Ашолюдискажуть• Изменено 12 января 2025
КОК проти сильних КД не діють(. Чи поможе Мірена?
Я вже писала тут колись про свою проблему - КД такої інтенсивності, що вести нормальне життя неможливо.
Робили гістеру - все ок, одна ділянка гіперплазії і все. Аденоміоз.
І от я п´ю КОК з серпня, результату нема(.
Щойно поки дійшла до вани з кімнати, де працювала за компом, протекло аж на носки(.
Чи поможе Мірена? Чи що його робити?
Цікавить насамперед досвід і думки дівчат перименопаузального віку...
Дякую.
Чи поможе Мірена? Чи що його робити?
Дякую.
Трільчиха• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
А ви зразу різницю помітили чи скільки циклів пропили, перш ніж стало краще?
По пачці ледь допила-помирала, тошнота, рвота, мігрені ужасні. А на регулоні цього всього не було, ще й волосся шикарне і шкіра не така жирна була як завжди. Одразу, помітила що не тошнить і голова не болить, так і зупинилася на них. Пмс зовсім не відчувала, ніяких побочок взагалі не було- але це ж індивідуально
СпайдерВумен• 13 января 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ходжу з Міреною вже 4 роки. Місячні не регулярні, із мінімальними виділеннями. Із плюсів- економія на презервативах)!
А тепер -
1. Не можливо збудувати графік початку і кінця критичних днів
2. Нудота, слабке самопочуття
3. І самий важливий фактор, фолікулярні кисти, які проявляли себе за ці 4 роки.
Не рекомендую вам ставити Мірену в таких цілях. Краще займіться лімфатичною системою, пропийте хочаб Лімфоміозот.
А тепер -
2. Нудота, слабке самопочуття
Є випадки вагітності із спіралю.
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Блін...це я не подумала, що її може знести) а у мене такі сгустки, що капець...
Мда.
Але я не уявляю, як працювати, кудись виходити з дому.. ну от щастя що сьогодні неділя. А завтра ж на роботу!
Мда.
Я брала урологические прокладки
Ашолюдискажуть
• 13 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я пила её аналог здесь Джасмин, когда сказала врачу, что в Украине пила Ярину+. Но тут женщинам 40+ прописывают (согласно анализов, конечно) только безэстрагеновые препараты. Эстраген после 40 провоцирует рак, так тут считают
А в моїх він є?
Ось склад
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Ось склад
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
СпайдерВумен• 13 января 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Какие КОК вы пьёте ? Я пью Ярину. Прекрасно она работает. С ней у меня 3 дня скудных месячных.Вернее дни отмены. Без неё, 5-6 дней месячных и очень интенсивных. Мирену ставить не буду. Слишком много на неё негативных отзывов и побочек.
Я джас плюс також місячні швідкі та не болючі
Ашолюдискажуть
• 13 января 2025
Ответ дляТрільчиха
Ага. А інтенсивність як?
Я себе ок відчуваю, але ж толку нуль
Незнакомлюся• 13 января 2025
Ам когда на мирене приходят месячные?
Есть подозрение что врач при установке делала чистку
Мазало месяц
Месячных нет
По узи все киста в яичнике
Ну и сухость внутри задолбала
Мазало месяц
Месячных нет
По узи все киста в яичнике
Ну и сухость внутри задолбала
Не заздріть тьоті• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
А в моїх він є?
Ось склад
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Ось склад
0.15 mg Levonorgestrel
0.03 mg Ethinylestradiol
Да, у вас синтетический эстраген - этинилэстрадиол. В безэстрагеновых в составе только прогестаген
Байрактара• 13 января 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Дівчата підкажіть чи можна КОК у період лактації? Дякую
Колгоспниця• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Мікрогінон
Згадала назву))
Я ці ОК пила ще у кінці 90-х, тоді ще це був вже старий препарат.
У мене теж не ставали меншими кровотечі відміни порівняно з місячними.
Але то у мене були спроби контрацепції.
Мене ще від них нудило сильно.
Точно є більш сучасні препарати.
Не знаю, чи допоможе Мірена. У мене є подруги, у яких стоїть вона і майже немає кровотеч. Але ж і на ОК у них була реакція краща, ніж у мене.
Але то у мене були спроби контрацепції.
Мене ще від них нудило сильно.
Точно є більш сучасні препарати.
Щепотка_совести• 13 января 2025
Ответ дляБайрактара
Скорей всего нет. Гормоны же в молоко попадут. Но лучше обсудить это с врачом.
Триндю-бриндю• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
А КОК вона не пробувала?
Мені КОК допомогли
Поторописька• 13 января 2025
У меня тоже была гиперплазия, тоже были обильные с кусками. Мирена 2 года уже.
Дюймовочка• 13 января 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
А тепер -
2. Нудота, слабке самопочуття
А тепер -
2. Нудота, слабке самопочуття
У меня, автор, была такая же проблема как у Вас, один в один, но разве что КОК не принимала. После гистероскопии поставила Мирену и все, месячные очень скудные, хватает ежедневки , иногда двух. Из минусов , мажет практически постоянно, ставила летом. Но я довольна. Нет этих потопов постоянных и чувствую себя лучше.
