Пожмаковна• 12 января в 19:04
Порадьте службу транспортування лежачого хворого в Києві з досвіду
Суть питання в темі. Прошу рекомендацій по службі медичного перевезення лежачого хворого. З власного досвіду. Бабусю після важкого інсульту виписують і треба доставити додому.
Миллениалка• 12 января в 19:15
Можете спробувати через лікарню. Там треба запис за добу. Ми перевозили в приватний хоспіс. Але за спрос як кажуть, не питають. А так - завжди приватна є.
Ще дилячись, який стан. Ще є послуга в убер-інвалід функція. Доставляли теж так. Там ціна вигідна. Але це якщо хоч можна зафіксувати, не паралізована в лежасому стані, закріпити ременем, якщо тіло слабе,
лаМпочка• 12 января в 19:36
Мы пользовались Медтакси, но это было давненько, тогда меня все устроило, как они сейчас, хз.
ЧупакабраЗеБест• 12 января в 19:51
мы нанимали просто из гугла ’ перевозка лежачих,’
отлично довезли отца из киева (7 этаж ) в кузнецовск на 5 этаж.
Сладкий лимончик• 12 января в 23:18
Ответ дляЛокшина на вухах
+380 66 883 8840 Слава
+380977744444 Юрій, перевозили дядька лежачого, приїхали два хлопця все зробили швидко. Ціну не памятаю, але ми возили за місто.