Кілька жінок разом спекли хліб для наших солдатів. Будь ласка, не йдіть, не залишивши їм трохи любові. Нехай Бог благословить ці родини військових.
Правда, вони молодці?
ArtPix фотовышивка• 17 января 2025
Автор, Вас це ще не задовбало? Не вистачає цього дибилізму у ФБ? Навіщо Ви це сюди притащили?
Ответ дляBarkas
Ну... Не на фронт передали, а для тиловиків, і показушно так стали... І не самі спекли в домашній духовці такі обсяги.
ну правди раді- нам так передавали хліб для солдат. На передову. Яу 14-16 активно волонтерила,їздили до хлопцв. ТОму приїзжали, забирали там, де давали, фотали для звітності, і везли вранці до хлопців. Тому- НЕ для тиловиків.
Ответ дляLeka_Leka
Ви ж не з ротою солдат фоткались?
Посил не зрозумілий. Багато де такі жінки вже три роки печуть, плетуть, консервують і передають волонтерами на фронт. І так вони доросли до хліба і вʼязаних носків для фронту, але не доросли до Ші. Тому не дивно що вони лайкають такі фото, а хтось цим користується. Ви бачите привід для насмішок?
Ответ дляAnnaOst
Та це ще нічого, моя подруга колись поширила допис, де під фоткою саші грей було написано щось типу ’це Олександра, вона хірург кардіолог і щодня рятує людські серця’)
Не всі ще навчилися інформаційної гігієни)
А зараз таке гуляє:
Картина невідомого художника ’Київ за три дні’.
Масло, холст.☝️
Ответ дляBarkas
Ви ж не з ротою солдат фоткались?
Всяке бувало) Іноді фоткали нас, оця вся рота солдат) Бо їм потрібно звітувати чого ми приїхали)
Це фото нагадало , як ми везли з села Петриківка людей похилого віку, щоб вони самі передали свої пиріжки, хліба, булки хлопцям, що їхали на ротацію. Тобто ми привезли, зробили фото на згадку, хлопці розібрали привезене і поїхали.
Такі ситуації бувають у реалі.
kharkovchanka• 17 января 2025
Ответ дляpeti
А хіба наші військові носять такі шапки? Зараз у флісових усіх бачу
теж саме хотіла написати, навіть до гуглу пішла.
Апель-синка• 17 января 2025
Ответ дляLeka_Leka
я домашні пиріжки з капустою передавала. і консервацію.
на передок наші возили напряму.
Bransoletka• 17 января 2025
Ответ дляAnnaOst
А в мене свекор через тиждень після 24.02.22 радісно всім телефонував і казав, що Путін здався і виводить війська з Донбасу і Криму. І пересилав усім якесь відео змонтоване