Куда планируете этим летом? Вопрос только к тем, кто в Украине
Смотрю, в группах активно рекламируют ранее бронирование. Кто что забронировал и вообще, что думаете по поводу отдыха этим летом. Цены все равно очень высокие, Болгария не плохие варианты и туры автобусные в Черногорию, Грецию. Турция уже очень дорогая...
Я забронювала Болгарію,поїдемо вдвох з сином на 12 днів в червні,ще маю надію,що в кінці літа кудись вийде поїхати,ну і по Україні,плануємо з сім´єю на Закарпаття
Забронювала бюджетну Хорватія, Клек на липень, поїду з дітьми. Зараз ціна 219 з людини за проїзд і проживання у простому будиночку з кухнею. Це те, що мені підходить по ціні. І чудове море
Це не агенство, фактично любителі дешево і сердито зібралися і самі собі організували, поїхали. Ми від храму Миколи Святоші були. В інеті можна знайти.
Це була моя перша подорож за кордон,саме сюди в Клек.Мені дуже сподобалось,сподіваюсь ще поїхати,і дорога не дуже втомила.
А навіщо ці агентства? Я літом сама їздила з родиною до Верховини, все промониторила завчасно, квитки, житло , екскурсії і т д. Мені не важко , і гроші заощадили. Квитки брали купейні по 300 чи 350 грн, завчасно, за 20 діб. А там маршруткою до Верховини. Житло чудове знімали, бюджетно
А можна контакти через кого бронювали (чи самостійно ?), мені б на початок червня, щоб ще не спекотно і море не холодне вже.
Ми вже три сезони активно продаємо цей тур, багато туристів у нього відправили. Знаємо нюанси ) Якщо цікаво, тут опис, програма туру та реальне відео з курорту Клек https://t.me/tourdream_ko/725
Мне не нужно для этого быть Везде . Была в Турции и ОАЕ достаточно ?
Нет, конечно. И при этом Вы смело утверждаете, что море везде одинаковое??😁😁😁 Особенно, в Одессе, когда иногда жижа из зелёных гниющих водорослей на всех пляжах, даже самых элитных.
Друге фото прям нерально гарнезне, хоч на заставку і мріяти про морееее. Де ця краса знаходиться ? Навчіть де і як шукати доступні (бюджетні варіанти).
Родос. В самому місті. В, головне, що там, навіть, в серпні людей нема. Тому що всі їдуть в готелі з турпакетів з іншої сторони на Средиземне море. На цьому пляжі їм галька і хвилі не подобається😁 А ми їздили на ті пляжи, а там пісок і дно, як у нас на Дніпрі. І вода такого ж кольору. Тільки, якщо на середину запливсти, то колір вже гарний
І погранці. Вони й перевіряють строго. Доречі, Ви, мабуть у Слона були? Вони дають списки. Ми самі їздили, правда у 2023. Також довго перевіряють, але пропускали. Один ми раз просто сказали, що на красу дивитися їдемо. В інший, коли вже до готелю їхали, перевірили тільки один раз, схоже, номера записали і потім катались туди назад без проблем і зупинок
Сідаєте до перевізника із Чернівців, їдете до Ясс 3.5-4години. Літак і через 2,5-3 години ви в готелі на Родосі. З аеропорту півгодини до готелю. Але це в серпні дуже дорого)) цілих 500 євро з людини переліт та проживання з ТА за тиждень. Як варіант можна спланувати в червні або в вересні-жовтні з пересадкою на лоукості через Сучаву. Буде до 300 Доречі, бачила раннє бронювання у та, до НР можна було там же в готелі і за 380 знайти
А, може, порадите готель чи місто, в якому апартаменти пошукати?) Буду дуже вдячна
На Родосі? Дуже рекомендую саме місто. Особливо зі сторони Егейського моря. Там і гуляти цікаво по старому місту. Заходьте на Буккінг, і там вже дивитесь, що підходить.
Дякую!!!