сказочное_Бали• 09 января 2025

Після брекетів сказали підрізати губу щоб не тягнула

Дівчатка, Сину 16 років був дистальний прикус брикети носив рік виправили але лікарка сказала підрізати вуздечку верхньої губи щоб вона не тягнула їх знов доверху зараз стоїть позаду зубів фіксація після брекетів,що робити підрізати чи ні(
Просто звязда• 09 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Це виправить ще?дякую
На нижней челюсти брекеты были установлены?
Не обижаюсь• 09 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Було і стало
Чудово.
Не обижаюсь• 09 января 2025
Ответ дляБурундучиха
Да, по виду там бы еще поработать. Странно, что так рано сняли
Если ещё больше поработают, будут жевательные зубы стираться.
А, может, и нет. Смотря, как там сейчас зубной ряд стоит и насколько уплотнился
автор сказочное_Бали • 09 января 2025
Ответ дляПросто звязда
Так
автор сказочное_Бали • 09 января 2025
Ответ дляПросто звязда
І ще коли знімок робили то вісімки норм розташовані,лікар сказала що рвати не потрібно,міста вистачає,а я ото думаю коли почнуть рости то будуть з двигати ,дякую вам
Галябалована• 09 января 2025
Не погоджуюся я з планом лікування. Це ж не 8ки, які за рік виростуть і їх легше буде видаляти. Це треба робити до брекетів.
автор сказочное_Бали • 09 января 2025
Ответ дляГалябалована
З чим саме?що треба було видаляти вісімки?
Просто звязда• 09 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Лучший вариант - 8-ки оставлять. Если вырастет и захочет ортогнатическую операцию, они будут очень кстати.
Бипрогнатический прикус (наклонный к переди на обоих челюстях) с умеренным наклоном считается физиологическим. Т.ч. в целом получилось нормально.
Кальций с витамином Д3 и К2 принимает? Сдайте анализ на вит.Д, при необходимости - восполнить и дополнительно пропить хотя бы небольшой курс кальция цитрата 2-3 месяца
автор сказочное_Бали • 09 января 2025
Ось ,дякую вам дівчатка,то знімок до брекетів
автор сказочное_Бали • 09 января 2025
Ответ дляПросто звязда
Ні не приймає,тобто купити кальцій цитрат і по одній 2-3 міс?дякую вам дуже
Галябалована• 09 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ні, з вашим, що брекети поставили, зняли і лише потім підрізати вуздечку. Треба було підрізати перед брекетами
Просто звязда• 09 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Кальция до 1г. в сутки за 2-3 приема. Д3 в профилактической или лечебной (смотрите по анализу) и К2 обязательно
Просто звязда• 09 января 2025
Ответ дляГалябалована
Да не нужно ее подрезать, десневой улыбки нет.
Галябалована• 09 января 2025
Ответ дляПросто звязда
Між одиничками велика щілина утворилася не просто так, а тому що там фізіологічно хрящик вперед підтягує вуздечка, тому одинички і не сходяться. Зараз брекетами одинички стиснули, але так як хрящ продовжує підтягуватися, то з часом знову зуби роз´їдутьсЯ.
Просто звязда• 09 января 2025
Ответ дляГалябалована
Между единичками щель из-за того что зубы ’веером’ - под наклоном вперед. На рентгене ДО брекетов даже намека на диастему нет