Своего не предлагать• 11 января в 10:21

Приставали військові

Поверталась додому, на зупинці підійшли троє, один стояв і курив трохи далі, двоє близько підійшли, всі вдягнені в військову форму. Почали розмову, розпитувати куди їду і як мене звати, пропонувати їхати з ними, щоб добре провести час. Один називав «Кісою», відповідала стримано, що я одружена і не цікавить це. Один з них поклав руку на плече, і почав гладити шию, я відступила, він підійшов. Говорив зверхньо, що йому ще не відмовляли і подібне. Приїхала маршрутка, вийшли люди і я швидко пішла за ними, зайшла в АТБ і бродила там ще майже годину. Потім вже повернулася додому. Майже не спала( гидко це все. І нікому пожалітися
автор Своего не предлагать • 11 января в 11:22
Ответ дляСонечко
Ищу связь 🤔 автор написала то были тцк-шники?
Я не знаю, тцкашники чи ні.
Викачую яйцями• 11 января в 11:22
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мы рассорились с зятем, ещё летом ,стал неадекватный .
Приехал пьяный ,начал быковать ,что он нас защищает ,на мужа моего ( у мужа инвалидность) ,что он такой сякой,не воюет .
Вызвала такси ,он меня обматюкал .
Раньше всегда помогала ему и сестре ,в начале войны без работы ,я полгода сумки перла,то уже не забылось .
В нас на роботі є чорний вхід для працівників і центральний для всіх відвідувачів. Ну і стоянка. Так, щоб ви розуміли всі люди паркують машини і заходять через центральний вхід. Приїхав якийсь військовий і став машиною під самі двері чорного входу, врубив музон і стояв. Бо він же військовий, йому все можна. Так як всі люди він не може зайти. І це ще було на початку війни. Про зараз я взагалі мовчу. І таке й буде. А я служив, а ти ні, ти баба і т.д. я не уявляю, що чекає нас і наших дітей. Скільки горя цією війною наробили...
Стрекоза любви• 11 января в 11:23
Ответ дляДиректриссимо
+, во всех темах и постоянно
А вы готовы без анонима написать, или опять страшно? Я не пойму, что же вы настолько трусливо обсуждаете другого человека?
Голова колгоспу• 11 января в 11:24
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Да нет у нее работы, пасется по всем темам хоть как-то касающихся военных безвылазно
Срочнокпсихологу• 11 января в 11:25
Ответ дляВикачую яйцями
Ви знаєте, я над цим багато думала... І я вас розумію як ніхто. Це ваш зять, боляче, в душу наплював але ви хоч можете з ним не спілкуватися. А що робити тим жінкам до яких повернуться чоловіки і будуть робити вирвані роки? І не покинеш, бо він же сам не винний, захищав нас і та.д. але і покласти своє життя і здоров´я на такі стосунки не хочеться. Який вихід із ситуації? Терпіти все життя, намагатися лікувати і т.д чи йти і не псувати собі життя? Я дуже вдячна за захист, чоловіки пішли, не побоялися але мені страшно поставити себе на місце тих жінок. Вони герої не менше. І не кожна витримає так жити... Життя як раніше вже не буде. Тому я дуже їм співчуваю, бо як кажуть коли виходиш заміж ’ І в горі і в радості’... Але всьому є межа.
Терпіти знущання - це позиція жертви. Ніякий статус чи посада не може виправдати знущання. Тому, як би це не звучало, але зазвичай жертвам зручно жити, як вони живуть. Інколи жаліються на своїх тиранів друзям чи родичам, щоб, знову таки, нагадати, що вони в позиції жертви і щоб їх пожаліли.
Треба йти від таких неадекватів, а не страждати. Ще й власних дітей наражають на це
СирОжино пирОжино• 11 января в 11:25
Ответ дляСтефанія
Учитывая, что сейчас бусифицируют всех подряд, и даже алкашей, и наркоманов, вообще ничего удивительного нет, что среди военных есть и б.дло.
Знаю такого, сейчас дома находится в отпуске, бухает каждый день, б.дло самое настоящее, знакомый добавил его в общий чат, так он уже всех обозвал, особенно девушкам попало. Тот же знакомый после этого сказал, что знать его больше не хочет и заблокировал в чате и у себя.
Вчера видео, молодой бомж возле мусорника,залащит в мусорник .
Тут как тут ТЦК с ментами ,уже бомжей вяжут.🫣
No problems• 11 января в 11:25
Ответ дляСтрекоза любви
Гладив шию? Автор, не боготворю військових, бо знаю, що вони повністю демонструють весь зріз суспільства, люди є дуже різні.
Але історія для мене звучить дивно. В мене за все життя не було таких знайомств, щоб 3 чоловіка на зупинці почали чіплятися ще й шию гладити🧐
До моєї шиї взимку ще дістатись треба - светр, куртка з високим коміром, шарф. До моїх трусів мабуть легше дістатись, ніж до шиї
Стрекоза любви• 11 января в 11:25
Ответ дляГолова колгоспу
Значит, если вы видите, что я пасусь во всех темах, соответственно, вы так же там? Вот и Штирлиц сам себя выдал. Ну выходите уже из под анонима?