Королева ганделику• 13 января 2025
Заливало кошмарно, была Джайдес.Пока не убрала гистероскопией миомы, поставила мирену -теперь мес совсем нет, красота .Но не все гинекологи брались за удаление миом , сложно были расположены , крупные убрали, мелкие возможно остались.Заливало так что из дома не могла выйти, ночью меняла каждые 2-3 часа, сейчас не жизнь а сказка без мес.
Кудряшка Сью• 13 января 2025
Автор, у вас все життя рясні місячні, чи тільки з певного часу почалося?
Зоряний Шлях• 13 января 2025
Автор, у меня тоже такое началрсь. Мне назначили жанин. Помогло. Но добавило кучу проблем. Щитовилка, давление, печень. Это за полгода. Отменила и теперь пробую именно лечить, слодно долго и заморочливо. Бо кок не лечат, они маскируют проблему на время и убивают остальные органы. По протоколу в вашем случае, и в моем тоже, назначают препарат с диеногестом. Это визан.тоже куча побочек. Я пока не стала, попробую привести себя в порядок.
Вам посоветую проконсультироваться оноайн с украинскими нормальными гинекологами. Подобрать препарат и как--то его переслать из Украины, может ехать будет кто-то.
Проверить ферритин и работу желчного и щитовидки. Главное работа желчного и печени.
Тишком_нишком• 13 января 2025
У меня на Лактинете через пару месяцев вообще пропадают месячные.
На разных кок были обильные. Но у меня после 30 пошли мигрени, и кок их усиливали в разы.
Ашолюдискажуть
• 13 января 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Вче життя такі, активні.
Але зараз прям капець. Вони виливаються раптово і бурхливо. Виходить сгусток і з ним потоп. Нова прокладка повна за 15 хв....
Ашолюдискажуть
• 13 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
А які це назви, наприклад? Бо щось мені гугл жодну торгівельну назву не дає.
Зоряний Шлях• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Лактинет, вам выше написали. Но у любого кока есть побочки. Займитесь здоровьем
ЯниЯ• 13 января 2025
Я на визане - эндометриоз. 1,5 года. Месячных нет. Состояние отличное. Ни боли,ни мазни..матка спит, эндометриоз уходит. Результаты отличные.
У знакомой на мирене были жуткие кровотечения, итог чистка всего.
Зоряний Шлях• 13 января 2025
Ответ дляЯниЯ
Как с весом на визане?
Бандитка Сью• 13 января 2025
Автор, вам всё же лучше проконсультироваться у врача, должна же быть причина вашей проблемы. Мирена ставится по показаниям. У меня стоит уже вторая, месячных нет совсем. Привыкала около месяца без особых проблем. Вытащила одну, сразу поставила другую, месячные не пошли. В первые пять лет во время месячных были едва заметные выделения.
У всех индивидуально.
Котогосподиня• 13 января 2025
Ответ дляБайрактара
В інструкції написано, що заборонено годуючим мамам.
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 января 2025
Автор, у меня нет обильности, но я на мирене.
Изначально были проявления гиперплазии, пила жанин. Нормализовалось. Через время поставили проявления аденомиоза. Поставила Мирену. Менструация крайне скудная, но по 10 дней. Первые 2-4 дня что-то там еле еле подмазывает, потом 2-3 дня еле кровит, потом ещё пару дней незначительная мазня.
У подруги заливало, гиперплазия. Ее почистили и поставили Мирену. Все равно заливало. Тогда назначили на несколько месяцев спираль+кок. Нормализовалось по итогу.
Ещё у знакомой такие же проблемы, как у вас. Обильность ушла с миреной, но осталось мазня по 14 дней.
Консультируйтесь.
Сил вам решить эту проблему🙏🙏🙏
Консультируйтесь.
Сил вам решить эту проблему🙏🙏🙏
Магиня• 13 января 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ам когда на мирене приходят месячные?
Мазало месяц
Месячных нет
По узи все киста в яичнике
Ну и сухость внутри задолбала
Мазало месяц
Месячных нет
По узи все киста в яичнике
Ну и сухость внутри задолбала
Ви пишете несинітницю, яким чином лікар зробила чистку. Чистка це аналог гістери (по типу РДВ) під наркозом. А Мірену просто в кріслі ставлять.
Дуболом• 13 января 2025
Мені мірена допомогла. До мірени на ніч навіть пелюшку на постіль клала, бо лило жах як. Як згадаю, вся постіль у крові, вся нижня білизна у крові. На вулицю боялася виходити, бо лило як з відра. Вже 2гу Мірену поставила. З першою була звикання десь місяців 3, потім спокій в краса)
Дуболом• 13 января 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ам когда на мирене приходят месячные?
Мазало месяц
Месячных нет
По узи все киста в яичнике
Ну и сухость внутри задолбала
Мазало месяц
Месячных нет
По узи все киста в яичнике
Ну и сухость внутри задолбала
Якби вам робили чистку, ви би від болю верещали на тому кріслі
Полюю на дрони• 13 января 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Що вам назва скаже? Я вже в ліжку, назва з голови вилетіла.. гоніте... гоню, гоню.
Я про Мірену питаю, внікайте в суть.
Пролечите воспаление и поставьте мирену,