Оце фіфа• 11 января 2025
Не дав грошей на операцію. Чи стали б ви продовжувати стосунки?
З дитинства маю поганий зір, ходжу в лінзах.
Скоро день народження. Запитав, що хочу в якості подарунку.
Сказала про лазерну корекцію, вартість зараз десь під тисячу доларів.
Про мій поганий зір знає.
Сказав, що це занадто дорого і я можу заробити сама.
Я - то можу, але у мене зарплата 25 тисяч. Хвора родичка, яку я утримую (догляд, ліки. Оренда. У нього дохід 80 тисяч а може і більше в місяць. Своя квартира і в Києві, і у Львові.
І це ж подарунок.
Відчуваю себе так, ніби не можу на нього покластися. Хіба це буде сімʼя? Якщо якісь проблеми, він так само залишиться в стороні?
Яка ваша думка?
Про мій поганий зір знає.
І це ж подарунок.
Яка ваша думка?
Бабулька• 11 января 2025
Ответ дляПолтавська галушка
так, можна його вже гнати поганою мітлою)
Можна чекати на ’принца’, який буде без тями закоханим, витрачати на кохану всі гроші без роздуму, і навіть більше, і зірку з неба аби вона була щаслива.
Але є ризик не дочекатись такого.
Я не кажу, що конкретно цей чоловік гарний, може він реальний жлоб, і дійсно автор з ним тільки намучається.
Але на місці чоловіка, я б точно не хотіла на старті стосунків вирішувати давні проблеми своєї дівчини: утримувати її родичів, клеїти шпалери, оплачувати операції, навчання, квартиру і тд’. І після шлюбу це все тільки помножиться.
Але є ризик не дочекатись такого.
Найбільш типова помилка - це страх не дочекатись(((( це фобія і її треба побороти.
Так можна поо все - страх зсінити роботу, страх вкласти гроші, страх переїхати і т.д. але уей страх тільки в нашій голові
Смурфик• 11 января 2025
итак.
3 месяца отношений.
из которых 1! месяц кормила его, бо доход 80 тыщ не выплачен.
он откладывает еще на 1 квартиру, имея уже 2.
у меня вопрос. а что, это нормально присесть на кормежку влюбленной дурочке, а взять на месяц на еду из отложенных на третью квартиру это гордость не позволяет?
я бы уже бежала роняя тапки от такого. редфлаги просто на гектар.
пособирает на квартиру в т.ч. за ваш счет, и вы пойдете в туман, а этот гусь с 3 квартирами.
3 месяца отношений.
Все возможно• 11 января 2025
Через три месяца просите пусть кариес вам полечит. Глаза - то уже через полгода обычно выпрашивать начинают...
Барбітта• 11 января 2025
Ответ дляБабулька
Ооо, вот типова плрадниця
Может и так), но я замужем 19 лет уже, и чего мне муж только не дарил в браке - и квартиры, и авто, и очень дорогая ювелирка и тяжелый люкс . Правда достаток наш увеличивался со временем, я не выходила замуж за богатого. Потому встречались мы по любви и первое кольцо было подарено с предложением о замужестве, и о боже, оно было даже без бриллианта))). И особых дорогих подарков за год отношений до брака не было.
Бабулька• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
Нормальный мужчина задумается после такого запроса....
Задумається чи дійсно він чоловік?))) Можливо
Полтавська галушка• 11 января 2025
Ответ дляБабулька
Все возможно• 11 января 2025
Ответ дляБабулька
Тоже побирушка?)
Ні за холодну воду• 11 января 2025
Ответ дляДаха-сваха
Капець, як? Відповіді на питання будуть?
Ваш перший пост- це прихована агрегія, чарівною ж Ви мене назвали не тому, що гарна.
Ваш другий пост - газлайтинг. Робите вигляд, що це я не так зрозуміла.
Все возможно• 11 января 2025
Ответ дляБабулька
Типа, уже три месяца отношений - а чел ещё не раскрученный даже на операцию?)...
