Трейдер кріпти• 11 января 2025
Хто користується Кабанчиком? Зорієнтуйте по ціні.
На кухні під раковиною забилась труба. Кріт і вантуз не допомагають. Створюю заявку на Кабанчику, там треба вказати орієнтовну ціну.
Як думаєте 500 грн. це нормально?
Тріль підпільний• 11 января 2025
Вкажіть меньше, вам будуть майстри писати і скільки хочуть, оберете
Патика-мотика• 11 января 2025
Автор, там не важко, я сама розбираю і збираю назад, тільки підготувати відерце чи мисочку, бо буде бігти вода
Трейдер кріпти
• 11 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
та я це теж вмію робити, але тут коліно якесь дурнувате, можу його потім не скрутити назад і там ще може бути причина в зливі з посудомийки, бо вона туди підєднана
ПрипоРошенная• 11 января 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Вмієш? На Ютубі є відоси)