Душа компанії• 12 января 2025
Девочки, посоветуйте, лучшее средство для глубокой прочистки стоков
Бабушке с дедушкой нужно..закажу им,отправлю 😊
из желе я• 12 января 2025
З того, що не зробить гірше - залити пляшку 1 л Білизни, почекати годину, потім 3 л кип´ятку
Ку ка ку ка ку• 12 января 2025
Хтось руку на лоба вліпив.От клоуни
Каналізація,якщо про неї річ,буває з чавуна,а буває з пластику.Якщо з чавуна,то байдуже чим,він нічого не боїться.А от з пластику можна потім ще їм і каналізацію ремонтувати,якщо чогось залити не того.
Гага Газу• 12 января 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хтось руку на лоба вліпив.От клоуни
Саме так. У нас по сусідньому стояку допрочищались хімією. Тепер трубу міняють.
Я натуралка• 12 января 2025
Ответ дляиз желе я
Не робіть цього!!!!
Я натуралка• 12 января 2025
Автор замовте майстра. Мені один фахівець нещодавно пояснив, що буває після цих засобів прочимтки... їх залишки стать в середині як каміння, яке лише спецобладнанням прибрати можна. Сама в шоці, але знайомий після чудо засобів і кип´ятка був змушений замовити спецобладнання...
Бабуся мороз• 12 января 2025
Ответ дляЯ натуралка
Заїхали ми на зємну квартиру. Ну і через тиждень не сходить вода в кухні з раковини. Чоловік: тре а крота, ну раз залила .. трошки краще, але проблема повністтю не зникла. Розкрутив чоловік гуска, зняв шланг, прочистив, шланг був забитий таким спресованим, що капец. Тепер нормально.
Я натуралка• 12 января 2025
Ответ дляБабуся мороз
Це вам ще пощастило. Мій знайомий замовляв спецпрочистку, після того, як орендарі стали кип´ятком і спецзасобами чистити. Вода взагалі стала. Викликали фахівця він пояснив що той засіб старе засмічення на каміння перетворив.. цілий день бурили, зараз буде прочистка з камерою. . Ну і коштує все це...
из желе я• 12 января 2025
Ответ дляБабуся мороз
Крота не можна заливати взагалі, він деякий бруд на камінь перетворює.
Ще схожий результат від декількох засобів, які засипати треба (кульки срібного кольору).
Сантехнік із ’домашніх’ засобів лише Білизну дозволив.
Якщо вона не бере, тоді тільки спеціаліст треба.
Ну і ясно, що кип´яток на фаянс не ллють.
Диви яка я пава!• 12 января 2025
оплатіть майстра, хай прочистить, засоби інколи можуть навпаки призвести до затвердіння сміття в трубах, вони ще й ядовиті, не відомо чи баба з дідом зможуть акуратно його використати
Морожена_курка• 12 января 2025
У нас так стояки забиты были и унитаз плохо начал смываться
Средства не помогали, тросик не брал
Вызвала чувака с сайта ..не помню - где домашний персонал предлагает услуги, приехал мужчина с керхером, продул , все просто зашибись, но проблема в разливайке в подвале помню была, у них там походу что то случилось и тоже ремонтников вызывали.
Я получила 2 в 1, трубы прочистили и отомстила генделю в подвале
Средства не помогали, тросик не брал