Фима Собак• 13 января в 11:36
Підкажіть по дитячому садку
Ясельна група - це який вік (від/до);
Як там з годуванням дітей, теж не допомагають?(ну тобто якщо дитина сіла снідати і сидить, - їй не беруть ложку і не годують? Виключно самостійно?
Перший день зі сніданком повела, спитала що там - там вівсянка з «джемом»😳, но ладно, хай баде джем. Я вдома 70% сніданків даю вівсянку з поре з магазина+творог/яйце. Все до крихти з‘їдає.(тобто сніданок +- як вдома давали). Дзвоню питаю в 11 ранку, каже адміністраторка що ні, не захотіла. В 12 вже на обід ідуть (обід вона весь минулий тиждень вже лишалася, їла);
Тобто питання які вимого до дитини 2х років по самостійності харчування? Дякую
І як треба мені ставитися - не поїла то хай, поїсть в обід?
Завтра вдома погодую(
Садок приватний, но група з дітей 3-4 роки плюс 4 малявки (не набрали малюків, зробили змішану групу)
Завтра вдома погодую(
Ответ дляФима Собак
Наш?
А як має бути
Розумієте, я питала. Поки лайтово - чи не нудно там малюкам і чи є у них якийсь інтертеймент.
Адміністраторка каже звичайно є - є і музичні заняття, і малювання і те , і се. Але ж я сама особисто нічого не бачу. От єдине що застала коли привела - англійська.
І ще не подобається що не виходить поговорити із вихователькою - що добре, що недобре, як дитина веде себе, що робить. Виховательки зайняті. Воно то зрозуміло, 14 дітей. Але як бути?
А як має бути
Я могу рассказать как у нас. Есть меню на неделю и выбор (суп/борщ, гречка с котлетой/пюре с битком, сырники/панкейки итд), есть расписание занятий и они по возрасту ребенка и ребенок приносит каждый день из садика свои работы).
Есть сама структура дня, что за чем дети делают.
Когда я забираю дочку, то с каждым родителем воспитатель коротко общается и рассказывает про важные моменты.
В пятницу я получаю в вайбер фото и видео за неделю.
Ответ дляФима Собак
Ну в порівнянні з періодом прикорму.
Моя пошла в 2.3 и на пол дня и я считала, что это очень маленький ребенок и никаких требований не выдвигала к ней. И запросто воспитатель докармливала и помогала разрезать тот же биток.
В 5.6 я считаю её большой и вопрос прокормить воспитателем не стоит.
Обнимашкина• 13 января в 12:04
Ответ дляФима Собак
Я не про «пхать» а про спробу просто. Щоб сіли і спробували дати. Ну, щоб була спроба)
А воспитатели что говорят?Просите,чтоб пробовали докармливать,а то я не поняла они пытаются или нет
Щебетушка• 13 января в 12:35
Ответ дляФима Собак
А як саме вони покажуть?
Я ж привожу, і маю піти..
Ввечері питайте. Запис заняття. Що по розкладу і що реально провели.
Фима Собак
• 13 января в 14:04
Ответ дляSo_so
Тільки що забрали
Був скандал
Дитина ася заплакана якась. Не поїла.
Сказали що годували, помогали
Спитала що дитина робила протягом дня, кажуть оно розклад занять. Подивилася, запитую знов - що робили на образотворчому мистецтві. «Вам вихователька розкаже»
Прийшли діти з їдальні, розказали що вона нічо не поїла і все. Ми були з чоловіком, почали іі вдягати додому, вихователі ноль - лише «беріть піжамки і ідем спать», а ми самі по собі. Потім кажемо самі - як справи. Знов про їжу. Кажу - я це зрозуміла. Але що дитина в цілому робила. Каже - іі не можна так надовго, вона ще не спілкується з дітьми , вона ходить щось-десь сама по собі..треба довше адаптація.
З приводу адаптаціі взагалі неясно. Ми привели понеділок-вівторок дві год, без ніякої їжі. Ср чт пт з обідом, це три год.
Сьогодні з нового тижня привела також з обідом і додому, але ще додала сніданок. З 9 до 13, це 4 год.
Мені кажуть що ми «кинули дитину», що вона неадаптована , туди сюди (той тиждень, коли три деі з обідом, вона їла, казали). Тобто я з упевненістю що все ок, додала ще годину і ще одну їжу.
Ще нюанс. З сьогоднішнього дня ми заключили договір. Що це означає: зараз у нас 9000грн/міс з 8 до 13. (З можливістю водити і по менше год у разі «катаклізмів» і откатів, ясно)
Тобто зараз все в цю суму входить
А тоді ми платили 200грн/год, плюс їжа 110, максимально 710 за «день»
І вони наполягали саме на «адаптаціі» без договору. Але ми не зрозуміли що конкретно змінюється, якщо дог ти заключив, а час не збільшуєш поки дитина ще стресує. От сьогдні погано було, завтра знов поведу з 9:30, без сніданку).
Питию ЩО ТАКЕ алаптаці, які заходи проводяться щоб допомогти дитині - ніякі.адаптація , якия зрозуміла, це просто форма оплати - без договору і готівкою.
Був скандал
Дитина ася заплакана якась. Не поїла.
Сказали що годували, помогали
Тобто зараз все в цю суму входить
Фима Собак
• 13 января в 14:11
Ответ дляSo_so
Я не розумію фразу «вона ще не спілкується з дітьми, ходить собі сама»
Що це таке? Да вона жодного разу не відмовилася коли дістажш фаоби, пластиліни - і сидиш із нею щось робиш - від заняття цим.
