Доктор Варвар• 12 января в 10:03

Ви зневажаєте продавців- консультантів?

Вітаєтесь, як заходите в магазин? Чи вони люди другого сорту для вас?
Все буде Україна• 12 января в 10:49
Ответ дляАдминко
Вона дзвонить керівництву. З консультантами помічниця мінімум фраз, вона і сама то не любить
’З консультантами помічниця мінімум фраз, вона і сама то не любить’

Не любить, але ж доводиться😔
Ви їй доплачуєте за ’шкідливість роботи’?
Бо їй доводиться так низько опускатися до спілкування з продавцями😔
Це мабуть таке емоційне насилля над собою 😔..

А керівництво це який для вас сорт?
Ну якщо продавців вважаєте третім то директор то другий сорт?
Админко• 12 января в 10:49
Ответ дляМой завтрак
Не підійдете, бо боїтеся в табло отримати за вашу пиху?
Бо бідність заразна
Админко• 12 января в 10:49
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вам корона не тисне?
Ні
Админко• 12 января в 10:50
Ответ дляБез образів
Пусть сразу звонит дизайнеру компании по производству обуви, объясняет ваши пожелания. И обувь по вашему персональному заказу привезут вам на вашем персональном самолете. Мелко плаваете.
Зараз літаки не літають в Бориспіль
Але, я не люблю індивідуальний заказ, брендові речі люблю, які легко впізнати
Админко• 12 января в 10:51
Ответ дляВсе буде Україна

Не любить, але ж доводиться😔

А керівництво це який для вас сорт?
Помічниці доплачую. Вона добре заробляє
Без образів• 12 января в 10:51
Ответ дляАдминко
Зараз літаки не літають в Бориспіль
Вам напишут специально, чтобы было узнаваемо: ’Дольче для Светки с ДВРЗ’.
Все до блиску• 12 января в 10:53
Ответ дляАдминко
Я можу закрити їх магазин, якщо захочу. Мене не хвилюють їх думки чи настрій.
Як? Дописуєте пунктик в листочок з бажаннями, спалюєте і випиваєте з бокалом шампанського під бій курантів?🤣
Админко• 12 января в 10:54
Ответ дляБез образів
Ви собі можете замовляти що хочете. Я розберусь без вас
Без образів• 12 января в 10:55
Ответ дляАдминко
К сожалению, мой повелитель сейчас отошел поплавать в бассейне, поэтому отвечает его помощник. Я попробую вписать ваше обращение на рассмотрение повелителя в его график недели через. Пожалуйста, ожидайте ответа.
Админко• 12 января в 10:56
Ответ дляВсе до блиску
Що, як? Будь яка перевірка з роботи закриє. В мене все є, що я хочу
Админко• 12 января в 10:56
Ответ дляБез образів
Мені від вас нічого не треба. Ви хвора
Без образів• 12 января в 10:57
Ответ дляАдминко
Мені від вас нічого не треба. Ви хвора
Пожалуйста дайте контакт вашей помощницы, я свяжусь с ней по дате продолжения диалога. Спасибо.
Админко• 12 января в 10:59
Ответ дляБез образів
Я не даю контактів незнайомим
Все до блиску• 12 января в 10:59
Ответ дляАдминко
Ну закрийте для прикладу Гудвайн чи Епіцентр. Вам так напихають, що прибиральницею ніде потім не візьмуть.
У Вас навіть тролити достойно не виходить.
Бабка-байкерша• 12 января в 11:00
Здороваюсь. Но очень не люблю навязчивости, поэтому никогда не захожу в магазины, если там нет других покупателей. В крайнем случае захожу с кем-то
Админко• 12 января в 11:02
Ответ дляВсе до блиску
Гудвайн мені подобається. Володя наш друг, як і його ресторан Лакі. В Епіцентр я не ходжу
Трейдер кріпти• 12 января в 11:25
Уважаю людей абсолютно всех профессий и считаю, что не место красит человека, а человек место. Но вот именно с консультантами стараюсь не здороваться, потому что избегаю последующей навязчивости)
julia-678c• 12 января в 11:27
Ответ дляАдминко
Так забавно вас читать. Словно в цырке побывала. Хоть кто-то на форуме народ развлекает.
Админко• 12 января в 11:28
Ответ дляjulia-678c
В мене такі самі враження про голоту.
Звездолётчица• 12 января в 11:56
отношусь нормально, как и ко всем остальным людям. Не здороваюсь, если со мной не здороваются. Здороваюсь и общаюсь в тех магазинах где часто, и меня знают) Имею удовольствие покупать в магазинах, где может купить мой муж) Типа сходи к Вите (это хозяйка магазина, она же продавец) купи колбасы, Вита знает какую мы любим, если нет той, что надо) И Вита таки молодец) А так в идеале молча зашла, посмотрела что надо, или не надо и вышла.
Звездолётчица• 12 января в 11:58
Ответ дляВсе до блиску
На жаль, це не завжди залежить від бажання самого консультанта. В більшості наперед алгоритми прописані зверху. А ще й періодично підсилають таємних покупців, все записується на диктофон- на якій хвилині ти привітався і підійшов, як запропонував товар, чи була додаткова продажа, чи розказав про новинки, акції і т.д. І якщо ти завалив таку продажу, то це впливає на показники успішності магазину, твою премію чи заробітну плату.
шкода... Я з таких магазинів вихожу дуже швидко, або рявкаю так, щоб зрозуміли що досить( І вдруге намагаюся не заходити.
Все буде Україна• 12 января в 12:05
Ответ дляАдминко
Читаю тут голоту, щоб посміятися
Бо на вулицях до тих не підійду
А ви по вулицях ходите? Фу..
З вашим статусом не гоже🙄
Все буде Україна• 12 января в 12:08
Ответ дляАдминко
Бо бідність заразна
А на яку відстань треба відійти, щоб не заразитися?😁
Вона ж повітряно-крапельним шляхом передається?
Все буде Україна• 12 января в 12:10
Ответ дляАдминко
Помічниці доплачую. Вона добре заробляє
От і добре. Хоч щось хороше ви робите.
Админко• 12 января в 12:17
Ответ дляВсе буде Україна
А ви по вулицях ходите? Фу..
З вашим статусом не гоже🙄
В мене є авто
Админко• 12 января в 12:17
Ответ дляВсе буде Україна
Так, разом з хворобами. І запахи у бідних відповідні і не доглянуті
julia-678c• 12 января в 12:19
Ответ дляАдминко
В мене є авто
Вы на нем прям в магазин въезжаете?
Админко• 12 января в 12:22
Ответ дляjulia-678c
Вы на нем прям в магазин въезжаете?
Під вхід в магазин, так. Водій потім паркує авто
Все буде Україна• 12 января в 12:25
Ответ дляАдминко
А водій у вас якого сорту?
Від нього не боїтеся підчепити щось?
Админко• 12 января в 12:29
Ответ дляВсе буде Україна
А водій у вас якого сорту?
Від нього не боїтеся підчепити щось?
Він красивий молодий чоловік. Закінчив КСЛІ, має хорошу медичну страховку