Файна цьоця• 14 января 2025
Куда планируете этим летом? Вопрос только к тем, кто в Украине
Смотрю, в группах активно рекламируют ранее бронирование. Кто что забронировал и вообще, что думаете по поводу отдыха этим летом. Цены все равно очень высокие, Болгария не плохие варианты и туры автобусные в Черногорию, Грецию. Турция уже очень дорогая...
Черпак_для_фантазий• 14 января 2025
Ответ дляvisiоп
Первое фото идти от 411й.
Да, нужно будет разведать те места.
Спасибо.
Морковна• 14 января 2025
Ответ дляДодекаэдр
Мені теж 48, нещодавно гуляла по Карпатах 10 км/день, то вже важко було, відкладати немає куди
То що, їдемо у квітні ?
Ждушечка• 14 января 2025
Ответ дляКапризуля
Я їжджу в готові автобусні екскурсії з відпочинком :)
О, я теж про таке подумую. Куди їздили і що по цінах приблизно?
Видна міленіалка• 14 января 2025
Я забронювала Болгарію,поїдемо вдвох з сином на 12 днів в червні,ще маю надію,що в кінці літа кудись вийде поїхати,ну і по Україні,плануємо з сім´єю на Закарпаття
Млинці зі смайликом• 14 января 2025
Забронювала бюджетну Хорватія, Клек на липень, поїду з дітьми. Зараз ціна 219 з людини за проїзд і проживання у простому будиночку з кухнею. Це те, що мені підходить по ціні. І чудове море
Капризуля• 14 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Верховина 2500 дорога з Києва+800ночівлі+ окремо харчування, плюс до 500 грн екскурсії і підйом на Говерлу.
СамавиховуюКота• 14 января 2025
Ответ дляКапризуля
З яким агентством їздили?
Капризуля• 14 января 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
З яким агентством їздили?
Це не агенство, фактично любителі дешево і сердито зібралися і самі собі організували, поїхали. Ми від храму Миколи Святоші були. В інеті можна знайти.
Сколько_мне_лет?• 14 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це була моя перша подорож за кордон,саме сюди в Клек.Мені дуже сподобалось,сподіваюсь ще поїхати,і дорога не дуже втомила.
Ноунэйм• 14 января 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
З яким агентством їздили?
А навіщо ці агентства?
Я літом сама їздила з родиною до Верховини, все промониторила завчасно, квитки, житло , екскурсії і т д.
Мені не важко , і гроші заощадили.
Квитки брали купейні по 300 чи 350 грн, завчасно, за 20 діб. А там маршруткою до Верховини.
Житло чудове знімали, бюджетно
Мені не важко , і гроші заощадили.
Житло чудове знімали, бюджетно
Ответ дляМлинці зі смайликом
А можна контакти через кого бронювали (чи самостійно ?), мені б на початок червня, щоб ще не спекотно і море не холодне вже.
ЕлькиПальки• 14 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Я з дітьми плануємо третє літо Грецію, автобусом
а куда именно поедете?
Файна цьоця
• 14 января 2025
Ответ дляIncol
Это антикризисные туры, Рич тур посмотрите
Турагенція Tourdream• 14 января 2025
Ответ дляIncol
Ми вже три сезони активно продаємо цей тур, багато туристів у нього відправили. Знаємо нюанси )
Якщо цікаво, тут опис, програма туру та реальне відео з курорту Клек
Вишневий цвіт• 14 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
Мне не нужно для этого быть Везде . Была в Турции и ОАЕ достаточно ?
Нет, конечно. И при этом Вы смело утверждаете, что море везде одинаковое??😁😁😁
Особенно, в Одессе, когда иногда жижа из зелёных гниющих водорослей на всех пляжах, даже самых элитных.
Файна цьоця
• 14 января 2025
Ответ длясказочное_Бали
И в Турции море такое же, как Чёрное?)
Вишневий цвіт• 14 января 2025
Ответ дляO-Yumi
Там заповідник, тому стоїть КПП лісників. Доїхаьт можна на любому авто, просто їхати треба дуууже повільно )))
А ещё там можно доехать на машине до самой полонины на вершину. Там такой вид открывается!
Вишневий цвіт• 14 января 2025
Ответ дляIncol
Друге фото прям нерально гарнезне, хоч на заставку і мріяти про морееее. Де ця краса знаходиться ? Навчіть де і як шукати доступні (бюджетні варіанти).
Родос. В самому місті. В, головне, що там, навіть, в серпні людей нема. Тому що всі їдуть в готелі з турпакетів з іншої сторони на Средиземне море. На цьому пляжі їм галька і хвилі не подобається😁 А ми їздили на ті пляжи, а там пісок і дно, як у нас на Дніпрі. І вода такого ж кольору. Тільки, якщо на середину запливсти, то колір вже гарний
Кручу хвости• 14 января 2025
Купила квитки до Риму. Буде Італія, бо подружка зажала грошей на Грецію
Файна цьоця
• 14 января 2025
Ответ дляВишневий цвіт
А как добраться из Украины за 6-9 часов на Родос?
Вишневий цвіт• 14 января 2025
Ответ дляO-Yumi
Там заповідник. Тож в´їзд через КПП
І погранці. Вони й перевіряють строго. Доречі, Ви, мабуть у Слона були? Вони дають списки. Ми самі їздили, правда у 2023. Також довго перевіряють, але пропускали. Один ми раз просто сказали, що на красу дивитися їдемо. В інший, коли вже до готелю їхали, перевірили тільки один раз, схоже, номера записали і потім катались туди назад без проблем і зупинок
Вишневий цвіт• 14 января 2025
Ответ дляФайна цьоця
Сідаєте до перевізника із Чернівців, їдете до Ясс 3.5-4години. Літак і через 2,5-3 години ви в готелі на Родосі. З аеропорту півгодини до готелю. Але це в серпні дуже дорого)) цілих 500 євро з людини переліт та проживання з ТА за тиждень. Як варіант можна спланувати в червні або в вересні-жовтні з пересадкою на лоукості через Сучаву. Буде до 300
Доречі, бачила раннє бронювання у та, до НР можна було там же в готелі і за 380 знайти
кнопкодав• 14 января 2025
Ответ дляКараПузовна
В Туреччину на 2 місяці (апартаменти 600-800 євро місяць)
В яке місто? На якому сайті шукаєте апартаменти? Я дивилася, то всі більше 1200 пропонують за місяць, і це на маму+дитину
кнопкодав• 14 января 2025
Ответ дляВишневий цвіт
А, може, порадите готель чи місто, в якому апартаменти пошукати?) Буду дуже вдячна
Вишневий цвіт• 14 января 2025
Ответ длякнопкодав
На Родосі? Дуже рекомендую саме місто. Особливо зі сторони Егейського моря. Там і гуляти цікаво по старому місту. Заходьте на Буккінг, і там вже дивитесь, що підходить.
кнопкодав• 14 января 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Дякую!!!