автор Своего не предлагать • 11 января в 11:25
Ответ для60 метрів сметани
Жаль что вам пришлось это пережить. 90% женщин переживали подобное. Правда никто думаю не интересовался профессией пристававшего.
Я не питала їх професію! Сам сказав, що вони військові, тому мені типу нема чого боятися.
Викачую яйцями• 11 января в 11:25
Ответ дляБідося
Вас це не має хвилювати є чи немає складу злочину.
Якщо ви реально бачили загрозу для себе.
Вона із тих напевно, що поліцію викликають коли вже вбили.. а ак ні, немає складу злочину, коли на вулиці троє пристають. Вони ж у військовій формі, їм треба й дати по серед вулиці, якщо просять. Це жах
Стефанія• 11 января в 11:25
Ответ дляНіка Найз
Новая тема!
ТЦК против украинок!
Ну здесь все знают, что вы защитница тцк, догадываюсь почему, но автор этого не писала. И, тцк от военных легко отличить именно по форме. У них кое чего нет того, что есть у военных
Директриссимо• 11 января в 11:26
Ответ дляСтрекоза любви
Растолкуйте тогда в контексте темы? Не могу понять к чему вы клоните
Удалено администрацией...
60 метрів сметани• 11 января в 11:26
Ответ дляСвоего не предлагать
Я не говорю что вы спрашивали. Я говорю что это неважно. Ведет себя недостойно не запись в трудовой или военнике, а личность.
Директриссимо• 11 января в 11:27
Ответ дляНіка Найз
ГЛАВНОЕ ОПУБЛИКОВАТЬ В НОВОСЯТХ ШО МЕНЯ ДЕРНУЛИ ЗА ЖОПУ! дА!
Идите ложитесь под кого угодно в зелёной форме. А не плюетесь в женщин, которая могла стать жертвой. Из-за таких как вы, никто о преступлениях и не рассказывает, чтобы не стыдили.
Викачую яйцями• 11 января в 11:28
Ответ дляСрочнокпсихологу
Від звичайних так. Але! Це військовий, який не винний, що з ним таке сталося. До війни він був хороший чоловік. То як бути тут? По суті він отримав контузію на війні і зламав собі психіку. Ви вважаєте, що треба кидати і йти чи намагатися лікувати, пристосовуватися до нього і т.д?
Ніка Найз• 11 января в 11:28
Ответ дляСтефанія
Например чего! Каждый день вижу на улице и и тех и тех! Форма одинаковая!
Стрекоза любви• 11 января в 11:29
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Мерзко - это ваше неумение прочитать мои комментарии и оклеветать меня в том, что я не говорила. Еще раз вернитесь, чтобы не позориться, перечитайте.
Я не защищаю военных, контингент очень разный, особенно в моментах пьянства. Но и исключать провокацию не могу.
В вашем же случае выглядит очень низко «гнать на меня бочку» под анонимом, со страхом его снять и показаться.
Стрекоза любви• 11 января в 11:30
Удалено администрацией...
автор Своего не предлагать • 11 января в 11:30
Ответ дляNo problems
Вчора було тепло, Я була в осінньому пальто. Яка зима, такий і одяг
Стефанія• 11 января в 11:31
Ответ дляСирОжино пирОжино
Бомжей не видела, а вот под ганделыком тцк с полицией каждый день
Ніка Найз• 11 января в 11:31
Ответ дляСтефанія
Телок снимали?
Директриссимо• 11 января в 11:33
Ответ дляСтрекоза любви
Зачем мне снимать аноним, что мне это даст? Вы корону снимите, это форум и все, что вы сюда вываливаете, будет обсуждаться ,да ,имеет право.
Директриссимо• 11 января в 11:33
Ответ дляГолова колгоспу
Тоже так думаю
Директриссимо• 11 января в 11:34
Ответ дляГолова колгоспу
Недавно в темах для взрослых без анонима писала тоже, ото крышу рвет
Кнопус• 11 января в 11:34
Удалено администрацией...
Директриссимо• 11 января в 11:34
Ответ дляNo problems
А если , допустим, я шарфы не люблю и кофты с высоким горлом? Не все мужчины так же шарфы носят
Ніка Найз• 11 января в 11:34
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Обычная провокаторша!
Голова колгоспу• 11 января в 11:34
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Стефанія• 11 января в 11:35
Ответ дляНіка Найз
Телок снимали?
Удалено администрацией...
Викачую яйцями• 11 января в 11:35
Ответ дляСвоего не предлагать
Ятеж ніколи не ношу шарф,зараз не ті зими. Цікаві люди,чесне слово. Розвиток 3 річної дитини. Їй і в голову не прийшло, що не всі ходять закутані