YaЯна• 09 января в 22:55

Чи відрізняється убд учасника АТО і ЗСУ?

Той, хто в ЗСУ зараз отримують убд, чи після демобілізації?
Тинка_тинка• 09 января в 22:57
Убд отримають не всі, хто в ЗСУ, а лише за участь у бойових діях. Принаймні так дають офіційні пояснення.
stribyl_ok• 09 января в 23:02
УБД дають за якусь там кількість днів проведених на бойових позиціях.
автор YaЯна • 09 января в 23:05
Ответ дляstribyl_ok
У чоловіка є УБД, він учасник АТО. Для одного заходу дають знижку, написано для військовослужбовців ЗСУ знижка. От я і думаю, чи підійде УБД мого чоловіка
Услада• 09 января в 23:27
Ответ дляYaЯна
Вы различие не находите?
автор YaЯна • 09 января в 23:28
Ответ дляУслада
Вы различие не находите?
З одного боку вони є, з іншого ні. Чоловік так само був в зсу, в 128 бригаді.
Услада• 09 января в 23:30
Ответ дляYaЯна
Ваш муж на данный момент военнослужащий?
При чем тут статус УБД?
Merlana• 09 января в 23:41
Ответ дляYaЯна
Он сейчас служит?
svr_2008• 10 января в 00:11
Ответ дляYaЯна
УБД, посуті посвідчення.
Корочка. Учасника бойових дій. Яких саме там не вказано. Просто Дата видачі.
Хлопці отримували УБД і до 2013 року приймаючи участь у миротворчих місіях.
Тому корочка або є, або немає.