Доброго вечора, скажіть будь-ласка, хтось оформляв дітям до 14 років індетифікаційний код? І чи ци є обов´язковим до 1 лютого. І треба які надати документи? Дякую
сладкий_ноябрь• 09 января в 22:14
Ответ дляContento
Я делала напрямую в ЦНАП. Код для загранпаспорта требуют.
Ну а я в ДП
Не потребують
Ответ дляContento
Автор так идите в налоговую и делайте код. Чего ждать ?
Я не жду я просто спрашиваю. Обязательно сделаю.
сладкий_ноябрь• 09 января в 22:20
Ответ дляContento
Ну у кого - то может и за наявности , а мне сказали , что без кода делать не будут. Значит тем , кто до сих пор код ребёнку не сделал, идти только в ДП Документ)
Ну то робили б в ДП
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то робили б в ДП
Зачем ? Я сделала код ребёнку ещё в первый год его жизни. Тогда же делала ему и первый загранпаспорт . Сделала именно потому , что и тогда ЦНАП требовал код . А это было несколько лет назад. И сейчас код потребовали для нового паспорта.Так зачем мне платить больше ДП и заказывать паспорт через посредников ?
Flover_one• 09 января в 22:24
Ответ дляTanya-b9c8
Мені сказали що це обов´язково треба, бо тоді ніхто обслуговувати в медичних державних не буде
Так зараз це нововведеня,а для новорождених требуют зразу.
В понеділок взяла код для дитини до 14 років. Теж для декларації з педіатром, для закордонного паспорту 6 років тому не потрібен був.
В податкову брала оригінал свого паспорту, свідоцтво дитини та копії цих документів. Ще витяг про місце реєстрації дитини - його видають в цнапі наче але я в дії завантажила.
сладкий_ноябрь• 09 января в 22:42
Ответ дляContento
Ну бо це реально не є обовʼязковим
Якби було, то ДП б не мав права робити без нього
Ответ дляsunholder
Дякую 🌷
ole4kakissa• 09 января в 23:32
А после 14 лет кто-то брал ребенку код?
Или он сам должен это уже сделать?
Опережая вопросы: паспорта внутреннего нет, ребенок за границей
Или он сам должен это уже сделать?
Ответ дляFireKitten
Сину 2 роки було, коли перший загран оформлювала. Ідентифікаційний код зробила йому в 6 років, в школі. Що б отримати учнівський квиток для пільгового проїзду.
Не перестаю дивуватися в цій темі, доньці 13-ть, має закордонний, має пластиковий учнівський - нігде не потрібно було код раніше.
Нам, як і більшості тут, теж з поліклініки в ультимативному прислали ’писульку’, що держава вимагає всіх, хто залишився, ідентифікувати. Цікаво, то виходить, коли я приходжу з реальною дитиною - це не є підтвердженням знаходження моєї дитини в Україні, а коли принесу код - то ось воно, гарантія того, що дитина не виїхала (ага, якраз). Мені здається, що держава вкотре вирішила ’процифрувати’ дітей, які тут знаходяться.
ole4kakissa• 10 января в 17:27
Ответ дляIncol
Началось...
Все итак уже давно ’процыфрированы’