Ашолюдискажуть• Изменено 12 января 2025

КОК проти сильних КД не діють(. Чи поможе Мірена?

Я вже писала тут колись про свою проблему - КД такої інтенсивності, що вести нормальне життя неможливо.
Робили гістеру - все ок, одна ділянка гіперплазії і все. Аденоміоз.
І от я п´ю КОК з серпня, результату нема(.
Щойно поки дійшла до вани з кімнати, де працювала за компом, протекло аж на носки(.
Чи поможе Мірена? Чи що його робити?
Цікавить насамперед досвід і думки дівчат перименопаузального віку...
Дякую.
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ответ дляДуболом
Якби вам робили чистку, ви би від болю верещали на тому кріслі
Больно было. По времени минут 10-15.
Она ещё как-то дёрнула и отдавало в ногу где-то неделю
Сейчас, на том месте, внутри, как складочка вертикальная, я ее чувствую пальцем и тянет

Вроде врач хороший по отзывам но не говорит что делает
Полюю на дрони• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Мікрогінон
Згадала назву))
Возможно, там маленькая дозировка гормонов для вас
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ответ дляМагиня
Ви пишете несинітницю, яким чином лікар зробила чистку. Чистка це аналог гістери (по типу РДВ) під наркозом. А Мірену просто в кріслі ставлять.
За сколько минут? Везде пишут до 5 а я минут 15 там пролежала
Они вдвоем что-то делали.

Теперь ищу другого врача чтоб успокоил!
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ответ дляМагиня
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3645365

Моя тема
Дуболом• 13 января 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Они вдвоем что-то делали.

Теперь ищу другого врача чтоб успокоил!
Скажу вам, якби чистка була, то ви б не витримали той біль.
Хоча, в СРСР аборти та чистки робили без анестезії. Але, то адський біль
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ответ дляДуболом
Тогда для меня загадка- как можно ставить спираль 15 минут и почему тогда врач сказала пить немесил
Кудряшка Сью• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Вче життя такі, активні.
Але зараз прям капець. Вони виливаються раптово і бурхливо. Виходить сгусток і з ним потоп. Нова прокладка повна за 15 хв....
Ви обстежувалися на виявлення причини таких рясних місячних? Ну просто це може бути хвороба Віллебрандта, як у моєї доньки. І якщо це так, то вам потрібна АДЕКВАТНА терапія, а не просто «може спіраль, чи може ще щось».
Дуболом• 13 января 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Німесил щоб зняти біль і неприємні відчуття. Мені нурофен рекоменвали, бо як лікар пояснив, спіраль, іншорідне тіло, буде приживатися. Спочатку ставлять спіраль, потім підрізають вусики, ниточки у спіралі. Якось так.
Магиня• 13 января 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Того що ви дуже мнітельна, тому дуже больно і пити німесил.
В мене вже 2-га Мірена, ставити трохи боляче, неприємно, але терпимо.

П.с. При чисткі наркоз обов´язковий, її роблять в операційній.
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ответ дляМагиня

Чистку делают и под местным наркозом

Мне кололи!
Юлько30• 13 января 2025
У меня стоит мирена. Жалею что раньше не поставила. КД были очень обильные.
Магиня• 13 января 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Чистку делают и под местным наркозом

Мне кололи!
Не пишіть дурню.
Чистка такого навіть поняття, є РДВ і Гістероскопія (гістерорезектоскопія), її завжди роблять під наркозом (він може бути різним), але не знеболюють уколом лідокаїна.
Панна Кота• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
А КОК вона не пробувала?
В мене Мірена стояла 7 років. Перший рік-все ок. Потім почалася мазня -то 2тижні, то 3 тижні. Піднявся тиск, набрала вагу,почалися набряки, волосся на обличчі почало рости. не раджу Мірену,краще ОК . Витягла,аж легше стало.
Триндю-бриндю• 22 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
21 пігулка + тиждень перерви.
Назву забула, нвмецькі.
Мені допомогли Desogestrel Aristo. Без перерви
Olena2711• 17 февраля 2025
У меня наоборот плохой опыт с миреной, за 2.5 года выросла миома, а чистые дни на пальцах можно сосчитать, все 2.5 года мазня…
Кукарачка• 08 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Неа, не було. Було просто інтенсивно.
Зараз це приступи кровотечі, я б так назвала.
Два роки як почалось, і щось все гірше.
Ситуація аналогічна вашій, мірена рік, менструація така, що достатньо щоденної прокладки👍
автор Ашолюдискажуть • 08 марта 2025
Ответ дляКукарачка
Дякую зо написали?
Кок ви теж пробували? Як було?
Кукарачка• 09 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Дякую зо написали?
Кок ви теж пробували? Як було?
Колись в молодості, менструація не припинялися тоді. Мазало весь час. Це не показово. Зараз Мірена після видалення поліпа і під наглядом
автор Ашолюдискажуть • 09 марта 2025
Ответ дляКукарачка
Мені КОК не зменшуючи крововтрату тому і думаю, чи допоможе мірена..у вас могло кровити ізза поліпа, до речі
Кукарачка• 09 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Це було давно, а може і таке між іншим. Ви в Києві? Можу вам контакт моєї лікарки- робила в неї втручання і моя дочка теж
автор Ашолюдискажуть • 09 марта 2025
Ответ дляКукарачка
Я в Німеччині вже майже 5 років, укр лікарі мене онлайн консультуватися, теж КОК радили.
Тому дякую, але якщо вона онлайн не допоможе, то і сенсу нема
Амелі на мілені• 21 марта 2025
Мне кок помогает от месячных
Ms. При теле• 30 марта 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
А КОК вона не пробувала?
Можливо те, що вам назначили, не підходить саме вам. Нажаль, іноді потрібно пробувати і пробувати. Що у вас з гемоглобіном? З іншими параметрами крові? До кровотеч можуть призводити інші хвороби, і тому, можливо, кок не діє. Наприклад, банальна анемія: кровотечі призводять до анемії, анемія призводить до кровотеч - замкнуте коло. Підіть знову до лікарки, або до іншого.
автор Ашолюдискажуть • 31 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
Так, анемія звісно є.
Але залізо засвоюється.
Коли п´ю, піднімається, і зараз, на фоні кок, анемія мінімальна.
А була дуже сильна.
Мамкиня доця• 16 апреля 2025
Як я вас розумію, сама так відбувалась, ходила на роботу з памперсами .
Мірену поставила 3 роки тому і тільки з нею я почала жити повноцінно.
Є звісно і побічні реакції ,але таке життя як з рясними місячними та шматками які вилітають з постійною анемією, я б знов не хотіла !
Мамкиня доця• 16 апреля 2025
Відбувалась - відмучалась ( т9 виправляє)
Тепер перечитавши всі пости ще хочу додати - ставити мірени зовсім не боляче ,якщо досвідчений лікар.Ставлять одразу після місячних,тобто до наступних вона потроху почне діяти .В мене ще 6 міс після установки мірени були місячні, але вже без шматків ,але майже такі як і дл мірени ( 3 міс) ,а потім поступово зменшувались і зникли ( але буває мазня до 14 днів поспіль, але то таке з щоденною прокладкою )