Криниця щастя• 13 января в 13:31

Почти все, что я знала о муже, оказалось враньем

Мы в браке два года + год встречаний. На этапе знакомства, как и все, рассказывали о себе. И вот оказалось, что больше половины из всего, что муж мне тогда говорил - это было его вранье. Да, кто он, семья, работа -- это правда. Но про жизненные ситуации, про его поведение в разных ситуациях, про его прошлый опыт в жизни, в том числе в личной - все, что помогало мне сформировать о нем мнение, обо всем он сочинял. Он совершенно не такой хороший, каким казался. И вообще теперь ощущение, что не знаю, с кем живу. Не знаю, что делать. Вы бы ушли из-за такого? Или закрыли глаза?
автор Криниця щастя • 13 января в 13:50
Ответ дляСундучок с каникулами
Обставини змінилися, а він такий який і був. Знімати рожеві окуляри, довго вдавати з себе іншу особистість майже не можливо.
Тут не те що він змінився. Він до мене ставиться добре, як і на початку. Але дані про нього змінилися
мадамГрицацуева• 13 января в 13:50
Ответ дляКриниця щастя
Ну, например, говорили о работе. Как получил должность. Говорил, что все происходило так и так, трудом и упорством. С примерами, что сделал, как решил задачу, что кому сказал - с мельчайшими подробностями, которых не было на самом деле. А на самом деле - подставил человека.

Говорим о помощи семье. Болел член семьи. По рассказам он договаривался за лечение, все покупал, возил везде человека (даже указывается куда). На деле - вообще не участвовал в лечении и даже не звонил

Про бывших. Ни разу якобы не изменял первой жене. Ну тут побанальнее, но конечно же изменял. Никогда типа не спал ни с кем из круга своих друзей - на самом деле пере*рахал всех подруг и даже девушек своих друзей

И еще разное
в общем тут все совсем печально, не мелочи отнюдь, человек дерьмо
автор Криниця щастя • 13 января в 13:51
Ответ дляМетелик
Це може бути патологічною брехнею як психічним діагнозом. Якщо є підозра, що він брехав не усвідомлюючи і можливо навіть вірячи в свою брехню - то тікати і не народжувати дітей ні в якому разі
Ні, він якраз брехав дуже усвідомлено. Мета - здатися кращим
Тирамісу на терасі• 13 января в 13:53
Ответ дляКриниця щастя

И еще разное
О лучше уходить от такого. Дальше он вам такую подлость учудит. Значит и вам тоже врет
Тирамісу на терасі• 13 января в 13:54
Ответ дляКриниця щастя
Ну правильно, чтобы вас впечатлить и заарканить. Самое смешное, они считают что не врут и верят в данный момент в свое вранье
Редиска Я• 13 января в 13:57
Так було з другим чоловіком, але, крім простих побрехеньок, виліз ще кримінал. Тікала аж бігом. Загалом, витратила на нього півтора роки свого життя. Добре, що дітей не було
Сундучок с каникулами• 13 января в 13:59
Ответ дляКриниця щастя
З приводу одної ситуації може бути кілька різних думок. Я ж не знаю що він Вам розповідав. В мене є друі дитинства, які заснували спільний бізнес, а потім розісралися всмерть. Один з них всім розповідав що його партнер розтратив спільні кошти, другий ніяк не коментував, а через роки ми дізналися що в нього тяжко захворіла дитина, потрібно була велика сума і то терміново, він запитав у свого партнера, чи може взяти в борг спільні кошти, той дозволив, а через тиждень почав вимагати негайно повернути. Скандал, по факту, той другий скористатися ситуацією щоб віджати бізнес собі. Хто падлюка? А всі думали що то перший непорядний. Так що.... хто зна
НЛОша• 13 января в 13:59
Ответ дляКриниця щастя
Вы знаете ответ сами, этот человек пустышка.
Спішу - перекидаюсь• 13 января в 14:00
Ваш чоловік виявився лайном,навіть не знаю що може змінити думку про нього
Редиска Я• 13 января в 14:01
Ответ дляvisiоп
А как это? Ну вот он вам рассказывает, что любит животных, уважает женщин, не пьет, театрал и литературовед. А в жизни - тут пнул собаку, там обозвал и толкнул соседку, постоянно пьяный, в театр не хочет и не знает ни одной пьесы, ни разу не видела с книгой и тд. И так сразу же видно, что все врал, еще на этапе знакомства.
Та ні, це ж елементарне все.

Із стандартного: не бачу дітей, бо колишня-сука не дає. А вона не дає, бо він мало не вбив її під наркотою.
Представляв коханку своєю співробітницею, ми з нею товаришували - не прям подруги, а так, приятельки. Колишня коханка, яка дійсно була співробітницею, підстерегла мене якось під під´їздом і розказала.
Форсия• 13 января в 14:03
Ответ дляРедиска Я
Та ні, це ж елементарне все.

Так может она и врет, чтобы вам нагадить.
автор Криниця щастя • 13 января в 14:04
Ответ дляРедиска Я
Та ні, це ж елементарне все.

О так, в мене теж колишні коханки практично рекомендовані в якості подруг. Якби я знала, що він з ними спав, не запрошувала б за спільний стіл. Гидко якось
Кондуктор маршрутки• 13 января в 14:06
Ответ дляКриниця щастя

И еще разное
Як про мого кума....один в один, так любить розказати, як він ногами двері відкриває, як всім все допомагає, а наспарвді лиш піз...
Редиска Я• 13 января в 14:07
Ответ дляvisiоп
Ні, все правдою виявилося. Я потім почала зіставляти факти, якісь нюанси. Просто тотальна брехня. Навіть про роботу - і про ту брехав. Типу інженер-розробник топології плат, а виявилося, що його звідти поперли - коли ми одружилися.

