Ворожу на каві• 10 января в 20:08
ФОП та зміна реєстрації
Дівчата хто має досвід і розбирається, підкажіть будь ласка🙏🏻
У мене ФОП 2 гр, я зараз хочу змінити реєстрацію, по місту, з одного району виписуюсь в інший прописуююсь. Повідомляю в податкову.
Я хочу це зробити до уплати податків, щоб податки яки платимо в січні оплатити вже на нові реквізити в новий район.
Хочу все це зробити через Дію і прописку і податкову повідомити.
Чи все вірно я розрахувала, чи десь помиляюсь?
100pudov• 10 января в 20:09
Зараз реєстри не працюють. Хоч заяви начебто приймають. Але я б зачекала
Всюди влазю• 10 января в 20:22
Чоловік з ФОПом змінював прописку пару років тому, то ходив до реєстратора, який змінював інформацію по прописці, там платив якусь суму за це. А вже з бумагою від реєстратора їхав в податкову. Можливо зараз якось по іншому
Ворожу на каві
• 10 января в 20:41
Ответ дляВсюди влазю
Це устарівша форма робити якрез реєстратора, все робиться через дію зараз
Але питання не в тому ж було
Ворожу на каві
• 10 января в 20:41
Ответ длябЭйбА
зміну реєстрації фоп
Почитайте законодавство
Дуняша• 10 января в 21:41
Якщо серед року міняється місце реєстрації фоп, то податки до кінця року платяться в податкову за старою адресою. А вже річний звіт подаєте в нову податкову.
Ворожу на каві
• 10 января в 21:45
Ответ дляДуняша
Я ще не міняла і ось хотіла поміняти з початку року як раз. Тобто якщо я данні зміню зараз, то на нову адресу буду платити тільки з наступного року?