Треба ж підвести іі, сказать давай помалюємо, давай зліпимо крокодила..
Вона одна там новенька🤷♀️тобто адаптація якась на самотьок.
Фима Собак
• 13 января в 14:39
Ответ дляОбнимашкина
Та в тому і проблема. Я сама нічорта не розумію
Забирала на тому тижні - вони вийдуть носа з групи висунуть, дотчгнуться до ручки дверної і зачиняють групу. Перед носом. А ми з дитиною просто у роздягальні - вділися і вийшли🤷♀️
Фима Собак
• 13 января в 14:51
Ответ дляSo_so
Коротше я намагаюся не робити з дитину типу особливу і щоб до неї вся увага була. Але факти лишається фактом, спочатку вони казали да, ми таких малих беремо; да, всі спершу плачуть (зараз кажуть ви на початку плачущу дитину лишили). Потім три дні ср-пт я вже без плачу приходила і мені казали що і наберуть у разі чого; і що поїла обід гарно, казали.
А тепер «треба було довше адаптаціі» , а чим ця адаптація у них відрізняється від відвідування в рамках договору, я так і не знаю.час той же, режим той же. Не вийшло поснідать, ну тотне водитиму поки значить снідать. Вихователька якусь катастрофу з цього зробила.
Ответ дляФима Собак
А сколько лет ребенку? Это важно
Фима Собак
• 13 января в 15:25
Ответ дляSo_so
А сколько лет ребенку? Это важно
Зараз 2 роки 5 міс. 17го числа 2.6 вже
Проситься до туалету, ість все, виключень практично мало. Сама не їсть, бо я годую, но іноді просить їсти виключно сама, ясна річ вміє сама. Вдягатись не вміє. Роздягтись вміє. Росте одна, братиків сестричок нема. На майданчику я тоже не скажу що прям грає з дітьми. Сидять у пісочниці - всі окремо щось будують; на качелі я катаю, інші діти не залучені. Вдома заняття - я. Без інших дітей. Це іі перший колектив. Вона сама кажуть ходить. Як ауттіст сама, чи що. Странна вихователька. Особливо англ мова мала бути цікава дитині, щоб вона сіла за стіл і слухала. Очікувано що пішла собі щось цікавіше шукати
Фима Собак
• 13 января в 15:29
Ответ дляSo_so
Моя пошла в 2.3, к этому времени она везде ездила, летала, бывала. Хорошо взаимодействовала с людьми, включалась сразу в коллективные занятия (все танцуют, она подбежала и повторяет), могла коротко рассказать о проблемах (развернутая речь появилась в 3 года только).
Моя не літає, їздили по Укр но вога мала була. А так - домашня. Є два хлопчики друзі, інколи в гостях гралися. Но вони з пелюшок «знайомі», знають імена, грають радом в машинки умовно. Не прям кожний окремо. Якось разом.
Ну от я задаю питання - на фізкультуру іі брали? Каже - ну так, вона ходила , це на другому поверсі. (І?)
Але це розмова з адміністраторкою. Вона там не присутня, що з неї взять. А вихователька оце або двері зачиняє перед носом як ми додому вдяаємся, або от сьогодні взагалі зі звинуваченнями накинулася , я і не запитала за ту фізкультуру
Фима Собак
• 13 января в 15:30
Ответ дляSo_so
Тому для мене нові чужі люди це в принципі в новинку. Коли перший день привели, тоже таке було: віддавайте і уходьте, ми все знаємо/все уміємо тут самі.
Ответ дляФима Собак
Очень недружелюбный садик по Вашему описанию.
Фима Собак
• 13 января в 15:53
Ответ дляSo_so
Як Ви розумієте цю «адаптацію»?
Може це я якось сама собі придумала, що це сукупність педагогічних заходів, спрямована на залучення дитина до колективу дітей і до вихователів.
Це що - самостійне «вклинення» дитини до садка?
І поки сама не освоїться , адаптація не пройдена? І ти водиш дитину туди-сюди тижнями (по годині в садку, умовно)?
Фима Собак
• 13 января в 15:56
Ответ дляSo_so
Просто вони кажуть що справа у договорі
А адаптація - на карман готівкою***
Що ви мол не поводили «на адаптацію» от вона і не стала їсти (сьогодні саме перший день в рамках «договору»………)
А різниця? Договір то договір, це абсолютно не є моє приведення дитини на повний час по договору. Все лишається так само - не вийшов от сніданок, значить снідає вдома весь цей тиждень🤷♀️, і потім буде через тижд спроба номер два
А адаптація - на карман готівкою***
Фима Собак
• 13 января в 16:00
Ответ дляSo_so
Справа так, у грошах
Так я 710 грн на 5 днів помножити, платила б. Це 3550
Помножте ще на 4(весь місяць пн-пт) це 14200.
На алаптаціі ніякого особливого відношення нема до дитини, все як всі.
А договір - це 9000грн, хочеш з 8 до 13, хочеш з 9 до 10
То що вони під цим «не поводили на адаптацію» мають на увазі? Ви можете зі сторони мені ткнути пальцем в різницю (для дитини)?
Фима Собак
• 13 января в 16:02
Ответ дляSo_so
Я лише офіційно уклала наші стосунки між клієнтом і закладом, і на мою думку це абсолютно нічого не змінює для дитини…
Ответ дляФима Собак
У нас в садике такого нет, поэтому мне сложно сказать. Адаптация это первые пару раз я её га 2 часа водила. На отношение к ребенку не влияло.