Кондуктор автобуса• Изменено 13 января 2025

Девочки, давление, пишу вам, бо больше нет с кем советоваться

Девочки( пишу постоянно с этим давлением сюда потому что вы тут опытные, умные женщины, многое знаете и много можете поделиться.
Что делать в моем случае давление скачет причём прилично, то 132 на 100, то 127 на 97, то 122 на 83, потом опять 125 на 95, то потом 119 на 92 что тоже высо ко для верхнего сильно. А это вот меряю 134 аж на 99((( это какой то кошмар просто. К кому с таким можно обратится? К кардиологу хотела записаться запись ближайшая аж на пятницу, а я уже боюсь что оно такое приличное то что будет вечером (((
Может ещё к какому то врачу можно, или вы сможете подсказать кого то? Мне очень и очень страшно.
автор Кондуктор автобуса • 13 января 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Автор, если серьезно чухайте к семейному.
Мужу сегодня кардиограмму сделали, назначили узи щитовидки и почек и кучу анализов крови. Это все семейный делает
У меня нету семейного,переехали недавно в новый город, когда надо было ходила просто к узким специалистам
Пишу, не читаю• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну так заведите, с вашей то тревожностью. У нас декларации в частной в ЖК, очень удобно. Позвонил и через полчаса нашли окно
Шумелка Мышь• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Капец это и страшно (((((((
Діастолічне значення у тиску підвищене. Але приводу панікувати немає.
До кардіолога можна звернутися і до приватного медично центру. А також потрібно щось робити з тривожним синдромом. Чим частіше будете вимірювати тиск, буде тонометр видавати різні показники. Підвищене діастолічне значення тиску пов´язане з Вашим страхом і тривожністю.
Сірничок• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Простите, а что вам до моих тем? Ну не нравится вам, я вас бешу, раздражаю просто не заходите в мои темы и всё. Зачем вы читаете их?
За останні кілька місяців було дві теми коли люди описували свої симптоми, порадниці говорили, що то інсульт і люди швиденько зверталися до лікарів. Швидше потрапили до лікарні, швидше лікування, менше наслідків. Оце ось допомога форумчанок.

А з вашими бредовими темами вже не знаєш серйозно людина звертається за порадою і допомогою?
Чи просто хернею страждає як ви🤦

Якщо дійде до інсульту то ваша вина буде в тому...
Ответ дляСірничок

Чи просто хернею страждає як ви🤦

Ну не пугайте пожалуйста меня этим инсультом мне и так страшно, я тогда ещё приписываю и больше накручиваюсь((
Тектологиня 80lv• 13 января 2025
Есть такой доктор - терапевт. Он бывает в таких домиках - поликлиника называется. Вам нужно прийти к этому человеку в белом халате, он припишет такие круглые (иногда овальные) белые (бывает и другого цвета) штучки - таблетки. И вам полегчает.
Ответ дляШумелка Мышь
Ну я была у кардиолога она назначила успокоительное мне и если свыше 140 андипал и всё
Кардиограмм сдать сказала когда запишусь
Сірничок• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
А взагалі не правильно ви робите.
Перш ніж писати тему треба як ваша подруга по нещастю придумати собі діагноз. Так щоб гарно звучав. А ще бажано загуглити симптоми. Даю підказку - там завжди рак.
Бритоножка• 13 января 2025
Ответ дляХома з пастою
Это вообще то мой кроль
А скільки він важить?
Такий на вигляд міцний, з м´язами.
Сірничок• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви приймаєте ліки? Як довго?
Ответ дляСірничок
Ви приймаєте ліки? Як довго?
Четыре дня пила успокоительное не помогло вообще, сегодня не пила ещё
Только капли карвелис
Хома з пастою• 13 января 2025
Ответ дляБритоножка
А скільки він важить?
Такий на вигляд міцний, з м´язами.
Не знаю сейчас, был 3900, если уляжеться на напольных весах-побдю
Всім шампаньського• 13 января 2025
Ответ дляСірничок
Ну як? Ось нещодавно, сьогодні...
Але вона клянеться, що вона не та пришиблена😁
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3663271
Збір типухворих
Сірничок• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Только капли карвелис
Тобто за чотири дні ви чекали дива?
А не дочекавшись вирішили не пити взагалі 🤦

Заспокійливі на травах? Який препарат?
Товари з Європи• 13 января 2025
Тиск нормалізується від щоденної ходьби,у мене так було,тиск не високий і боліла гова але не кожен день.В мене робота сидяча довела до такого стану,як тільки додала регулярні прогулянки-тиск нормалізувався і це без прийому ліків.
Не гоню• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Вы не представляете, но я даже с постели не могу встать, я боюсь лишний раз чтобы давление не повышалось(((
Автор ,я бачу майбутне,вам треба відключити совнтчіцу і ваш тиск прийде в норму
Ответ дляСірничок
Тобто за чотири дні ви чекали дива?

Заспокійливі на травах? Який препарат?
Бафазол и карвелис, последний на травах
Ответ дляНе гоню
Ви серйозно чи жартуєте з мене?
Ответ дляТовари з Європи
И у меня работа на дому, несколько месяцев вообще из дому раз/два в неделю могла выходить
Сірничок• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Бафазол и карвелис, последний на травах
Це не анальгін який діє через 15 хвилин.

Ваші ліки приймають тривалий термін.

Ось це з інструкції Бафазолу
’Ефект лікарського засобу розвивається на 5–7 день лікування. Максимальний ефект досягається наприкінці 4-го тижня лікування’

А ви на четвертий день хочете вилікуватися?
Шумелка Мышь• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви у поліклінуку до кардіолога ходили?
У приватному медичному центрі кардіолог під час консультації зробить ЕКГ, а деякі кардіологи і УЗД серця під час консультації.
Белоснежко• 13 января 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Кто-нибудь, отключите интернет Автору.
.... краще тонометр викинути або розбити
Белоснежко• 13 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Надо чаще измерять! Каждые 15 мин!
і бажано на шиї
Белоснежко• 13 января 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
+1. а назва їм - пурген, універсальні ліки від усього у випадку автора
АдеКВАтная• 13 января 2025
Ответ дляТовари з Європи
Не високий - це який?
Мармизунька• 13 января 2025
Автор, якщо не секрет. Скільки вам років?
Ответ дляIrayaIra
Мармизунька• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Бафазол и карвелис, последний на травах
Велика помилка писати назви препаратів в цьому дописі. Не беріть гріх на душу.
Ответ дляIrayaIra
Та мене ж спитали, я відповіла
Чому гріх?
Мармизунька• 13 января 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
А день циклу?)