Така бойова Я• 09 января в 19:16
Які прості зміни допомогли вам стати щасливішими?
Смайлик• 09 января в 19:18
Переїхати від батьків жити окремо
Як на світ народилася, до сих пір не можу надихатися цією свободою, ні з ким сходитися не збираюся
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 января в 19:20
йога растяжка помогает получить эндорфин и щемящее чувств любви к себе
Света С Приветом• 09 января в 19:20
Арендовали дом с красивым участком
До этого только в квартирах жили
Іллюха Перчик• 09 января в 19:47
Коли постійно чимось зайнятий - перестаєш думати про всякі фігню.Дурні мислі в голову не лізуть.
Іллюха Перчик• 09 января в 19:49
Що таке щастя для вас? Це тоді коли постійно лупашить ейфорія чи що це таке?Чи коли завжди все дуже добре,чи що це таке?Бо я не розумію.
Чесно брешу• 09 января в 19:49
У меня замиокулькаса выросла детка, хотя я думала что там погибло все. В горшок был воткнут листик год назад, и вот недавно я увидела свежий росток.
Еще клавиатура на ноутбуке начала работать, до этого пару месяцев работала частично, думала что ребенок залил.
Іллюха Перчик• 09 января в 19:54
Щастя придумали люди,які хочуть що б люди завжди були нещасними.Не ведітся на це.В житті буває момент чогось кращого,який чередується з моментами чогось гіршого або середнього.Ось і все.Можна звісно своїм великим розумом довести себе до чогось коли тобі буде довго погано або дуже давго але в цьому поганому,можливо теж будуть якісь моменти просвітлення, того коли ви будете почувати себе краще.Я вважаю що щось краще є чимось таким не стабільним.Сьогодні вам добре і ви смієтесь а завтра плачете і сумуєте.Таке життя.Є чорне і біле завжди,не потрібно чіплятися за якісь слова які придумали самі люди.Все відносно.Ви сьогодні звільнилися з старої роботи,бо ненавиділи її, сьогодні ви щаслива а завтра ви плачете бо не знаєте де далі працювати що б заробити гроші - топто один день вам добре а завтра вже не так добре.Ось таке щастя.