ЛюбимаЯНЬ• 13 января в 05:21
Що на ваш погляд означає "жіноча мудрість"?
Що зазвичай мають на увазі під фразою "мудра жінка"?
Ошеламиссимо• 13 января в 05:32
Почему-то все считают мудрой женщину, которая закрывает глаза на измены, ради детей-семьи-работы-финансов-хорошей размеренной жизни. Это не мудрость.
Кондуктор трамвая• 13 января в 05:34
Мудрость в том, чтобы мужчина делал то, что хочу я, но при этом думал, что этого хочет он
Кондуктор трамвая• 13 января в 05:34
Ответ дляОшеламиссимо
Какие странные у вас ’все’
Ms. Dolly• 13 января в 05:39
Типа, как в поговорке про голову и шею. Что мужчина- голова, а жена- шея, куда повернется, туда и выйдет)
Птица секретарь• 13 января в 06:59
Ага. Ще є ’жіноча сила у слабкості’. Це все типу, ну що поробиш, ну недолюди ви, то ж має у вас існувати якась ’жіноча мудрість’, бо просто рівними і розумними людьми, як чоловіки, ви бути не можете. От і вся ’жіноча мудрість’.
Папина дочка• 13 января в 08:05
Ответ дляОшеламиссимо
Да, тут так называют терпилу
Витворунка• 13 января в 08:30
Ответ дляПапина дочка
Да, тут так называют терпилу
Нет, тут только постоянно говорят, что тут так называют терпилу. По факту ни разу оно не звучало)
спальное место• 13 января в 08:40
Ответ дляОшеламиссимо
Все
Грушки-яблочки• 13 января в 08:58
як на мене, мудрість - це здатність отримати від життя те, що людині потрібно і що робить її щасливою, не порушуючи моральні і власні принципи, не шкодячи при цьому нікому нерви і не псуючи життя:). А якщо щось отримати неможливо, прийняти цей факт і теж почуватися щасливим/щасливою. мудрість часто вимагає терпіння і приймання - але вже точно не кривди від інших. в дитинстві я застала при житті прабабусю. вона посміхалася дуже і дуже часто, випромінювала любов і турботу про усіх, хто був поруч - вважаю, то була мудра людина, яка в кінці життя отримала те, що завжди хотіла і мріяла (дім, повний онуків і правнуків), незважаючи на дуже і дуже важкі роки життя. пронесла через все життя тепло, не зачерствіла і не була зла на весь світ (а було за що). якось так.
Ганцю в кєдах• 13 января в 09:04
Ответ дляПтица секретарь
Знаете, я со вторым мужем очень хорошо прочувствовала вот эту ’силу в слабости ’. Какое счастье быть ’недолюдем ’ - я ни разу тяжёлую сумку не подняла, ни разу на СТО не заехала. При этом я не безрукая домохозяйка - я руководитель отдела и много работаю. Но я очень замахалась в первом браке все делать самой. Я до сих пор поверить не могу, что есть кому встретить меня с поезда. Первому мужу такой бред в голову не приходил- я ж сильная, что я сама не допру себя с вещами?
Пригощаю кашею• 13 января в 10:13
Мудрая женщина знает, что в жизни главное, а на что можно не обратить внимания.
Птица секретарь• 13 января в 12:15
Ответ дляГанцю в кєдах
Ми з вами про різне.
ЛюбимаЯНЬ
• 13 января в 14:54
Ответ дляКондуктор трамвая
А можна якийсь приклад? Просто мені здається, чоловіки не такі дурні, що не можуть відрізнити власні бажання від бажань жінки
Кондуктор трамвая• 13 января в 23:46
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Про дурних не знаю, не общалась. Для тех, с кем общаюсь я, мое желание это- их желание