Обнимашкина• 10 января 2025

Как рождается вдохновение? Вопрос творческим людям

Вот лично я не знаю, что это. Недавно слушала одного творческого человека, он рассказывал, что думается ему в определенном городе, он уезжает туда, думает, потом возвращается домой и творит. Или например когда он огорчён , он пишет книгу.
Когда я огорчена, я иду мыть посуду, когда мне нужно творить , я иду на работу, вернее наоборот, я иду на работу, потому что нужно работать, независимо от вдохновения. Или однажды меня поперло и я на даче у мамы 4 часа бурьян рвала. Потом месяц в себя приходила.
Я вообще не знаю что это, как это ощущается, как вследствии прихода вдохновения рождаются идеи.
Поделитесь опытом
Прилипало• 10 января 2025
Это внутренний порыв. Он угнетаем плохим окружением, событиями и т.д. у творческого человека нежная психика. Нужна почва..
Сарафанное радио• 10 января 2025
В мене особисто, якщо вірш він надиктовується в голові.Якщо малюнок, сам по собі. Іноді мені хочеться чогось нового, в голові бачу як виглядає майбутня робота. Це дуже добре розвинена фантазія і візуалізація
Рятівник Малібу• 10 января 2025
Це стається само собою, зненацька.
Малая Налегке• 10 января 2025
Самі найкращі музичні твори по статистиці були написані в самий гірший період життя композиторів...
Туся муся• 10 января 2025
За всіх не скажу, але, зазвичай, щось починаєш творити тоді, коли є якась сильна емоція, а виходу в звичайних діях вона не знаходить. Далі вже кожен творить що вміє: малює, пише книги, вірші, тощо.
Зроблю припущення: творчі люди є більш емоційними, ніж інші.
Рятівник Малібу• 10 января 2025
Рятівник Малібу, ну і нік в мене🤔 Не відстаю від новин.
Любовь Калистратовна• 10 января 2025
Чиста творчість -це одне, а робота трохи інше. З письменством у мене принцип -писати тільки, коли не можу не писати, інакше буде фігня.
Але робота в мене теж творча, от там таки ніхто натхнення не чекає, є купа технік. Тут їх описувати -декілька сторінок . Ну, і якщо з творчістю -це часто про надрив і біль, то для того, щоб працювати в креативній індустрії, навпаки, треба давати собі ресурс: відпочинок, подорожі, ходити в театр та ін. Бо це і сили, і поклали для переосмислення
Апрель Ивановна• 10 января 2025
для идеи - прибухнуть)) ну а воплощать по трезвому уже
а по молодости и бухать не надо было
Кудрі кручу сама• 10 января 2025
Читаю сейчас книгу :)
Почитайте, может найдете ответы для себя