Дружная семейка• 12 января 2025

Купить робот- пылесос б/у -норм идея?

Чтобы просто попробовать, подходит ли нам, действительно ли удобно.
Не будь КакСвета• 12 января 2025
Деякі люди продають, бо не підійшов, а деякі, бо вже заряд не так довго тримає. У кожного робота є історія-просіть фото. І робіть висновки
ЖивунаБагамах• 12 января 2025
смотря сколько ему, какая фирма. если что-то дешевое - то оно сдохнет, а вы даже не успеете понять надо оно вам или нет
ЖивунаБагамах• 12 января 2025
у знакомых лучше попросить на день два
Не будь КакСвета• 12 января 2025
Ось дивіться, моєму помічнику вже років 5, а може, і більше. Додаю фото його пробігу
Chaterbox• 12 января 2025
За сколько хотите купить с новой батареей? Старая сдохла от того, что не пользовалась толком
Бритоножка• 12 января 2025
Для проби, попросіть у лізинг, у кого вже є)
Якщо купите бу, можете купити вже зі старим акумулятором, вартість заміни коштує, як половина нового пилососа
Бритоножка• 12 января 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
На авто пробіг скручують, а то у застосунку...
Попельшка• 12 января 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А у моего 66000 м.кв ☺️
Не будь КакСвета• 12 января 2025
Ответ дляБритоножка
Хіба підфотошоплять )
Chaterbox• 12 января 2025
Ответ дляБритоножка
1000грн батарейка
Попельшка• 12 января 2025
А что тут пробовать. И так понятно.
Бритоножка• 12 января 2025
Ответ дляChaterbox
1000грн батарейка
Для вашого може і 1000, для мого більше 4000
Гитта Ягг• 12 января 2025
Нет. Это хороший и полезный девайс, если его продают, значит в нем что-то испортили. Или аккум сносился или лидар.
Купите в оплату частями.
Белоснежко• 12 января 2025
Я б не ризикувала брати.
Якщо хочете спробувати, попросіть у когось зі знайомих або орендуйте на кілька днів.

Хороша штука для регулярної підтримки чистоти, незручно, якщо багато всього стоїть-лежить на підлозі
МаринаХ28• 12 января 2025
Ми будемо продавати, користувались 5 разів. Не зайшов, живемо в будинку, не може нормально намалювати карту на першому поверсі.
Чесно, як на мене то краще ручний. Якщо є можливість, дійсно візьміть у знайомих та спробуйте, сподобається чи ні.
Бо я була так загорілась ним, а по факту розчарування.
НеВРотик• 12 января 2025
Купили на OLX.
Несколько грн выторговали - всё норм. Немецкий.
Со слов владельцев - обновились.
НеВРотик• 12 января 2025
Ответ дляМаринаХ28
Ручний - норм.
А робота я підкопую (лагідно) туди, де потрібно.