Домашка• 10 января 2025

Депортація чоловіків

Як думаєте, дійде діло до депортації призовних хлопців ? Саме ця думка крутиться в голові останнім часом. Вже скільки разів про це говорят в новинах, останній Зе говорив, щоб йому почали повертати тих чоловіків, що призовні
Банан-барабан• 10 января 2025
повертати не будуть, але неприємності можуть створити. Наприклад, якщо подадуть людину в розшук, то в багатьох країнах неможна буде залишитись. Але це не поверне чоловіків в Україну і не змусить їх воювати, вони просто змінять країну перебування
ПАЦАНКА О• 10 января 2025
Ответ дляМошей ницца
Про то, что воюют только бедные, это неправда. Достаточно почитать новости с 2022 об известных погибших в бою людях - оперные певцы, музыканты, спортсмены, писатели, бизнесмены, преподаватели...
Где в вашем списке дети депутатов,министров,всяких глав администраций?
AnnaOst• 10 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Бо вони їх так просто не знайдуть)))
Думаєте всі лишилися нелегально? Я так розумію вони мають право на прихисток по закону
AnnaOst• 10 января 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Тем не менее тем, кто учился в военных вузах и просит Азиль, очень много отказов
А на якій підставі відмови? Я знаю про один такий випадок в Німеччині. Але там відмовили не тому що чоловік військовий льотчик за освітою, атому що на початок війни він працював за контрактом в іншій країні
А_мій_самий_самий• 10 января 2025
Ответ дляУкр_жіночка
А кто ж вкалывать будет на поляков, неужто они сами? Очень хорошо помню, еще в 22 году они страшно переживали, что приехали в основном женщины с детьми, которые не могут на работу выйти, и что поляки остались без наших мужчин.
Тем не менее поляки когда запахло что их мужиков отправят на фронт начали гавкать что будут Украинские мужчин высылать
Фима Собак• 10 января 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Додайте сюди ще більше ніж півмільйона професійних військових, які обрали цю професію, отримували пільги, а тепер в тилу сидять в кабінетах. Вигадують способи відлову людей і очолюють їх.
А порадницям студентів треба повертати, які закордоном повнолітніми стати встигли.
А_мій_самий_самий• 10 января 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, до этого может дойти лишь в том случае если в Украине уже неким будет воевать и оставшиеся не смогут удерживать позиции. Им тоже не выгодно что бы войнам перешла к ним и если станет вопрос в подмоге,то им проще выслать наших всеми правдами и неправдами чем кидать на фронт своих.
А пока так вопрос не стоит, все на уровне слов.
Тоже так думаю
Сколько_мне_лет?• 10 января 2025
Ответ дляДомашка
Та вже нічому не дивуєшся після коронавірусу і війни. Зараз поправки ще введуть якісь.
Реально останнім часом ця тема в повітрі от і питаю.
Дякую за відповідь
Аргентина.. переезжаем
Помилуйте мадам• 10 января 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Гавкают собаки.
Не удивлена, что к украинцам так поменялось отношение. Неблагодарные хамы.
Сколько_мне_лет?• 10 января 2025
Ответ дляNatal_ka91
Навіщо це країнам? Їм потрібна робоча сила, при чому це часто якісна і професійна робоча сила. Зе може собі говорити що завгодно, але я думаю, це навряд чи буде в реалі. Плюс це створить такі умови що люди просто будуть подаватися на біженство, брати громадянство інших можливих країн і тд.
в Норвегии так уже прикрутили гайки, что выезжаем в Аргентину
А_мій_самий_самий• 10 января 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Гавкают собаки.
Вас пучит с утра что ли
Евга-9246• 10 января 2025
Своего не предлагать• 10 января 2025
Этого не будет никогда.
Более того, мужчины могут подать на беженство,а не временную защиту.
Своего не предлагать• 10 января 2025
Ответ дляБанан-барабан
Слышали про побег наших военных с базы обучения во Франции?
