Мир Мир Мир!• 10 января в 13:48

Вас би таке не насторожило? (Запит на знайомство з жінкою)

Хз, може я Порадниці начиталась, але у мене в голові перша думка - що? Два хлопчики? Педофайл чи що?

Але в коментах суцільний зефір:
- ойой ви небом послані
- ахаха а в мене один, підійду вам?
- мімімі не перевелись ще такі чоловіки

Вам як таке?
Результат:
вже голосів: 59
51 (86.44%) Педофайл
8 (13.56%) Подарунок Всесвіту
КокошинЭль• 10 января в 14:43
Ответ дляМир Мир Мир!
Не вірите в існування педофілів?
педофил не будет такое писать. Он в процесу знакомства выяснит есть ли дети, и там уже нальет в уши что так ее любит и с детьми хочет познакомиться. Вы как дитё малое. Этотразве что педофил-идиот. Но раз такой идиот то давно бы уже погорел где-то и сидел в тюрьме.
7_кг_рыбы• 10 января в 14:44
А если б написал ’хочу с двумя девочками’ , то диагноз будет другой?))
Некоторым что ни напиши ,все равно диагноз поставят. И если вообще ничего не писать и молчать - тоже диагноз будет
волосатое стекло• 10 января в 14:45
Ответ дляЧарівне зіллячко
Бо, наприклад, чоловік не може мати дітей, а ідеальну сім´ю завжди уявляв, як жінку, чоловіка і двох синів. Це перше. Друге. Педофіл - це людина, яка має сексуальний потяг до неповнолітніх будь-якої статі, а не тільки до хлопчиків.
Здесь вы не правы. Педофилы интересуются либо определенным полом детей, либо тем и другим. Таких, которым все равно, намного меньше. Чаще они имеют определенное клише в голове и четко ему следуют.
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 14:53
Ответ дляДобра, коли сита!
Так написано, що в нього один син, і плюс всиновить двух хлопчиків і буде батько трох дітей.
Де написано?
Добра, коли сита!• 10 января в 14:54
Ответ дляМир Мир Мир!
Де написано?
ойой ви небом послані
- ахаха а в мене один, підійду вам?
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 14:54
Ответ дляДобра, коли сита!
ойой ви небом послані
- ахаха а в мене один, підійду вам?
То відповіді жінок
Бойова• 10 января в 14:58
Ответ дляволосатое стекло
Короче как ни крути, а он все одно педофил, так получается?
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 14:59
Ответ дляБойова
Необовʼязково, але більше здивувала реакція жінок. 0% засудження/занепокоєння, 100% захвату.
волосатое стекло• 10 января в 15:00
Ответ дляБойова
Информации недостаточно, но один из маркеров положительный.
Бойова• 10 января в 15:05
Ответ дляМир Мир Мир!
Презумпция невиновности, знаете такое?
Поумничка• 10 января в 15:09
Ответ дляМир Мир Мир!
А чому тоді двоє?
Щоб жінка не хотіла більше дітей.
Хлопчики дорослішають і живуть окремо.
Дівчата ж часто з мамою спілкуються.

Він шукає ніжну і турботливу, щоб діти швидко випурхнули з гнізда і жінка тільки його вже кружляла. Ну і на майбутнє онуків не треба йому, щоб підкидали. Свекрухам не так часто залишають онуків.
По тексту схоже на мужичка 50+.
Скоріше за все, він має своїх дітей, яких скинув на попередню дружину.
волосатое стекло• 10 января в 15:15
Ответ дляБойова
Презумпция невиновности, знаете такое?
То есть, по вашему, педофилом считается лишь тот, кто занесен в Реестр после осуждения? А вы в курсе, сколько там человек?
С таким подходом лучше перестраховаться, чем потом годами не вылазить из кабинета психотерапевта, как делают некоторые особо беспечные мамы, соблюдая презумпцию невиновности.
Бойова• 10 января в 15:15
Ответ дляПоумничка
Щоб жінка не хотіла більше дітей.
Хлопчики дорослішають і живуть окремо.
Дівчата ж часто з мамою спілкуються.

