АБВГДейка• 12 января 2025
В Тернополі помер хлопчик під час лікування зубів під наркозом
У Тернополі під час лікування зубів помер однорічний хлопчик, — прокуратура
Лікар не дізнався інформацію щодо стану дитини та наявності попередніх захворювань, і вже під час стоматологічного оперативного втручання у маленького пацієнта почав падати тиск і згодом він помер.
Стоматологу уже оголосили про підозру.
Едимнаморе• 12 января 2025
Шо там лікувати в 1 рік?
Батьки теж безмозглі. Повинні знати які аналізи потрібно здати перед введенням загального наркозу.
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Шо там лікувати в 1 рік?
1.10. Множинний карієс.
Це ж турбувало дитину. Дивна ви....
Вилами по воде• 12 января 2025
Ви так спішили створити тему, що, навіть, самі статтю не прочитали. Це було ще в середині 2023 року.
Хлопчика, звісно, дуже шкода.
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Шо там лікувати в 1 рік?
🤦♀️ На аналізи направляють лікарі.
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
1.10. Множинний карієс.
Це ж турбувало дитину. Дивна ви....
Дивні батьки. Перше що допустили до такого стану зубів, друге що не здали аналізи перед операцією.
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Які аналізи? Не смішіть
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
🤦♀️ На аналізи направляють лікарі.
А, ну тоді хто їм винен?
Народять ще
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Які аналізи? Не смішіть
От бачите ви така ж мама.
Багато аналізів перед загальним наркозом
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
А, ну тоді хто їм винен?
Народять ще
Винен лікар.
Ви просто не уявляєте той перелік алізів, їх без направлення не здасиш, бо навіть не знаєш про їх існування.
Вина батьків - вибір непрофесійних лікарів.
Бачу_майбутнє• 12 января 2025
У моєї тільки перший зуб виліз в 11 місяців, що там в рік лікували ..
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
От бачите ви така ж мама.
Я знаю, бо здавала.
А дуже розумні думають, що їх можна здати без направлення.
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Винен лікар.
Я уявляю перелік. В приватній лабораторії все можна здати.
Пьяная вишня• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Винен лікар.
А як знати, що він непрофесійний?
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
🤣 Пишиті ще
Я тертий жук• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Шо там лікувати в 1 рік?
Бо лікарям зараз важливі тільки гроші. Вони будуть розповідати вам страшні казочки про те,що попсуються постійні зуби ,і т.п., тільки б пролікувати вас за ваші гроші. І лікування під наркозом називають ’медикаментозний сон’, типу,це не одне й те ж саме...
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
А як знати, що він непрофесійний?
Раз не дав направлення на обстеження перед наркозом, то він по вашому норм?
Та хоч ліцензію попросіть. Бо виявляється її мають не всі. Стоматологія ділиться на дорослу і дитячу.
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
🤣 Пишиті ще
Чи вони тільки робити вміють дітей?
А думати має за них хтось. Батьків не жаль. Бідні діти
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляМанка Я
А батьки ж погодилися на наркоз.
Тут верещать постійно, що це безпечно
Це був медсон.
графиняВишенка• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Винен лікар.
Є такі,що не здають.
Я тертий жук• 12 января 2025
Ответ длябЭйбА
Це був медсон.
А ви теж не розумієте,що наркоз і медикаментозний сон -це одне й те ж саме...
графиняВишенка• 12 января 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
А в моєї вже в чотири було два зуби,це ж не означає що у всіх дітей зуби в рік вилазять
бЭйбА• 12 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Не одне. Якщо загальний наркоз, то інтубують і роблять тільки у відділеннях, де є реанімація.
100%• 12 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Шо там лікувати в 1 рік?
Удалено администрацией...
Едимнаморе• 12 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Стоматологів зараз дуже багато, завжди можна проконсультуватися в кількох лікарів. Але вже сталося як сталося