Козяка-маляка• 09 января в 18:52
Дівчата, кого ви бачите?) Дівчинка чи хлопчик?)
Ліньки гуглить• 09 января в 19:27
Ответ дляКозяка-маляка
Ось такі лікарі закордоном) мій австрійський лікар сказав хлопчик, знайшла нашу лікарку в іншій країні, вони сказала дівчинка) якось так ))
ну значить буде вам сюрприз)
Бяки-козяки• 09 января в 19:49
Де Ви взагалі дитину бачите? Автор, я без хейту, для мене оці фото завжди були загадкою, як там люди щось роздивитись можуть.. я навіть голову не бачу( я тупа, я знаю
)
Козяка-маляка
• 09 января в 19:50
Ответ дляБяки-козяки
)
Там немає голови )) ракурс жопка і ніжки )))
Оле Лукойе• 09 января в 21:24
Козяка-маляка
• 09 января в 21:55
Ответ дляОле Лукойе
У вас дівчинка)
У мене обидва пацана👇то на такому терміні вже було чітко видно.
Боже, які гарні чоловічі принади)) ракурс схожий, тому думаю було б видно хоча б щось, а в мене все гладенько ))))
Скокмоно - стокнуно• 11 января в 01:21
Ответ дляОле Лукойе
У вас дівчинка)
В мене такий самий знімок є . В автора точно дівчинка . А ще такий , нічого не розумію в ньому , але лікар сказав піпка
БоХатая• 28 января в 12:39
Ответ дляКозяка-маляка
Ну по голівці наврядче визначать стать)) це між ніжками фото зробив лікар)))
Дівчинка у мене виглядала трохи по іншому.
БоХатая• 28 января в 12:40
Ответ дляКозяка-маляка
Один лікар на 15 тижні сказав хлопчик, у 18 тижнів інша лікарка сказала дівчинка)))
Ну більш пізнє мені здається більш правдивим