ЯблокоРаздора• 12 января 2025
Була сьогодні на фотосесії...
Вирішила замовити фотосесію на вулиці. Тепер подивилася вихідні файли і настрій впав на нуль. Це жесть, яка я там страшна. І стара. Подруга на телефон мене краще фотографує. Аж призадумалась, невже я справді така страшна, чи як у фотографа це вийшло....
ЯблокоРаздора
• 12 января 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Тому такі фото, мама заплатила біля 2тис грн в маленькому містечку, додам що теж за 45хв
Писала вище, фотограф починаючий, за символічну плату. Хотіла просто, щоб мене на проф. камеру хтось познімав
ГонУрова дівка• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
300грн
45 хвилин
в киеве очень средний фотограф, прям очень посредственный, 2к за 1 час, без студии.
ЯблокоРаздора
• 12 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
А вага?
З вагою на фото все норм, не норм з обличчям і волоссям
Не їм після шостої• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
А ви робили макіяж та укладку /зачіску для фотосесії?
Весела пiсенька• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
300грн
45 хвилин
За такі гроші взагалі не засмучуйтеся, це мабуть якийсь самоучка-новачок.
ЯблокоРаздора
• 12 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Ні
Просто фото на вулиці. Макіяж сама робила
Патріотка з дивану• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Щось не хочеться
Так розумію, це через те, що фото хоч не дуже якісні, але видно кожну вм´ятину на обличчі. На смартфоні того не видно. Ще й вітер волосся зробив ’пухнастим’...
у фотографа , вы все оплатили?
Весела пiсенька• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Зробіть висновки на майбутнє, цінність не в професійній камері а в майстерності, чого явно не вистачає вашому ’фотографу’.
Не їм після шостої• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні
В цьому і причина,ви ж не візажист
Патріотка з дивану• 12 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Дивлячись як й вік у вас
Дарили родителям фотосессию, милая пожилая пара 70, фото отличные вышли
Не їм після шостої• 12 января 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
То може вони готувались
Патріотка з дивану• 12 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
То може вони готувались
нет, фотограф классный , улавливает суть .Морщины не фотошпопил)
Просто словил разные эмоции родителей, фото живые очень
Патріотка з дивану• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Ні
автор, фотограф рукожоп,забейте
Мозговая пилочка• 12 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Щось не хочеться
Почему вам отдали не отретушированные фото?
Это зеркалка, там нужно хотя бы базовую ретушь.
Мозговая пилочка• 13 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
300грн
45 хвилин
Поэтому вам и отдали сырые фото.
ПампушОК• 13 января 2025
Блі дівчата нагадали мені ,то все ладно , мені треба було змінити фото на паспорт , я вже і ситуаціі не памʼятаю але треба було дуже швидку , по моєму був просрочений а мені в відрядження іхати , ну от я знайшла що срочне фото зробить за 15хв все супер швидко , добре , Прийшла я в цей підвал студію , сфоткалась ну все стандартно , білий фон , показав мені на екрані -Влаштовує , кажу так нормально ! Тоді він сидить типу підправляє запускає до друку і приговарює , щось сумна ти тут , ну губи опущені , а очі які в тебе великі гарні , носа красного я трохи прибрав , я сиджу вже запізнююсь його не слухаю за фото і побігла , прилітаю в паспортний стіл віддаю фото не дивлячись , дівчина починає сміятися , каже загадкова ти тут ( дівчина знайома моя) я як глянула , матір божа , він мені підтягнув губи типу я всміхаюсь 😂, очі зробив ще більші наче повипадають зараз , замазав все лице що того носа і не видно , блііін , наче момо , Я в шоці , що робить? Часу нема , клеіть не клеіть? Вирішила вклеіти так як є , Але коли перевіряли дивились довго , думали мабуть що придурошна якась
Тектологиня 80lv• 13 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Показывайте фото)
Я сегодня днем еще любовалась собой в зеркале. А вечером умылась, сделала пилинг, потом маску и освещение такое(((Думаю - блин, как я постарела.
Теперь не смотрюсь в зеркало до утра)
тю, я навпаки ввечері гарніша ніж вранці та вдень, але я не використовую мейк взагалі
ЯблокоРаздора
• 13 января 2025
Ответ дляПампушОК
О боги)) Вже боюсь побачити, як мій фотограф відретушує 5 фото))
ЯблокоРаздора
• 13 января 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Та вже зробила висновки. Більше ніяких фотосесій у новачків з зеркалкою))
Тектологиня 80lv• 13 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Коли п´яна подруга фоткала - і то краще виходило. Хотіла щоб мене хтось на якісний фотоапарат познімав. Я не очікувала, що можу так страшно виглядати
це фотограф такий, в мене на ФБ є панянки, старші од мене на 10 років, на фотосесіях вони такі шикарні!
при тому як би сказати, наче й видно, що їм не 30 років, а добре за 50, або за 40, кому скільки, тобто фотографа не просили приховати вік, але як жеж вони шикарно виглядають! елегантні, класні, сексі, образ у кожної просто мега! але там профі робили фотосесії, я тих профі знаю, вони дорого беруть, але за таку пам’ять не шкода!
Тектологиня 80lv• 13 января 2025
авторко, порада Вам - попросіть ШІ обробити, він з Ваших сирих фото зробить гарні
ЯблокоРаздора
• 13 января 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Хм, дякую
Stepa_nida• 13 января 2025
1. Спочатку оцініть фото на предмет якості вихідників (чи є пересвіти - білі плями на фото, тіні на обличчі, завалений горизонт). Якщо вихідники неякісні - просто видаліть їх і забудьте.
2. Якщо вихідники технічно ок, замовте ретуш.
Фоткаючи з телефона ви з подружкою вже інтуїтивно юзаєте знайомі ракурси, освітлення, всі ці штучки щоб виглядати гарно. А нова людина фотографує, як бачить. Тим паче, що початківець.
3. Деякі речі, які здаються вам негарними в собі - є абсолютно непомітними для інших в цілісній картині вашого образу.
Чижик Пижик• 13 января 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Скупий платить двічі 🤷♀️ Напевно кожен з нам мав такий досвід, коли зрозумів що краще заплатити більше один раз, ніж заплатити менше і стратити в цілому ( у вашому випадку 300грн на вітер).
ЯблокоРаздора
• 13 января 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Це точно.( Передивилась ще раз - жодної нормальної фотки. І справа не в ретуші, а в надто кривому ракурсі, тінях і тому, що на більшості фото я на весь кадр. Іноді навіть не зрозуміло, що це на вулиці