Без образів• 10 января 2025
Дуже потрібна порада! Поганий аналіз крові у котика(
Можливо, є ветеринари чи хтось, хто з подібним стикався? Біохімія крові у кота погана, додаю фото. Хто знає, це проблема з кормом чи щось гірше? Годуємо сейворі сухим, іноді паучі та паштети. Котику 10 міс.
Леди Репях• 10 января 2025
Вы серьёзно сейчас? Обратитесь к ветеринару хорошему. Тут будут разные мнения, но Вам нужна консультация специалиста. Могу дать контакты в личке, если Киев.
Без образів
• 10 января 2025
Ответ дляЛеди Репях
ветеринар должен позвонить чуть позже, хотела альтернативное мнение узнать
Без образів
• 10 января 2025
Ответ дляvinika
Кот плохо себя ведет, что пошли на анализы?
перед операцией на кастрацию сдавали
Ответ дляБез образів
Альтернатива это другой вет.
Был случай качали деньги, по анализам было все в норме. Но нужно рвать зубы собаке, говорили все зашибись и можно сейчас.
Я как мать двоих детей, поняла, что вводить в наркоз собаку 10 мес и 2,400кг нельзя. А собака едет в Европу.
2 консультации, куча бабла, но анализы норм, а должен пройти месяц восстановиться животному, потом наркоз
західний_діалект• 10 января 2025
Це проблема не в кормі, а в органах котика, радше шкт.
Бачу значно підвищену лужну фосфотазу, то фермент, що міститься в клітинах печінки, нирок, кишечника, підшлункової залози, плаценти, а також у кістках. При захворюваннях жовчного міхура ЛФ майже завжди підвищується. Ще дуже підвищена глюкоза, схоже на цукровий діабет - захворювання, що характеризується відносним або повним дефіцитом інсуліну - гормону підшлункової залози. До слова, високий рівень холестерину ( у вас в аналізах) також може бути пов´язаний з діабетом.
ЗАК, обов’язкове УЗД внутрішніх органів і хорошого, досвідченого ветеринара. НЕ зволікайте.
західний_діалект• 10 января 2025
Авторе, якщо зможете напишіть після консультації та обстеження, що саме з котиком. Думаю, що першопричина - цукровий діабет.