Бабулька• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
Бо в їхній парі він її крутить)
Золота орда• 11 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Ви зовсім вже?
Як це ми знайомі 3 місяці, якщо у нас саме СТОСУНКИ 3 місяці
До того ми півроку товаришували
Это в корне меняет дело
Сумка з негодою• 11 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Ні поки що.
Разом три місяці. Може і рано я попросила такий подарунок
Чуча проверку не прошёл
Делайте выводы
Бабулька• 11 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Ви зовсім вже?
До того ми півроку товаришували
Кормити його місяць - це ще не стосунки
Древо жизни• 11 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Ні поки що.
Странно предъявлять претензии мужику, с которым вы только начали отношения и с которым вы даже не живете. Вы не находите это?
Ви шукаєте чоловіка, який буде закривати ваші хотелки, бо в нього ж є гроші, а чоловік шукає жінку, яка буде повністю себе забезпечувати і бути з ним просто так, ви не підходите один одному, тому треба розходитися
Якщо у чоловіка є гроші це не факт, що вам з них шось прилетить
Все возможно• 11 января 2025
Вы ещё не просили одну из квартир на вас переписать? У него же не одна.... Или на ДР будете просить?
IQ 80• 11 января 2025
Хм, замужем 11 лет и я бы тоже покрутила пальцем у виска запроси у меня муж подарок в пол зарплаты. И муж мне тоже подарки в пол дохода не дарит с бухты-барахты. Коррекция - это планируемая операция, а не форс мажор, вам стоило бы быть скромнее в своих запросах.
Багиня• 11 января 2025
Авторко, а ви з села? Бо панянки які так само себе поводять як ви, або дуже з маленьких містечок, або з сіл. Дівчата, пишу не про всіх, бо залежить від родини та виховання, але...
Зрозуміло, що вам треба зачепитись у Києві, чи у Львові, але скільки знаю історій, то спочатку ви дуже добре стелете під хлопів з Києва, а потім... хлопи, тримайтесь, бо все що було ваше, стало ...
Все возможно• 11 января 2025
А как вы узнали его ЗП ? Спрашивали ? Или он с бухты-барахты вдруг сам похвастался? Можете не отвечать, это риторический вопрос... Очевидно, что критерием для встреч для вас изначально была возможность тянуть с него деньги....
Тумба-юмба• 11 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Ура! Це я і намагаюсь донести. Якщо навіть не хочеш дати ті 40 000, то хоч скажи пізніше і т.д., як з,являться кошти, щось прижумаємо. Або дам тобі половину суми... короче, вже видно хто він і, що він. Ваші слова це пряме попадання!
Ну вы сделали для себя выводы?
А, Вы не Автор, я думала Автор мне написала
Все возможно• 11 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Вы ее научите как правильно нищенствовать. Видно, что вы человек опытный....
Безлім на все• 11 января 2025
Ответ дляБабулька
Скажіть мені скільки у нас зараз в країні залишилося вільних принців? І де їх шукати.
Весела пiсенька• 11 января 2025
Якби я була чоловіком, я б не зустрічалась більше з такою дівчиною.
Яскравий приклад, коли на першому місці стоїть гаманець. Людина все життя жила з поганим зором і нарешті знайшла лоха, який вирішіть це питання.
Все возможно• 11 января 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Заранее узнала его ЗП....
Бабулька• 11 января 2025
Ответ дляБезлім на все
Та що за манера постійно шукати?)) Ви ж жінка, а не іщейка в кінці кінців...
Чи ви з секти з ким небудь аби не самій?
Кнопкотиць• 11 января 2025
Ответ дляТумба-юмба
Ну вы сделали для себя выводы?
😅😘
Бабулька• 11 января 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А де він ще ьаку дуру знайте, яка його кормити буде поки йому зп не дають, а він на квартиру складає? Де?))))
Кнопкотиць• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
🤣оце ви стелите
Даха-сваха• 11 января 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Сподіваюсь ви ходите до психолога...
По темі знову нічого. Ясно