа• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Так, але, знаєте, таке враження, що біжиш, біжиш, біжиш. А коли прибіг, то виявляється, що тобі не в той бік
Остановитесь, осмотритесь, упорядочьте то, что есть, от лишенго избавьтесь, немного отдохните, увидьте новые ракурсы и без бега начните снова. Вы уже поняли, что бег ничего не дал, смените тактику, просто живите.
З бісиками• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
Беріть себе в руки!
Все вийде, не здавайтесь!
Можна трошки себе пожаліти, годинку-дві, не більше.
Памʼятайте, що у Вас все обовʼязково буде добре!
Мексиканочка• 09 января 2025
Чомусь так смішно стало...Я ніколи не будую планів, взагалі. Все спонтанно. Це мабуть здатність мозку адаптуватись до змін і гнучкість. Ще автор я ставлюсь до всього філософські
Хто зна, якщо раптом не по вашому плану, то в Бога на вас інші плани? Кращі?
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Беріть себе в руки!
Все вийде, не здавайтесь!
Дякую❤, ви така позитивна людина, це навіть через екран відчувається🤗
автор Барвіночка • 09 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Теж про це думала, але поки що шось воно так не виглядає🤦‍♀️
Добродійка• 09 января 2025
Ответ дляБарвіночка
І вірите в це?
Так, треба бачити хоч маленький але позитив , та не зациклюватися на негативі.