Фрикаделька• 11 января 2025
Запретят ли в Украине УПЦ?
Большинство людей ждут когда запретят УПЦ. Но пока почему то не запретили. Запретят ли в Украине УПЦ?
1) Запретят УПЦ
2) УПЦ оставят, но связи с Россией не будет(будет связь с всу)
3 Свой ответ
В реестре нет упоминания и букв мп. Храмы забрали под ПЦУ и служат на украинском языке. Но многие храмы и монастыри еще не забрали и оставляют, как будто все нормально???? Это нормально что УПЦ служиться?
Когда же наконец закроют все храмы УПЦ????
1) Запретят УПЦ
3 Свой ответ
Результат:
вже голосів:
15 (51.72%)
2) УПЦ оставят
9 (31.03%)
1) Запретят УПЦ
5 (17.24%)
3) Свой ответ
ФрекенБок• 11 января 2025
Ответ дляСвекруня
Мені вас дуже шкода, ви дійсно малознаюча. Адже упц наразі рівнозначна з кп, судячи з вашої інформації. Обмежена в багатьох можливостях. Але ж ви як прихожанка цього не помічаєте, правда? А чому? А тому, що вони нічим не обмежені, т.як не розірвали стосунки з мп. Знайдіть час, розберіться. І станете багатознаючою. Просвітління Божого вам)
Що таке кп? Зрозуміло, звідки вітер дує. Самосвяти. До побачення.