Пліснявілий сир• 12 января 2025
Чи має право батько дворічної дитини право на відстрочку якщо дружина служить?
Чи має право батько дворічної дитини право на відстрочку, якщо мати дитини проходить службу у ЗСУ за контрактом?
Цибулька зла• 12 января 2025
Так. Якщо один із подружжя служить і є неповнолітня дитина, то другий отримує відстрочку.
Пліснявілий сир
• 12 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
А чи важливо: служба за контрактом або по мобілізації? Чи немає різниці у цьому випадку?
Н@Диете• 12 января 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Ваша дружина з пологового на війну поїхала?
Цибулька зла• 12 января 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Здається, без різниці, але краще уточнити.
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляПліснявілий сир
за контрактом вдома сидять?
Баба_Воля• 12 января 2025
Ответ дляН@Диете
А где вы прочитали про войну? Бух, психолог, связистка, санчасть, штаб (печатает документы) -это все может быть служба по контракту
Відкушу все що стирчить• 12 января 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Конечно, ребёнок же несовершеннолетний
НЕТ, Изменения-май 2024
Відкушу все що стирчить• 12 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
нет! Читайте новый закон
Відкушу все що стирчить• 12 января 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Да, має. Читайте ст.23 ЗУ ’Про мобілізацію’
Нет. Новая версия закона-читайте-только женщины это право имеют. Чоловикам-отменили.
Маргарита и Мастер• 12 января 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
НЕТ, Изменения-май 2024
Так, а если она служит давно?
Відкушу все що стирчить• 12 января 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, а если она служит давно?
Какая разница....Увольняться можно было до мая 2024 года. Уже нельзя.
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
де це чоловікам скасували?
15) жінки та чоловіки, які мають дитину (дітей) віком до 18 років і чоловіка (дружину), який (яка) проходить військову службу за одним із видів військової служби, визначених частиною шостою статті 2 Закону України ’Про військовий обов’язок і військову службу’;
Відкушу все що стирчить• 12 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
де це чоловікам скасували?
Читайте внимательно. Женщинам оставили. Чоловикам отменили. Последнюю редакцию читайте. Что вы тут обсуждаете??? Открываете-травень 20024 и внимательно по буковкам читаете
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
це й є остання редакція
відкрийте офіційний текст і прочтіть
по буковках
стаття 23, частина 1, пункт 15
відкрийте офіційний текст і прочтіть
по буковках
стаття 23, частина 1, пункт 15
Відкушу все що стирчить• 12 января 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
це й є остання редакція
відкрийте офіційний текст і прочтіть
по буковках
стаття 23, частина 1, пункт 15
відкрийте офіційний текст і прочтіть
по буковках
стаття 23, частина 1, пункт 15
ОМГ, видстрочка...я уже дальше пошла-звильнення)))
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
без різниці
один з видів військової служби
а їх он скільки:
6. Види військової служби:
базова військова служба;
{Абзац другий частини шостої статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3633-IX від 11.04.2024}
військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період;
військова служба за контрактом осіб рядового складу;
військова служба за контрактом осіб сержантського і старшинського складу;
військова служба (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів та закладів вищої освіти, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки, відділення військової підготовки (далі - вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти), а також закладів фахової передвищої військової освіти;
{Абзац шостий частини шостої статті 2 в редакції Закону № 2995-IX від 21.03.2023}
військова служба за контрактом осіб офіцерського складу;
військова служба за призовом осіб офіцерського складу;
військова служба за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.
один з видів військової служби
а їх он скільки:
6. Види військової служби:
базова військова служба;
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
звичайно, відстрочка до досягнення дитиною 18 річчя.
Вумна, аж страшно• 12 января 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
то ви взагалі інший закон дивитесь. Про військовий обов´язок, а не про мобілізацію. і за тим законом дружина має право на звільнення з військової служби, якщо обоє батьків неповнолітньої дитини проходять військову службу. хоча в цьому випадку невідомо, як вони обоє туди попали, бо один з них має право на відстрочку.
ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Ответ дляНЛОша
Бідна дитина у 2 р без мами((
Зато с живым папой.
Мои знакомые так сделали. Жена служит (бумажная работа), муж с отсрочкой. Работает как и работал. Ребенок в садике.
Ответ дляНЛОша
Бідна дитина у 2 р без мами((
Хто це вам сказав таке? Там і папа вдома буде, і мама служить швидше за все десь у бухгалтерії. Військова служба у жінок в абсолютній більшості за місцем проживання. Фактично це один із способів, як чоловіку законно відпочити від мобілізації.
Цибулька зла• 13 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Зато с живым папой.
Дети в садике часто болеют. Папа сидит на больничных?
Цибулька зла• 13 января 2025
Ответ дляanta_res
Тільки у такі ’теплі’ місця потрапляють через знайомих, а не через Тцк.