Шиворот Навыворот• 10 января 2025

Як правильно підібрати клітку для двох щуриків??

Тут пишуть, що для двох щуриків треба розміри метр в довжину і в висоту десь 50 см, але дивлюсь на олх, там їх тримають і в менших клітках, десь 25 на 40, і в повідомленні пишуть, що все було в них добре, щурикам подобалось…
Мerida• 10 января 2025
Им нужнш двигаться, а не сидеть статично.
автор Шиворот Навыворот • 10 января 2025
Ответ дляМerida
Там колесо є
сказочное_Бали• 10 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Там колесо є
Щурам колесо не потрібно, тільки місце займає
Любви вам!• 10 января 2025
Ну щурики не можуть висловити свою думку словами.
В мене не щурики, піщанки, і були хомяки. Чим більший розмір клітки, тим краще. Люди досить часто недооцінюють скільки простору треба гризунам.
А так то що, вони собі бігають і в малій клітці і в великій. Все діло в комфорті для них.
Мerida• 10 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Там колесо є
Смысл тогда что-то уточнять, если вы ищете любую возможность нн дать животным пространство?
Даха-сваха• 10 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Там колесо є
Щурам не можна колесо, вони там можуть зламати хвіст.
Ответ дляМerida
Ну чому. Я от і намагаюсь зрозуміти чи шукати далі чи брати те, що пропонують. Я ж пишу те, що продавці кажуть
Мerida• 10 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Вам правильно говорят. Клетка должна быть большой. Тем более длч двух животных
Ответ дляМerida
Можете підказати по см будь ласка?
So_so• 10 января 2025
Колесо не нужно, клетка как можно больше и место без сквозняков должно быть для клетки.
Мerida• 10 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Можете підказати по см будь ласка?
У меня одна морская свинка. Клетка 95×56×47
сказочное_Бали• 10 января 2025
Ще купить їм гамак, вони їх дуже люблять. Якщо будуть два щура, то є такі двоповерхові. І зверху один лежить і як норка другий вхід. Іноді оба в норці. Гамак для них це 👍
Не прохожу мимо• 10 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Можете підказати по см будь ласка?
у меня были две девочки. клетку брала 89*120. двухэтажную. в клетку покупала мисочку для еды, поилку и домик. они гасали по этим лесенкам и этажам с огромным удоволтсивием. меньше это издевательство
Радість моя• 10 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Більше того, воно їм шкодить, це не хом´яки.
Радість моя• 10 января 2025
Клітка чим більше, тим краще.
Краще висока, ніж широка. Максимально багато лазалок і гамаків.