Регионщица• 12 января в 21:58

Після антибіотиків дитина перестала їсти м´ясо.

В кінці листопаду дуже перехворіла дитина, була на антибіотику,під час хвороби погано їла. Від м´яса взагалі відмовилась.
Вже пройшло майже 2міс., А м´ясо так і не їсть.
Не скажу, щоб вона їла його дуже і раніше але коли були відбивні, від них ніколи не відмовлялась.
Зараз бачу, що від одного виду її вже тошнить. І ніяк апетит до нього не приходить.
Донці 7 років. Щось я стала переживати.

Від сосисок не відмовляється..але ж то не то..

Чи може бути пов´язано з антибіотиком? Чи все-таки річ не в цьому?
Млинець Мій• 12 января в 21:59
Кажуть, що коли з залізом проблема, то тоді і мясо перестають їсти
Млинець Мій• 12 января в 21:59
А пробіотики давали?
автор Регионщица • 12 января в 21:59
Ответ дляМлинець Мій
А пробіотики давали?
Звичайно. І ще тиждень + після
автор Регионщица • 12 января в 22:01
Ответ дляМлинець Мій
Треба здати аналізи..
Дякую.
Сапай вазони• 12 января в 22:03
Думаю, може, порушилася травна система, давайте ще курс пробіотиків, як вийде мінімум солодкого щоб було і потрохи де можна додавати мʼясо- може, краще тефтелі чи у плові, чи бодай бургер
ПлакалаВАвто• 12 января в 22:05
Я думаю тут банальное расстройство пищевого поведения. Может у ребенка во время болезни произошла какая-то негативная фиксация, когда пытались накормить.
Помогалочка• 12 января в 22:05
а рыбу ест? я бы пока не пыталась впихнуть то мясо, лишь бы в целом белки ела, а мясо не супер важная еда, тем более возраст еще такой, капризный)
СМСница• 12 января в 22:07
Перестанбте давати сосиски, почне їсти мясо. Зваріть щос нове, запечіть, салат зробіть, котлети, тефтелі...
Кусман Сиру• 12 января в 22:25
Может сделать самой а-ля сосиски.
автор Регионщица • 12 января в 22:41
Ответ дляСМСница
Я не даю сосиски. Я взагалі проти сосисок і ковбас, в нас ці продукти вкрай рідко.
Ми просто зайшли в магазин і вона попросила їх, я вже змилувалась і дитина хоч з апетитом їх з´їла. Знаю, що там того м´яса немає..

Стосовно тефтелей і котлет, це перше табу. Вона і раніше їх не їла з радістю
Якось зовсім сумно.
Відбивні добре їла, А тепер не хоче.
автор Регионщица • 12 января в 22:42
Ответ дляКусман Сиру
Может сделать самой а-ля сосиски.
Я от про це теж подумала.
Спробую)) дякую
автор Регионщица • 12 января в 22:43
Ответ дляПомогалочка
їсть тільки смажену)
sky-labs• 12 января в 22:48
Сдайте биохимию крови, особое внимание на белковый обмен и трансаминазы. Аб как правило повреждают печень, может быть высоким аммиак на этом фоне. Попробуйте небольшой курс Стимола.
ОАК, ферритин, а лучше панель анемии, раз уж сдавать анализы...
СМСница• 13 января в 09:52
Ответ дляРегионщица

Якось зовсім сумно.
Відбивні добре їла, А тепер не хоче.
Цілу курку запечену не їсть?