По тексту схоже на мужичка 50+.
О напомнили. Есть еще знакомый, женился на дочке друга, 27 лет разницы. Своих детей до 50 лет не было, наклепали 3 погодок.
100% извращуга
Поумничка• 10 января в 15:19
Ответ дляБойова
100% извращуга
Оце так ’друг’.

Моя сестра шукала чоловіка з дитиною, бо здоров´я не дозволило б ще народити (у неї є донька від покійного чоловіка).
То дуже багато чоловіків так відсіялося.
Ледве знайшла майже за 10 років пошуків.
Зараз і її донька, і його син вже дорослі, мають свої сім´ї.
КокошинЭль• 10 января в 15:44
Ответ дляволосатое стекло
Лучше перестраховаться и ни с кем никогда не знакомиться, потому что как уже выше написали, может быть не только педофил, а и маньяк, извращенец и садист. Как вы еще собрались перестраховываться кроме как полностью игнорить мужчин?
На циголках• 10 января в 15:44
Ответ дляМир Мир Мир!
Теж вишукує дітей певної статі і кількості?
человек пишет бажано, а не конкретный запрос прислал
Радуга-дуга• 10 января в 15:49
Ответ дляМир Мир Мир!
А чому бажано 2 хлопці?
Читала якось книгу про педофілів, там описувалось, що є такі, яким важливо щоб дитина була певної статі і віку, наприклад з 4 до 9 років.
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:10
Ответ дляБойова
Презумпция невиновности, знаете такое?
Знаю звісно, можна погратися у презумпцію, на кону ж всього-навсього житя, здоровʼя та психіка дітей. Така мєлочь тьфу 😂
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:11
Ответ дляПоумничка
Щоб жінка не хотіла більше дітей.
Хлопчики дорослішають і живуть окремо.
Дівчата ж часто з мамою спілкуються.

По тексту схоже на мужичка 50+.
Ви хоч одного мужика з такими далекоглядними планами знаєте? Ну камон 😂😂😂
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:12
Ответ дляКокошинЭль
Саме так і було написано: всі мужики педофіли та ізвращєнци. Головне в цитатах не заплутайтесь )))
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:12
Ответ дляНа циголках
Ви щось тут неконкретного помітили?)))
Бойова• 10 января в 16:18
Ответ дляМир Мир Мир!
Жіночка, нащо вам чоловік, особливо з сайтів знайомств?
Я може і розумію вас, як мати та жінка, але у вас стільки але, що може не треба того всього?
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:19
Ответ дляБойова
Жіночка, а ви точно страт пост почитали?
Бойова• 10 января в 16:19
Ответ дляМир Мир Мир!
По моїм відповідям ви не бачите це?
На циголках• 10 января в 16:21
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви щось тут неконкретного помітили?)))
конечно, просто бажанно єто не обзательно. А вот вы уже увидели конкретно педофила, там где его возможно и нет
волосатое стекло• 10 января в 16:25
Ответ дляКокошинЭль
Вы любитель крайностей? В омут с головой, не замечая никаких настораживающих моментов?
Потом такие мамы сидят и ревут, что они не предавали значение не то что звоночкам, там колокол был, но они предпочитали не слышать.
Я бы таких волшебных мам привлекала к уголовной ответственности наряду с их сожителями/мужьями.
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:28
Ответ дляБойова
По моїм відповідям ви не бачите це?
Бачу, тому й уточнюю ))
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:28
Ответ дляНа циголках
Я і 85% порадниць ))
автор Мир Мир Мир! • 10 января в 16:29
Ответ дляволосатое стекло
100%
А ще є такі, що навіть щось підозрюючи відмахуються від цих думок, бо ж погане трапляється з кимось, а не з ними.
Бойова• 10 января в 16:33
Ответ дляМир Мир Мир!
Бачу, тому й уточнюю ))
І що ви побачили? Я навела купу різних прикладів