Айболитная• 13 января в 14:28

Визначаюсь з кольором кросівок на весну

Дівчата, за які проголосуєте? 💝
Результат:
вже голосів: 83
55 (66.27%) 1
28 (33.73%) 2
Грушки-яблочки• 13 января в 14:30
ви бачили їх вживу? вони дуже важкі
автор Айболитная • 13 января в 14:31
Ответ дляГрушки-яблочки
ви бачили їх вживу? вони дуже важкі
В мене є чорні, мені дуже зручно в них)
Кашка-маняшка• 13 января в 14:34
Особисто собі б шукала щось світліше, а вам який більше подобається ?
Кокосиха• 13 января в 14:35
А білі де?) Я за них
Ядвига Юсьлегко• 13 января в 14:39
Ответ дляГрушки-яблочки
ви бачили їх вживу? вони дуже важкі
Не дуже вони й важкі, проте неймовірно мʼякі та зручні.
автор Айболитная • 13 января в 14:39
Ответ дляКашка-маняшка
Мені перші, але я сумніваюсь що вони не будуть надто темні для весни/початку літа, а другі якраз як треба, але не вистачає більш насиченого рожевого 🤔
автор Айболитная • 13 января в 14:39
Ответ дляКокосиха
А білі де?) Я за них
Білі вже є)
Ядвига Юсьлегко• 13 января в 14:40
Ответ дляАйболитная
Перші. З другими замучитесь з поєднанням кольорів. Ці зелені деталі все одно будуть фонити акцентом. Ще й коричнево-руда підошва. Забагато кольорів для вдалої комбінації з одягом, щоб усе виглядало гармонійно.
Уходя дверю не хлопать• 13 января в 14:44
А як Ви плануєте за ними доглядати? В мене є пудрові, то зчасом стали брудно рожеві. І ніякі пінкі їх не беруть. Мусила купувати фарбу. Змучилася їх фарбувати і колір вже не той.
автор Айболитная • 13 января в 14:47
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Насправді навіть не подумала про це, в мене завжди були або білі, або темні, ого, як шкода…
І губки для замші теж до одного місця ?
автор Айболитная • 13 января в 14:49
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я ось в таких кольорах одягаюсь, наскрінила з тт, наче непогано виглядають, але сумніви всеодно
автор Айболитная • 13 января в 14:53
З першим знайшла такі відео, при денному освітленні світліші, але всеодно чи буде це актуально навесні?
df364tye3• 13 января в 14:53
первые по солиднее ,,,
вторые через чур детские ,,,
df364tye3• 13 января в 14:57
Ответ дляАйболитная
здесь, большой размер похоже и розовые хорошо ,,,
если как на фото стройная не короткие ноги , большой размер, лучше розовые ,,,
если маленькая ножка и вы пухленькая будете как ребенок ,,,
автор Айболитная • 13 января в 15:00
Ответ дляdf364tye3
Щось в цьому є, ви праві, я середнього зросту 165/38,5, більше до стрункої, поїду на вихідних пошукаю їх в офлайн магазинах, але перші впевнена що не знайду, я так зрозуміла колір чи новий, чи рідкий, навряд їх завезуть до нас
автор Айболитная • 13 января в 15:01
Всеодно питання відкрите з першими, колір дуже подобається, але так мало фото та відео що я не розумію які вони вживу будуть 🫣
df364tye3• 13 января в 16:54
Ответ дляАйболитная
мне кажется 38,5 будут детсковатыми ,,,
если вам от двадцати лет , как то несуразно будет ,,,
темные солиднее, универсальней , но вам решать ,,,