Я вся ваша• 10 января 2025
Будиночок в Карпатах на дві родини
Дівчата всім доброго дня, можливо хтось має контакти гарної садиби десь неподалік лижних горок в Карпатах щоб на тиждень можна було поїхати. Будемо їхати з Сум.
Нас буде 4 дорослих 4 дітей, дві родини. Хто вже гарно відпочив, порадьте своїх господарів, горки не принципово Буковель, можна «простіші», Головне щоб був прокат лижного спорядження.
Дякую ☺️
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляБокс-орун
Я обирала на букінгу
Я дивилась, але маю негативний досвід з Букінгом, тому питаю тут
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Зараз у нас дуже тепло. +12. Снігу немає
Дякую.. на середину лютого планували, може ще буде сніг?
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляКрим мій
Це тільки на оренду будинку?
Може будуть сніданки то добре)
Борщичок• 10 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Може будуть сніданки то добре)
Слідкуєте за погодою. Тому що Карпати з болотом, це атракціон ще той.
А зима цього року тепла
Детские_Будут?• 10 января 2025
Ми зараз в Сколе, поруч Славське (на якому не стріляють сніг) і Плай - там сніг настрілюють. Ось прямо зараз йде сніг, завтра планується на Плаю гарна каталка
Якщо ви на машині, то можна селитися десь навколо Плаю (бо з громадським транспортом незрозумілості)
Ми в сколе відпочиваємо в котеджі 4 сезони, це котедж на 8 кімнат, все чисте, сніданків щоправда не подають)))
Ось до речі сайт з веб камерами лижних курортів, подивіться, де взагалі дають штучний сніг - на випадок відсутності природного
Бокс-орун• 10 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
До ста тисяч
Ого . Тоді точно дивіться на букінгу , там багато є гарних варіантів , тим більше з таким бюджетом .
Я б на вашому місці розглядала наприклад 4 ночі в самому Буковелі і ще 3 ночі десь далі в горах (Микуличин / яблуниця). Це буде і цікавіше і веселіше .
Ви вже були в Буковелі ?
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую 🙏 о, ми на Плай їздили 7 років назад, сподобалось тоді, жили в селищі Плав’я та не маю того контакту, дякую за посилання💝
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляБокс-орун
Ви вже були в Буковелі ?
Дякую, саме в Буковелі ні, ще не були, я думала там дуже дорого)
Бокс-орун• 10 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Тоді точно їдьте в Буковель . Відвідайте гуцуленд, погуляти є де , в бюджет точно вкладетесь .
На Буковелі раджу брати апартаменти або готель до 1км до центру (щоб пішки ходити ) на 3 ночі достатньо буде .
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляБокс-орун
Дякую 🙏
Я вся ваша
• 10 января 2025
Ответ дляИз Кукуева я
на сайте карпаты инфо смотрели?
Ні, подивлюсь, дякую 🙏
Королева Сарказма• 11 января 2025
Подивіться ,,скарбова гора,,
Є на букінгу теж
Вибачте на сайті вказано тимчасово закрито
Не знала
Є на букінгу теж
Не знала
Я вся ваша
• 12 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Подивіться ,,скарбова гора,,
Є на букінгу теж
Не знала
Є на букінгу теж
Не знала
Все одно дякую ☺️