ДинамоКит• 11 января 2025
Чоловік поїхав у гості сам
Нас запросили у гості на дачу колега чоловіка. Я не сильно хотіла, бо мене заставлять там пити, а я не можу, (не пити у них не можна) але планувала їхати. Але дитина категорично відмовилась, бо папа там напивається завжди і ми вночі повертаємось у місто з драйвером. Натомість, він не роздумуючи взяв і поїхав. В принципі він завжди так робить, коли я не хочу їхати в гості. Ви б поїхали з чоловіком, всупереч своєму бажанню, чи відпустили б його самого спокійно? До речі, та сім*я не сильно помітить, що мене немає, вони інколи його самого запрошують. У них вічно шумні вечірки, багато людей, музика.
годовасик• 11 января 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Можете писати що хочете, але тоді країна не була встилана кілометрами кладовищ.
Вам было все равно на десятки тысяч погибших тогда, а сейчас просто затронуло ваших знакомых, поэтому и стали такой скорбящей
годовасик• 11 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Ви така правильна. 70 відсотків країни тоді лицемірні. Не знаю як ви живете серед них
Не 70%, а такие как вы, таких меньшинство, другие и с 14 года имели понимние и сочуствие к тем, кого война коснулась. Вы же такой стали только с 22, в этом и заключается ваше лицемерие
Снегопадка• 11 января 2025
Ответ длягодовасик
Треба сказати військовим, які вас на фронті з 22 року захищають, які вони теж лицемірні. Для багатьох них війна то теж зачепила лише пару років тому.
годовасик• 11 января 2025
Ответ дляСнегопадка
А вас не защищают? Так половина из них с 14 года это делают, скажите и им, ччто до 22 года вам на них было плевать, так как это было где-то в Иловайске, Славянске, Марьинке и т.д.
Снегопадка• 11 января 2025
Ответ длягодовасик
Ні, не було наплювати. Ви тут розкидаєтесь образами, абсолютно нічого не знаючи про людей, які вам пишуть. Може, ці люди зробили більше і в 2014 і після того, аніж ви своїми переживаннями
Рассказница• 11 января 2025
Ответ дляДинамоКит
А ось яка ви хитра. Мене з жартом питали де знайти драйвера, а коли я чесно відповіла, то накинулись з критикою. Підступна яка.
Это вы мерзкая и подлая, создавать такие темы и говорить о таком во времена, когда обычных мужчин ловят и на убой, пока ваше нечто бухое полиция развозить с пьянок.
Рассказница• 11 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Спершу сфотографуйте ваш паспорт, скиньте сюди.
А при чем тут паспорт? Вас же паспорт не спрашивают
годовасик• 11 января 2025
Ответ дляСнегопадка
Я не пишу о своих переживаниях. Я начала диалог с дамой, которая упрекнула людей, которыые с 22 года имеют совесть что-то праздновать, до 22 года ее празднования не волновали, можно было веселится. Кстати, про меня тоже никто не знает, поэтому не давите на то, кто что сделал или не сделал. Речь не об этом
Сумка з негодою• 11 января 2025
Ответ дляРассказница
А это у нее понты взыграли . Она меня сначала обозвала дебилкой и послала на йух , а потом быстренько отредактировала сообщение . Но пожаловаться админам я успела .
Снегопадка• 11 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Автор взагалі недалекоглядно і як ні в чому не бувало написала пару моментів, на які точно спокійно не відреагують
Рассказница• 11 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Ясно)
Зубачистка• 11 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Коли сидиш вдома, то так міркуш. А коли 12 чоловік до тебе пристають, давай оце вино, ні, ну давай шампанське оце, ні, ну давай мартіні з соком. Це повторюється кожен тост.
То ви просто не вмієте відстоювати свої інтереси, і компанія тут ні до чого
Мама Никитки-2• 11 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Ні, він посадова особа, дружить з ними.
Це ваша тема була про групове зґвалтування повіі в день народження вашого чоловіка?
Ну дуже похоже і стиль викладення і маргінальне оточення.