Доль Чекомбана• 11 января в 22:39

Какие обои сейчас стильные и современные?

Голова кругом, я в стилях ни бумбум..все что мне нравится - муж говорит привет из 90((
Не цілуюсь з бодуна• 11 января в 22:40
Отсутствие обоев
Білий Лосик• 11 января в 22:41
Без них
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:42
Ніякі
Пофарбовані стіни.
Швидка Настя• 11 января в 22:42
обои-невидимки)
Первоклашка Я• 11 января в 22:44
Без , но для этого надо стены выравнивать.
Мне такие нравятся
Заздрість то погано• 11 января в 22:44
С лимончиками
So_so• 11 января в 22:45
Ответ дляЗаздрість то погано
С лимончиками
И тарелки
Заздрість то погано• 11 января в 22:46
Ответ дляSo_so
И тарелки
Тоже вариант😁
Murzeelka• 11 января в 22:47
Метровые хорошо смотрятся, реверсом клеят
Первоклашка Я• 11 января в 22:47
Ответ дляMurzeelka
Как это?
Техпаспорт на медузу• 11 января в 22:49
Я в інстаграмі вибирала, чим класно, що можна подивитися як вони на стінах виглядають. У нас майже усі під шпаклівку , тільки в одній кімнаті однотон і трішки під рейку
Murzeelka• 11 января в 22:49
Ответ дляПервоклашка Я
Как это?
Одно полотно-сверху вниз, следущее- снизу вверх. Тогда не видно стыков
Техпаспорт на медузу• 11 января в 22:53
Фото в попередньому дописі не завантажується
Хитрушка-чекушка• 11 января в 22:55
В мене такі
Заставляличка• 11 января в 22:56
Однотонные
Обои краска
Хитрушка-чекушка• 11 января в 22:56
Щось фото не завантажується в вашій темі
Заставляличка• 11 января в 22:57
Кстати, плюсую за без, но стены выравнивать
Мне б хотелось однотонные матовые стены крашенные
Но жаба давит стены ровнять
Техпаспорт на медузу• 11 января в 23:05
Ответ дляЗаставляличка
Но жаба давит стены ровнять
Фарбовані стіни дуже швидко втрачають свою красу. Ми зробили раз і в наступні ремонти навіть не думали. Доречі , є шпалери під фарбу, але вони теж під підготовлені стіни
Научительница• 11 января в 23:05
Марбург посмотрите метровые. Мне нравятся
Крашеные стены не мое
Хитрушка-чекушка• 11 января в 23:07
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В мене під фарбу, але фото не передає. Хтось вже навіть смайлики ставить. Що смішного не розумію? Чи Ви вважаєте що лимони краще?
ТАЗератти• 11 января в 23:36
мы пол-года ходили с мужем по всем салонам каталоги рассматривали, уже тошнило от них. И выбрали те, от которых не тошнило)). Все это под штукатурку, под шпаклевку уже рррр, ужас мой ночной.
Білий Лосик• 12 января в 00:05
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Моїм стінам майже 10 років. Дитина росла. Жодного разу я не пошкодувала про фарбу. Але і фарба якісна, і стіни ідеально рівні
Продавчиня кіз• 12 января в 00:07
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це у вас шпалери разом з рейками пофарбовано? Розкажіть, подобається
Зліпок ступні• 12 января в 00:24
Ответ дляБілий Лосик
А яка у вас фарба?
Щось мені не дуже подобаються фарбовані стіни. У нас коридор.
Весь час якісь плями з´являються. Син торкається, як грається..
Мити набридло..
Дайте вподобайок• 12 января в 00:26
Ответ дляХитрушка-чекушка
Эти блестяшки на стенах разве ещё в моде ?) Сейчас в тренде под мрамор)).
Білий Лосик• 12 января в 00:35
Ответ дляЗліпок ступні
А яка у вас фарба?
Мити набридло..
Оіkos - ніде не затерлася, не потріскалася, легко миється за потреби. Я й не очікувала, що буде безпроблемно так. Влітку буде 10 років, як ремонт робили
Хитрушка-чекушка• 12 января в 00:39
Ответ дляДайте вподобайок
Там нет блистяшек🤣 то свет падает 🤦‍♀️
Хитрушка-чекушка• 12 января в 00:40
Ответ дляДайте вподобайок
Это и есть под мрамор)))
МЧСница• 12 января в 00:58
Я люблю шпалери, мені з ними затишніше. Є частково і фарбовані стіни, але як вже писали тут, не моє. Шпалери не обираю за принципом що зараз модне. Мені треба щоб подобались і були якісними. А купити можу і з колекції десятирічної давнини. Останні що купувала Грандеко, метрові, базовий фон. Дуже гарно клеїлись. Акцентні брала Марбург. До речі, Марбург і в іншій квартирі, там ремонт робили 5 років назад. Є такі, що дуже класно поклеїли, а є з іншої колекції. Як не старалися, а шви помітні. Хоча самі по собі шпалери шикарні, під шкіру ската з срібним напиленням. Так що бренд ще не означає безпроблемну поклейку.
Техпаспорт на медузу• 12 января в 08:27
Ответ дляПродавчиня кіз
Це просто шпалери, один рулон звичайний, один з малюнком під рейку, і ця рейка як 3D виглядає. Ці фото з інтернету, фото основи трішки тепліше ніж насправді, але в цій колекції різні є кольори