Когда это стало достоянием общественности,то наши ж попросили французов вернуть дезертиров, Франция отказала.
Можете погуглить
НаБалКоніХодять• 10 января 2025
І всі біженці в один голос -’це неможливо’)))
Рятівник Малібу• 10 января 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Та там зараз повно таджиків, азейбаржанцівта ін. які теж гарно працюють. Тому - міф, що Польща залежить від українських працівників
Рубаю олівлє• 10 января 2025
Цікаво а що буде тим хто отримав повістку і не з´явився . В мене чоловіку прийшла на пошту але він багато років живе за кордоном і навіть має громадянство іншої країни.
Рятівник Малібу• 10 января 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Тобто, від українського громадянства відмовився, коли отримав інше? Коли ні- то буде вважатися українцем і значиться в розшуку- в Польщі, наприклад, ця база відкрита для поліції. За ін.країни- не знаю
Але хай сидить тихо, працює- то ніхто провіряти не буде.
Молчавочка• 10 января 2025
Ответ дляМошей ницца
Таких и в начале войны было 1%, а сейчас практически нет таких. Эти люди входили в процент «романтики». И не нужно отбрасывать пропаганду и мировую поддержку вначале, пели «Калину» и никто не понимал насколько все серьезно. Между 2022 и 2025 просто пропасть…
Молчавочка• 10 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Все здравомыслящие люди вы хотели сказать?)
Рятівник Малібу• 10 января 2025
І коли має статус біженця- не депортують.
Зараз увага на тих, хто виїхав до війни працювати, навчатися. І особливо- коли зараз пишуть заяви на відмову укр.громадянства- гарантовано кучу проблем
Джем Шакіри• 10 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Не буде цього.
Ps: ухилянтів і утікачів в родині немає
Ухилянти - це депутати і президент ?
Отчебучкина• 10 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Ні звичайно. Депортувати можуть лише людину, яка в міжнародному розшуку за рішенням суду. Франція не депортує наших хто був там на навчанні і втік. Бо там немає такого злочину як дизертирство
Але Франція дуже довго не дає субзахист чоловікам. Коли подаються жінки та діти це 1-1.6 місяця очікування та співбесіда. Потім як регіон не дуже добрий то до місяця на рішення. А чоловіки та сім´ї місяцями чекають. Видавати не видають, але захист иеж постійний не дають. Тягнуть
Отчебучкина• 10 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Вот именно. И нелегалов отлавливают и возвращают.
Кто б вот это их отлавливал. Во Франции нелегалов полно. Один приехал, кое-ккк оформился и вся толпа переехала без документов. Так и живут. Никто никого не отлавливает
Отчебучкина• 10 января 2025
Ответ дляКастрюлька
Статус легко можно отозвать...
Никто этого делать не будет. Сколько можно это писать???
Кидстаффовна• 10 января 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Коли була війна,то там так само була мобілізація.І в разі нової війни вона також буде,якщо регулярної армії не вистачатиме.Чи ви історії не вивчали?
Ні.
Та легко!• 10 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
В отличии от нашей страны, страны Европы не северная Корея.
Там соблюдают права человека.
Особенно во время короны соблюдали)
Отчебучкина• 10 января 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Навіщо сцикунів депортувати?Щоб перестріляли своїх же,або зрадили?Такі вояки не потрібні ні на війні,ні в мирному житті.
Ну то ви допоможете. Як не ссикунка. А нам наші чоловіки потрібні живими тим більше, що вони вже не в Україні були на момент початку війни
Отчебучкина• 10 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Уголовное дело и международ розшук.
Влажные мечты
Кондуктор маршрутки• 10 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Та чому відразу депортація? Ось як не продовжать захист, то вибір буде невеликий, самі поїдуть додому. Тобто хтось зможе легалізуватись в іншій країні, то Ок. Решта- добровільно додомку. Або-нелегал.
А чого до дому,а не в іншу країну?