Носки на подтяжках• 12 января 2025

Жахливий підробіток, зайдіть в тему

Я просто у шоці! ніч не спала.. влаштувалася на підробіток, 2-3 рази на тиждень , зарплатня мізерна, с директором обговорили графік, бо в мене є ще основна робота, мене прийняли. приходжу в перший робочий день вранці старша з відділу каже мені, що для мене роботи немає і ії мій графік не влаштовує!! я у паніці навіть не зрозуміла, що робити, бо нікого з адміністрацї в цей день не було. я відпрацювала день ( роботу сама собі знайшла). чи я собі сама так накрутила , вважаю що це якось негарно зі сторони цієї жінки. хочу звільтися і навіть це не згадувати. як ви думаєте , що треба будо робити в цій ситуації? я навіть не хочу щоб у трудовій був запис цієї контори , як це відмінити ?
автор Носки на подтяжках • 12 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Вообще не понимаю в чем проблема. Связывайтесь с директором и проясните ситуацию. Поведение маленькой девочки, которая испугалась воспитателя и что бы её не гневить готова на все. Самоуважение какое то должно же быть😒
Почему сразу же, по приходу на работу не связались с директором? Или позже, если это было очень рано?
це був вихідний день , і я жодних контактів не мала
КАПСЛОЧНИЦА• 12 января 2025
Что страшного в записи в трудовой ?
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Что страшного в записи в трудовой ?
бо в мене там і так же є 5 записів за 10 років стажу ((
Первоклашка Я• 12 января 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Что страшного в записи в трудовой ?
Є ж ще основна робота. Щось я не зрозуміла, до чого тут узагалі підробіток у трудову ))
Ответ дляПервоклашка Я
він офіційний
Первоклашка Я• 12 января 2025
Ответ дляЗнову Я
він офіційний
І що? Він за бажанням вноситься. Якщо вже так соромно, просто не вносите в трудову після звільнення
Ответ дляПервоклашка Я
дякую, не знала
Попадалочка• 12 января 2025
Странно, что директор собеседовал вас в выходной день. Не познакомил с непосредственной начальницей и т.д., которая ароде как долдна ввести вас в курс обязанностей и с ней оговаривается график, если есть люди, которых вы заменяете в свои рабочие дни
Маргарита и Мастер• 12 января 2025
Ответ дляЗнову Я
не хочу бути крисою, життя довге бумеранг
При чем тут крыса? Вы украли что то у той тетки? У вас очень спутаны ориентиры. Не собираетесь там работать, но все равно работаете день, топчитесь не понятно зачем.
Маргарита и Мастер• 12 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Да хоть 10. Это же не сссерия, где на одном предприятии ты должен отпахать 25 лет и тебе квартиру дадут. Каждый ищет, где лучше
Маргарита и Мастер• 12 января 2025
Ответ дляЗнову Я
А как вы на собеседование попали без контактов?
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Бумеранг за самоповагу має бути чимось дуже приємним. Дарма переживали )
Ответ дляМаргарита и Мастер
згодна з Вами повністю