Це давня історія, я у 2008 від нього пішла.
Стрибну в гречку• 13 января в 14:10
Ответ дляКриниця щастя

И еще разное
Оййойой... Це жесть. Співчуваю вам. Надіюсь, ви з цим покидьком ще не маєте дітей?
Кондуктор маршрутки• 13 января в 14:11
Ответ дляКриниця щастя
Мій не брехав, просто не показував мені свою жадібність, коли почали жити спочатку це виглядало як економія, з мене робили дуру, що я не економна, що я поху..стка, що всі нормальні люди їдять прокісший суп, миються раз на тиждень, носки штопають, труси не перуть щодня, що я не економлю, можна не стригтися, не фарбуватися, економити прокладки, записувати, що їла за день, у мене коси дибом вставали, але з мене вся рідня робила дуру, що я не економна, розходую воду, миюсь щодня, перу труси щодня....от де страшно.
Форсия• 13 января в 14:12
Ответ дляРедиска Я

Ну у меня второй муж. Конечно все они врут по мелочам, стараются предстать в лучшем свете. Впрочем, как и мы, женщины.)) Но как у автора или у вас, это уже конечно серьезно, такое ненормально.
Диви яка я пава!• 13 января в 14:13
Ответ дляКриниця щастя
Именно сам факт вранья, что из меня делали дуру. Чувство, будто вышла замуж путем обмана (знала бы правду - не связывалась бы с ним)
У меня была такая история. Замуж, я не вышла правда, внутренне что-то останавливало. Но, божечки, сколько там было вранья. Самый треш-это история про его ребенка, которого сбила машина и поэтому у него нет денег теперь.
Диви яка я пава!• 13 января в 14:13
Ответ дляКриниця щастя
Автор, нужно четко понимать зачем он это делает. Потому что это может быть психическим заболеванием(
Редиска Я• 13 января в 14:17
Ответ дляvisiоп
У мене перший був фантазер, але такий, по-доброму. Зазвичай, все роботи стосувалося - який він герой-памагатор, як на ньому все тримається.
Але це було швидше смішно, ну і не шкодило нікому. У стосунках він навпаки, був абсолютно чесним, з усіма своїми жінками та коханками.
мимАпроходила• 13 января в 14:32
Ответ дляСундучок с каникулами
Після 20 років - це вже вікові зміни, буває, але не критично, ми всі старіємо
Какие возрастные изменения под 40?
Дама-мадама• 13 января в 15:45
Ответ дляКриниця щастя
Як ви дізналися про всі ситуації в подробицях?
Лялькодзьоб• 13 января в 15:49
Ответ дляКриниця щастя
Це теж може бути ознакою паталогічної брехні.
Зверніть увагу чи не бреше він про деякі факти тим близьким, які 100% знають правду.
Бо ціль - здатися кращою, але при паталогічній брехні людина вже саме в це починає вірити. Моя родичка така і проблема в тому, що вона навіть нам родичам дофантазовує ті факти, яких не було, а ми то пам´ятаємо реальність. Наприклад, що її чоловік 10 років був паралізований і вона його доглядала, а насправді він ще за кілька днів до смерті власними ногами прийшов до мене на день народження. Чи про декілька вищих освіт, хоча не має жодної вищої. При цьому вона точно мала б розуміти, що я була свідком тих подій і мені можна не брехати, тому це таки діагноз.
І вона не зі зла таке робить.

2) Розумію, що багато фактів, де щось не так, тому ймовірно, що чоловік таки бреше.
Але загалом ще може бути варіант, що інша сторона теж не всю правду каже і пам´ятає ситуації по іншому.
В мене батьки ще без маразму, стосунки в нас близькі і хороші, інших дітей не мають (це я до того, що нема інших спадкоємців), але їм чомусь вигідно забути, що допомагала їм в будівництві житла - і просто так гроші давала, і позичала (зрозуміло, що не віддали, але я й не очікувала), і купляла щось, але вони щиро цього не пам´ятають. Навіть унітаз, на який я рік тому давала кошти, кажуть, що купили самі на свої гроші. Словом все самі-саменькі, ніхто не допомагав. І це не меркантильність, їм чомусь важливо себе піднести в світлі таких собі мучеників-трудяжок. Я іноді себе справді дурою почуваю, бо ми однакові події по різному пам´ятаєм, вже казала, що записувати все буду.
І ще не один приклад маю, коли оточення все бачить по різному і обидва опоненти праві.
Тому в таких випадках, як допомога у лікуванні чи кар´єрне зростання все справді може бути не однозначно, але із зрадами навряд.
Синиця у спідниці• 13 января в 16:01
Ответ дляКриниця щастя

И еще разное
Всегда говорю тем, кто выходит замуж за того, кто был в браке:’ звони жене и спрашивай , почему ушла’. Ей уже врать смысла нет.
4есотка• 13 января в 16:03
Тікала, далі буде гірше.
Мій скинув маску через 20 років - відчуття бруду, як лише згадуючи, що він батько моїх дітей і був моїм чоловіком, наче чужу брудну білизну з себе не можу скинути.