Daimyo• 14 января 2025

Нікуди мабуть потратити

Або присвоїти кошти хочуть, щоб на установку відеокамер списати.
За Черніговом стежитимуть сотні відеокамер з системою ШІ.
Ці камери стежитимуть за подіями в усіх публічних місцях Чернігова.
Їх встановлять коштом місцевого бюджету.

Краще б щось важливе для ЗСУ придбали, а не на камери з ШІ витрачали інформаційно в місцевих новинах.
Сотні камер, це ж треба таке.
СИРЕЛИ• 14 января 2025
миють т1 грош1, миють... вже мають бути криштально чистими.
автор Daimyo • 14 января 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
Або прозорими, ніби вони є, а їх ніхто не бачить.
nikolayev• 14 января 2025
Мне кажется, они уже давно установлены, во многих городах.
Вы заметили, что перестали угонять машины, воровать скамейки в парках, и даже домушников, стало меньше.
автор Daimyo • 14 января 2025
Ответ дляnikolayev
Так, звісно помітила.
Але ж щоб прикарманити кошти, вони подали інформацію, вважаючи що люди не зрозуміють нічого.
ok1904• 14 января 2025
Ответ дляDaimyo
Так, звісно помітила.
Чому Ви впевнені, що гроші прикарманять? Які є докази. Чи це лише Ваші припущення?

ЗСУ це окреме фінансування.
gaga-48ba• 14 января 2025
Паства повинна бути під контролем, смішно , що деякі думають, що це заради безпеки пересічних громадян.
Rosenica• 14 января 2025
Ответ дляnikolayev
У мене діти мої і сусідські регулярно знімають ізоленту з магнітного замка на дверях під´їзду.
автор Daimyo • 14 января 2025
Ответ дляok1904

ЗСУ це окреме фінансування.
У Вас є хтось на війні?
До чого це питання, поясню.
В мене рідний брат на війні, їм навіть одягу нормального не дали, на все приходиться самостійно збирати, а те що гроші прикарманюють, про це знають більшість, тільки зробити нічого не можуть.